Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Vala111

2018. december 1.

Csokipudig illatú és konkrétan félig megdermedt csokipuding állagú :). Illata használat közben sem változik meg, a kókuszossal pont ez volt a problémám. Nem marad meg zuhanyzás után, viszont a fürdőszoba még fél óra mulva is csokipuding illatú, úgyhogy ezt megbocsátom neki. Nem értem miért írták hogy nem habzik, mert nekem rendesen habzik, krémes habja van. Szárítani sem szárít, pedig az arcomra is jutott.
Mindegyik Gourmet le volt árazva kivéve ezt, de nekem pont ez kellett. Így teljes áron azért drágállom mert csorsan fogy, és a DMDM Hydantoin öszetevővel se vagyok kibékülve, úgyhogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

Jucuus

2018. november 21.

Tényleg puding állagú, viszont nekem bejött az illata, nem szárította ki a bőröm, összességében nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 21.

Csengiful

2018. október 30.

Nem, nem és nem... borzalmas, émelyítő az illata. Ha legalább hidratálna egy kissé.... csak az ellenségeimnek vennék ilyet.
( egy csalódott, csokimániás lány)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

( egy csalódott, csokimániás lány)

AnnaR

2018. október 30.

Én még nem láttam csokis tusfürdőt, gondoltam kipróbálom, mert hát mégis... a csoki az csoki.
De azért egy picit csalódtam illatban, állagban is. Az illata engem kávéra is emlékeztet, nem feltétlenül csak a csokira, ráadásul eléggé tömény is, bár fürdés közben ez hamar elillan. Sajnos a bőrömön sem éreztem sokáig. Az állaga amúgy jó, csokipuding szerű. viszont nagyjából annyira is habzik, mint a puding...
Mindenesetre el fogom használni, mert azért nem egy borzalom,lehet vele tisztálkodni, de olcsóbban is lehet jobb tusfürdőt venni.

update: Oké, lemegy 1 csillagra. Nem tudom mikor következett be a váltás, de állagra, színre és habzási teljesítményre is megváltozott, fogalmam sincs hogy. Most már egyáltalán nem habzik és zöld lett (!) a kellemes világosbarnából, állagra pedig... Hát...hagyjuk inkább. Más, pár kommenttel lejjebb már jobban megfogalmazta ezt.
Arról nem is beszélve, hogy nem mosódik le rendesen vagy benne valami olyan, amitől a karomon rendesen kiszárítja a bőrt, kicsit olyan, mintha ki lenne maródva... Egy nagy csalódás a termék, ami maradt belőle az megy a kukába

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Kmetyek

2018. október 6.

Szerettem volna kipróbálni egy csokis tusfürdőt, így ezt megvettem. Amikor beleszagoltam csalódnom kellett, mert szerintem inkább gyurma szaga van a flakonban, mint csoki. Szerencsére használatnál kiderült, hogy a flakonból kikerülve már tényleg érezhető a csoki illat. Az állaga finom, krémes de ezen kívül semmi pluszt nem nyújt. Használat után nem marad meg az illata.

Update: Amióta kifogyott, nem jött elő a kezemen az ekcéma. Gyanakodtam arra, hogy ez okozhatja, de úgy voltam vele, hogy csak nem tér el ennyire más tusfürdőktől, amiktől nem volt ilyen a kezem. Hát erre kiderült, hogy mégis. Kipróbálni az illata miatt megérte, de soha többet. Ronda, pikkelyes, száraz, folyamatosan viszkető és vörös lett tőle a bal kézfejem, és balkezesként ez elég kellemetlen volt.
Így végül 2 csillagra leértékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Így végül 2 csillagra leértékelem.

googles

2018. augusztus 22.

Ez a kinek mi tipikus esete. Nekem nem finom az illata, hanem emelyito.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Ez a kinek mi tipikus esete. Nekem nem finom az illata, hanem emelyito.

Sziszikee58

2018. augusztus 10.

Mikor először találkoztam vele, gondoltam kipróbálom. Az illata tényleg nem tartós, egyáltalán nem habzik, és nem éreztem tőle magam "tisztának". Egyszer megéri kipróbálni, lehet másnak jó, de én újra nem venném. Az árán pedig jobb tusfürdőt is lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

adelevagyok

2018. július 31.

Egy hete betáraztam a Gourmet kollekcióból, de úgy döntöttem, hogy a csokis változatot próbálom ki először, mivel ez birizgálta a legjobban a fantáziámat, így a többi egyelőre még marad a polcomon.
Nagyon finom illata van, ez igaz, de olyannyira nem tartós, hogy az valami hihetetlen. Lehet, hogy az én bőrömmel van a baj, de rajtam tényleg egyáltalán nem marad meg az illata, maximum 10 percig, amíg fürdés után az ágyba nem kerülök. Állagra nekem tetszik, a kiszerelése is rendben van, lehetséges, hogyha nagyobb kiszerelése is lenne, megunnám, mire elhasználnám.
Mivel nem tartós, ezért kicsivel több adagot szoktam nyomni belőle, így hamar el fog fogyni.
Nagyon bánom, hogy nem marad meg tovább az illata, mert a többinek is nagyon-nagyon jó illata van, de szerintem azok sem lesznek tartósabbak.:(
Hidratálhatna kicsit jobban is, de 400 Forintért ne várjon el mindent az ember, így nálam ez 4 csillag. Jó indulattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 31.

Molly01

2018. július 28.

Nagyon nagyon finom illata van, kár hogy csak fürdés közben érezhető, és egy picit hidratálhatna jobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Ella

2018. július 27.

Furcsa az illata, kissé kesernyés és PUDING (!!!) állagú. Egyáltalán nem habzik. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Zöld)