Palmolive

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

nanne

2016. február 8.

Az állaga tényleg borzalmas, de még elviselném ha az illata igazi vanília lenne -amit ígér-, de sajnos inkább egy púderes női parfümre hasonlít egy nagyon enyhe vaníliás beütéssel. Nagyon nem szeretem, persze nem fogom kidobni, elhasználgatom, de ezt biztos nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Ophelia

2016. február 8.

A csokis verziót használtam már korábban, hasonló véleménnyel vagyok a vaníliással is, csak ezt már nem vettem meg, anyámét merészeltem kipróbálni. Eszméletlen sűrű, képtelenség eloszlatni a bőrömön, mintha pudingot tologatnék rajta. A habzása minimális, és valóban nehéz lemosni. Az illata nem rossz, de a csokisé sokkal jobban tetszett. Nem venném meg, de anyámét se fogom többet ,,megdézsmálni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

Dius1991

2016. január 19.

Ez valami borzasztó. Sűrű, elkenhetetlen vacak, amit lemosni is alig lehet. Rengeteg kellett belőle, de nehezen fogyott el. A végén már felvizeztem, mert nem akart kijönni a flakonból. Pedig az illata tetszett...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

allebag2

2015. december 22.

Nagy csalódás. Furcsa, használhatatlan, sűrű állag, eloszlathatatlan, habzás nélküli gejl borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Testbe

2015. december 17.

Nekem egyáltalán nem jön be ez az állag. Kezdődik ott, hogy mivel ilyen sűrű, öt percig kell ráznom a dobozát, mire valamit a kezembe tudok varázsolni. Aztán jön az, hogy ezt nem bírom egyenletesen elkenni a testemen. És mivel ilyen az állaga, többet kell használni belőle, mint a normál folyós verzióból, ezért rettenetesen gyorsan fogy. Csak azért nem adok rá 1 csillagot, mert finom illata van, de ezt biztos soha többé nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

Fruzsi95

2015. december 15.

Sosem láttam ilyen testvaj-szerű,krémes állagot. Tetszik.Meglepően jól hidratál..olyan érzésem van,mintha pudinggal fürdenék..:) Szerintem az illata is finom:) Órákkal zuhi után is érződik..a csokis változata viszont egészen büdös....pedig elsőre az szinte még jobban tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

GNóri

2015. november 30.

Amennyire jó a csokis tesója, annyira nagy csalódás volt nekem ez a tusi. Nincs olyan igazi finom vaníliaillata, hanem túl tömény, túl gejl műanyag-vanília.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

dandy

2015. november 16.

Nem tudtam eldönteni melyiket vegyem, a csokisat vagy a vaníliásat, mert mindkettőnek nagyon jó illata van, aztán győzött ez, mert kajában is (fagyi, puding stb...) is mindig a vanília győz nálam.:) Tényleg jó sűrű, de azért szerintem túlzás, ahogy itt néhányan leírták... jó tényleg egy kicsit jobban kell nyomni a flakont, de azért kijön.:) A Dove Purely Pampering tusfürdőktől egy kicsit sűrűbb, azonban ezt könnyebben lemosom a bőrömről, mint azt. Kézzel is jól eloszlatható, fürdőrózsával meg nagyon jól habzik. Az illata tartós, nem szárít egy kicsit sem. Szerintem a csokisat is kipróbálom.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 16.

LaraHB

2015. november 6.

Mikor megszagoltam, már akkor megtetszett az illata, így gyorsan be is szereztem egyet. Még most is tetszik, csodás vanília illata van, olyan fincsi, hogy csak na :) olyan puhának érzem utána a bőrömet és ezt a fincsi illatot is sokáig lehet érezni :) Viszont annyira tömény, erős, vaskos krémes állaga van, hogy alig tudom kinyomni a tubusból és elkenni magamon, emiatt -1*, mert kissé megnehezíti a dolgom, de legalább jól hidratál is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

auberginecat

2015. november 3.

igenigenigen, imádom, abszolút győztese a fürdés intézményének. az árazása kicsit vad, de oly mindegy, mert úgyis szédülősre mámorít az illata. annyira sűrű, hogy úgy kell szétkaparni a kis testemen, de valamiért még ez is lenyűgöz. köszönöm, ennyi volt, megvett kilóra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Antioxidánsok: BHT