Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Rere

2017. március 13.

Ajándékba kaptam ,de minek ?! Amúgy sem vagyok odáig az édes illatokért,de EZ aztán a minősíthetetlen édes illat számomra.
Gondoltam adok neki egy esélyt, de kár volt. Az illata és az állaga egy csokipudinghoz hasonlítható.
Nem éreztem használata után ,hogy felfrissített volna és még viszkettem is utána ,úgy hogy inkább gyors zuhanyt vettem egy másik jól bevált termékkel!!!
Soha nem venném meg és még a boltokban is nagy ívben kerülni fogom !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Soha nem venném meg és még a boltokban is nagy ívben kerülni fogom !!

0bikbik0

2017. március 12.

Kellemes illata van, szinte beleharapna az ember. Nem tartós mondjuk, de némi csokis-kakaós testápolóval befejezve a zuhanyzást, végülis valahol megmarad az illata :-)
Nem szárít feltűnően, zuhanyrózsával habzik is, ha habos kakaót szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 12.

Nem szárít feltűnően, zuhanyrózsával habzik is, ha habos kakaót szeretnék.

hannqo

2017. március 4.

Mmmm, vegyes érzelmeim vannak az illatával kapcsolatban, valóban csokis, édes, de picit émelyítő. Nem habzik különösebben jól, az illata sem marad meg sokáig fürdés után, viszont ilyen puha a bőröm sokszor testápolózás után sem volt, mint akkor, amikor ezt használtam zuhanyzáshoz. Szerintem elmenne egy gyengébb zuhanyzás közbeni testápolónak is, egyszer használtam, de megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 4.

poussemousse

2017. március 4.

Magamnak biztosan nem választottam volna ezt a tusfürdöt, de mivel a gyerekeim is szívesen jönnek velem drogériákba, az ö kérésüknek engedve megvettem. Hát igen, az elsö benyomásom valóban beigazolódott. Megcsiccsent csokipudigngszerü izé, aminek a színe ies kérdéses már és igencsak eröt vettem magamon, hogy magamra kenjem. Nem habzik jól, szó szerint alvadt pudingot maszatoltam magamon. Kiábrándító. Ráadásul a gyerekeim is erre a véleményre juthattak, mert a végén egyiknek sem akaródzott ezzel fürdeni. Vannak a Palmolive-nek kimondottan jó kis fürdöcuccai, de ez borzalmas. Bocsi, de 1 pont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 4.

mse02

2017. február 27.

Csokipuding, szinte bele tudnék enni :D
Az állagával nincs bajom, mosdókesztyűn szépen eldörzsölöm és úgy zuhanyzom vele.
Nem irritál, nem szárít, sőt inkább hidratál.
Vicces és érdekes volt kipróbálni, de újra biztosan nem veszem, nekem a csoki nem passzol a fürdéshez, maradok az evésénél :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Csokipuding, szinte bele tudnék enni :D
Nem irritál, nem szárít, sőt inkább hidratál.

Alex0920

2017. február 22.

Eddig féltem a csokis tusfürdőktől, mert nekem kicsit bizarrnak hatott az erőteljes csokoládé illat, de a párom győzködésére megvettem és kipróbáltam. Kellemesen csalódtam benne, mivel meglepően puha maradt tőle a bőröm és nem viszkettem fürdés után, ami a legtöbb tusfürdőnél előfordul és a csoki illat is kellemes, vicces volt vele fürdeni. Egyedül ami negatívum, hogy hamar elfogy és nem tartós az illata, ezért 4 csillag. Amúgy most tesztelem a vaníliás verziót ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

vivienlovesit

2017. február 20.

Annyira csodás ez a mámorító csokoládé illat! ♡ Ezeken a hideg, téli napokon elengedhetetlenné vált a fürdőzés során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

koxy001

2017. február 20.

Jól habzik, nem szárít, az állaga puding szerű, sűrű. Hálós szivaccsal használva nem volt vele gondom. Az illata finom viszont egyáltalán nem tartós és a vége felé már kicsit bele is untam, holott imádom az édes illatú tusfürdőket. Egynek jó volt, újra azért nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Rockysinger

2017. február 12.

En rohadtul szerettem:D
Jo illatom volt egy ideig, es en imadom a csokit.Tobbszor is ujravettem aztan valamiert nem lehetett kapni a kozelben.Igy mar csak plazakban tudom megvenni.Es lealltam a hasznalataval ezert is..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 12.

En rohadtul szerettem:D

Genever

2017. február 12.

Illata jó csokis, bár néha kókuszt érzek , nem tudom miért de minden csoki illatú dolognál ez van (utálom a kókuszt)
Tartósságával kapcsolatban nagyon nem tudok nyilatkozni mert este, lefekvés előtt szoktam fürödni de fél, 1 óra hosszáig biztos érződik, viszont reggelre már nem.
Állaga nagyon nem tetszik, már a legelső használat óta alig bírom kinyomni a flakonból , rosszabb mintha alig lenne benne
Nem hiszem, hogy újra fogom venni valaha is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Nem hiszem, hogy újra fogom venni valaha is

Antioxidánsok: BHT