Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Laucsi

2015. szeptember 22.

Isteni illata van ha a tubusból szaglásszuk, olyan mint valami csokis puding. Sajnos az állaga is erre hasonlít, nehéz felvinni, és alig habzik. Az illat a bőrömön már egészen más és nem is tartós. Az ára viszont szerencsére nem volt vállalhatatlan, ezért is mertem hazahozni. Összességében tőlem kettest kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

sabrirory

2015. szeptember 21.

Sparbol hoztam el az utolso darabot. Az illata eddig megnyero es nagyon gusztan nez ki :) majd tovabbi tapasztalatrol updatelek!:)

Up: Rendkivul tapados allaga van,alig birtam elkenni. Nehezen,es kevesbe habzik, mint mas tusfurdok, viszont nehezebben is tudom magamrol levakarni es a kadat is megfogta. Az illatat kb. fel oraig meg ereztem. Egy csillag minuszka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

beauté

2015. szeptember 20.

Nagyon furi az állaga elsőre, bár engem nem zavar, hogy nem habzik egy tusfurdő. Az illata isteni finom. :) Fürdés után sajnos nem marad meg az illat, de élmény vele a zuhanyzás. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

helgus96

2015. szeptember 12.

Nagyon szuper! Tényleg olyan, mintha az ember csokival fürdene :) Állaga szerintem kicsit sűrűbb, mint a többi tusfürdőnek, de jól habzik ( szivaccsal fürdök). Hogy szárít-e nem tudom, mert testápolózok, de egy próbát mindenképp megér! Ára valóban nem a legjobb, egy 250 ml-es tusfürdőhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

budaikrisztina11

2015. szeptember 12.

Az egyik kedvenc tusfurdom..az osszes csokis tusfurdo olcso gagyi csoki illatu ennek nagyon jo illata van..zuhanyzas kozben ervenyesul az illat nagyon es meg sokaig erezheto a boron..a parom imadja rajtam.nekem a borom selymes is lesz tole az arat kicsit sokallom ha akcios veszek belole mindenkepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Zöld)