Palmolive

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

sfreku

2017. október 17.

Én imádom az illatát és érezhetően más az állaga a test vajnak köszönhetően:) érzékeny bőrömre kiváló, nem szárít és fürdés után mindig megcsap a finom vaníliás illata:) párom is imádja, nekem bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 17.

kalmaniki

2017. október 9.

Az illata szörnyű, nagyon mű, édeskés vaníliához köze sincs. A pudingszerű állaga tetszett,de 1 használat után elajándékoztam,mert nem bírtam elviselni az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Candy21

2017. július 19.

Az illata számomra borzalmas émelyítő de maga a tüsfürdő teljesen rendben van nem irritál elég krémes jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 19.

werus

Korcsoport: >54
2017. június 8.

A Palmolive új tusoló családja teljesen megfelel az elvárásaimnak. Kellemes az illata, persze szeretni kell hozzá a vanília illatát:)
Jól habzik, kellemes illatot hagy a bőrön. Frissít, puhít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 8.

Jól habzik, kellemes illatot hagy a bőrön. Frissít, puhít.

Kmerci

2017. május 23.

Az összetevői ellenére nem irritál ugyanaz a véleményem, mint a csokis változatának. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

kiflimorzsa

2017. április 25.

A csokis és a barackos után kipróbáltam ezt is, annyira pudingszerű az egész, legszívesebben megenném... imádom a vanília illatot, ez nem konkrét vanília, hanem inkább vaníliaöntet vagy puding tényleg. <3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Panni21

2017. április 3.

Nagy sietségemben lekaptam a polcról, mert a többivel (csokis, epres, barackos) meg voltam elégedve, megillatozni is csak az első tusolás alkalmával volt lehetősségem. Hát, ezen a téren alulmaradt a társaival szemben. Számomra a "kozmetikum-vanília" valami testesebb, füstösebb, összetettebb illat, ez inkább süti vanília, bár nyomokban emlékeztet egy régi kókuszos (wtf?!) illatgyertyámra is. Szóval, ez most nem talált.
Az állagát szeretem, nem teljesít jobban/rosszabbul, mint bármely más tusfürdő az árkategóriájában, viszont ez az illat kicsit fantáziátlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

nemethanna196

2017. március 14.

A csokis változat után ez igen kellemes csalódásnak bizonyult. Sajnos az állaggal nem igazán vagyok kibékülve még mindig (ahogy a kakaós változatnál, itt is jelen van a borzalmasan sűrű, puding-szerű finis, ami elég nehéz viselet, és nem is igazán gazdaságos), az illata viszont nagyon el lett találva.
Alapvetően nem vagyok egy nagy vanilla-bolond, ez az aroma viszont megbabonázott. Lágy, finom és nőies, azonban nem tolakodó.
A hatása átlagos, nem mondhatnám, hogy nagyon hidratál, de nem is szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 14.

A hatása átlagos, nem mondhatnám, hogy nagyon hidratál, de nem is szárít.

Alex0920

2017. március 12.

Hát nem ájultam el tőle, a csokis verzió sokkal jobban teljesített nálam. Nincs igazi vanília illata, nagyon érződik benne a mű hatás és egyáltalán nem tartós. A bőrömet ez sem szárította, összességében tette a dolgát, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

mse02

2017. január 24.

Én mosdókesztyűn oszlatom szét, és úgy zuhanyzom vele.
Nagyon elégedett vagyok, nemhogy nem irritál vagy nem szárít hanem egyenesen hidratál a fürdésnél és finom puha lesz utána a bőröm.
Nem is beszélve a kellemes illatról amit maga után hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Én mosdókesztyűn oszlatom szét, és úgy zuhanyzom vele.
Nem is beszélve a kellemes illatról amit maga után hagy.

Antioxidánsok: BHT