Palmolive

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Jucuus

2018. december 5.

Imádok ezzel tusolni, tetszik az állaga, habzása közepes, de tartós és aránylag kevés kell belőle! Nekem bejött! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 5.

kottazur

2018. december 1.

Az eddigi kedvenc tusfürdőm. Habzik, elég belőle nagyon kevés ha szivaccsal használom, nem szárított egyáltalán a télen különösen száraz bőrömön (sőt). És a mentolos kollekciótàrsával szemben sokáig megmarad az illata. Ja, és 600 forintért 500 ml, az ára is jó. A barátom is imádta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

ALettah

2018. november 11.

Olyan, mintha vaníliapudinggal zuhanyoznék, és kb annyira habzik is. Na jó, annál azért jobban, de még mindig nem annyira, amennyire egy tusfürdőtől elvárnám. Kellemes vaníliás illatú - mégis milyen legyen más?
A kategóriában az Yves Rocher vaníliása sokkal jobban tetszett.
Felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

A kategóriában az Yves Rocher vaníliása sokkal jobban tetszett.
Felejthető.

bettina28

2018. szeptember 21.

A másodikat használom el belőle, szerintem nagyon jó illata van. Nagyon sokáig érzem magamon a kellemes vaníliás illatot, az állaga is vastag, tápláló viszont elég gyorsan fogy. Sajnos az INCI-je nem szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Ella

2018. július 27.

Imádom az illatát, de sajnos rendkívül hülye állaga van és nem habzik, iszonyat gyorsan fogy. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Ticsinky

2018. március 16.

Szokásos Palmolive minőség: zuhanyzás után kellemes érzet, jól habzik és nem szárítja a bőrt.
Viszont, az illata csalódás volt számomra. (Ajándékba kaptam.) Valami igazán intenzív vanília illatra számítottam, és hát... szerintem nem sok köze van a vaníliához. Ettől függetlenül nem olyan rossz az illata, de a kedvencem se lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

rocknrose

2018. február 18.

Az édes illatot kedvelőknek tetszeni fog. Ahogy nekem is. Nem szárít, kellemes vele a zuhanyzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

glitter20

2018. február 18.

az illata nagyon erős, nekem éppen ezért tetszik, azonban nagyon szárítja a bőrömet, nyilván a benne lévő parfüm mennyiség miatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

sorsi83

2018. február 16.

Ki nem állhatom a tusfürdőket, mindegyik után száraz és húzódik a bőröm. Ez a kivétel, biztos a testvaj-dolog miatt. Nagyon szeretem. Az illata is fantasztikus. Egy zuhanyzáshoz nem kell sokat használni belőle. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

takacsdalma98

2017. október 28.

Az egyik legjobb illatú parfüm bár nekem kicsit szárította a bőröm de még így is meegéri annyira sokáig érezni utána ezt a fantasztikus illatot!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Antioxidánsok: BHT