Palmolive

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Litta

2016. augusztus 4.

A Body Butter Wash-ok közül ez volt a 3. amit megvettem. A csokisat és a barackosat imádom (írtam is hozzájuk véleményt, 5 csillagot kaptak), így voltak már elvárásaim a termékkel. Az állaga ennek is jó sűrű, de ez engem továbbra sem zavar, tusipamaccsal remekül habzik, sűrű, krémes habot képez, szeretek fürdeni vele. Hogy miért kap akkor ez az egy mégiscsak 4 csillagot? Hát az illata miatt. Jó, jó finom kis illat, de engem egyáltalán nem emlékeztet a vaníliára. Inkább parfümillathoz tudnám hasonlítani. No, de azért elhasználom ezt is, bár a másik kettővel ellentétben újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. augusztus 1.

Számomra túlságosan intenzív az illata, és nem a kellemes vaníliaillat-fajtából, amit nagyon kedvelek, hanem inkább valami nagyon mű. Rárepültem, mert hogy testvajas, jajdejó, akkor majd jól fog ápolni, de sajnos nem, ápolás tekintetében semmi különbség nincs közötte és a sima tusfürdők között (ugyanúgy szárít). Ugyanakkor túlságosan sűrű az állaga. Annak idején a ma már retrónak számító Palmolive krémet nagyon kedveltem (80-as évek), de a manapság kapható tusfürdőik között nem találok számomra kedveset :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

Virogka

2016. július 31.

Nem tudom, nekem teljesen jó volt! Utáltam eddig a vaníliát, mindig az autó illatosítóra emlékeztetett, de ez a tusfürdő megtörte ezt. Nagyon kellemes illata van és tartós is egyébként. Az állaga... szerintem mondhatni átlagos, mint egy sima tusfürdő, habzik, nincs vele probléma.
Valószínű venni fogok még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

Valószínű venni fogok még.

birokitti

2016. június 10.

Engem is a pudingra emlékeztet az állaga, emiatt elég nehéz kinyomni a flakonból, erre kitalálhattak volna valami mást. Viszont az illata nagyon finom, és puhává teszi a bőrt, emiatt kevesebbet kell testápolóznom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 10.

Lina14

2016. május 23.

az állaga a pudingra emlékeztet, de egész jól habosodik, egy fura filmesréteget hagy a bőrön, ami nekem nagyon kényelmetlen, és az illata sajnos csak az üvegben jó....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

jakani

2016. május 1.

Lemoshatatlan, használhatatlan, émelyítő borzalom. Tusolásra alkalmatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Lemoshatatlan, használhatatlan, émelyítő borzalom. Tusolásra alkalmatlan.

CeCeDrake

2016. március 13.

Láttam a reklámot, újságban is olyan jól nézett ki, megszaglásztam, tetszett, de óriási hibát vétettem - nem olvastam KM-t! Nem is gondoltam volna, hogy ennek ilyen az állaga! Katasztrófa. Ezzel mindent lehet, csak tusolni nem. Kézmosóként most fogyott el, vagyis az alján ami volt, az az ég szerelmére se akart kijönni, így ki lett dobva. Nem szárította a kezünket, viszont alkalmatlan fürdésre, ezért 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

szalamaja

2016. március 10.

imádom a palmolive tusfürdőket de ez nem igazán nyerte el a tetszésemet sem az illata sem az állaga.alig lehet kinyomni a flakonból.nem venném meg többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

kismackoful

2016. február 29.

Borzasztó:( Nem is értem, hogyan engedhettèk forgalomba... Az illata oké, finom. De az állaga?!! Nem tudom eloszlatni normálisan a bőrömön, nem is èrzem, hogy tisztítana, mivel nem is habzik, mintha valami vanillia sodót, vagy öntetet kenegetèk magamra. Már majdnem elhasználtam, ami nem volt nehéz mert bazi sok kell belőle, hogy úgy érezzem van értelme.... Nem veszem újra ès a csokisat sem próbálom ki, pedig szerettem volna az elejèn de így tuti nem:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Parlandorka

2016. február 11.

Kicsit meglepődtem az állagán, de aztán jobban megnéztem: ja! hogy ez testvajas tusfürdő?! Úgy már értem! Ennek a sűrű állagnak nagy előnye, hogy remekül használható a lábam borotválásánál. Viszont az illata lehetne sokkal intenzívebben vaníliás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 11.

Antioxidánsok: BHT