Palmolive

Ár:   500 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. szeptember 16.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

Damayanti

2015. október 21.

Update: egy csillagot vissza veszek, miután végre megvásároltam és már nem csak szimat minta, hanem használat alapján is tudok róla kerek képet alkotva nyilatkozni. Tényleg kellemes vaníliás, bár én pár használat után valahogy már elkezdtem kissé soknak, kissé mégis olyan töményen gejl vanília illatnak érezni, bár azért vettem, mert bolti illat minta alapján az tetszett, hogy nem olyan művi vanília szag, hanem igazi finom vaníliakrém, de néhány használat után már lehet egyszerűen annyira tele lett vele az orrom hogy kezd máris túl töménynek tűnni. Elhasználom, de nem veszem újra. Használat közben nehezen jön ki a tubusból, nagyon tömény az állaga is, olyan krémes mint egy testápoló, hidratál és nem rossz, de nem is olyan jó, alig lehet eloszlatni a bőrön olyan vaskos krém állagú, egy tusfürdőtől nekem ez furcsa. Nem rossz, de nem újra vevős. Inkább maradjunk a 4 csillagnál.

Én csak szagoltam, egyelőre, így megelőlegezem a magam részéről az 5 csillagot, de tervezem hamarosan megvásárolni is, ha elfogy a mostani kedvenc tusim és akkor meglátjuk marad-e használat mellett is az 5 :) Viszont nem tudtam szimat minta alapján nem máris írni hozzá, mert az alapján meggyőzött, nagy volt a kísértés, hogy azonnal meg is vegyem, de meggyőztem magam, hogy legalább megvárhatnám mielőtt el fogy amit most használok... Az állagát nem éreztem még a bőrömön, de a krémes dolgokat jobban szeretem, mint a gél állagot, ezért nekem ez is szimpi. Az illata szerintem nagyon kellemes, igazi finom vanília illat, amit nagyon ritkán találnak el ilyen jól a kozmetikumokban, gyakran vaníliás címszóval vagy mű vanília aroma, vagy vaníliás puding szaga van a tusfürdőknek, vagy más kencéknek, de a Palmolive nem véletlenül az egyik kedvenc testápolási márkám, nekik sikerült eltalálni azt az igazi, még nem gejl, hanem pont tökéletes, valódi mennyei vaníliakrém illatot, amibe a legjobb bele burkolózni a zuhany alatt egy hűvös, őszi-téli estén :) Igazi vidító varázs borongós napokra, ha még emellé hidratál is, akkor pedig végképp remek :) A Palmolive Aromatherapy családgéles állagú Warm Vanilia változata közel sem sikerült ennyire jól, az kicsit a madagazskári vanília aroma olajra emlékeztet, amit süteményekbe szoktam néha használni, de ez az új vaníliás krém tusi szerintem elengedhetetlen darab lesz a kádunk szélén ahogy közeleg a tél, vagyis hamarosan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

babyface

2015. október 16.

ősszel-télen mivel amúgy is vanília alapú parfümöket fújkálok magamra minden mennyiségben jöhet a vanília tusfürdőben is! :) nagyon tömény, pudingszerű állaga van alig tudtam kinyomni a tubusból... :D olyan egetverő habzást ne is várjuk tőle ebből kifolyólag inkább kemény, masszív habja van. jól hidratál, az illata is finom nekem őszi-téli időszakban nem is kell több... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

Antioxidánsok: BHT