Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hencida, Módosítva: 2013. február 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

100%-ban természetes eredetű orchidea és aloe vera kivonatokkal gazdagított szappanmentes készítmény.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

BlackBetty

2013. július 3.

Régebben ez volt a kedvenc folyékony szappanom, de már rendes szappant használok.
Szerettem az illatát, sokáig elég volt, mivel kevés is elég belőle. Sajnos egy kicsit szárította a bőröm, ezért is kerestem mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 3.

Hencida

2013. február 21.

Nagyon jó kis folyékony szappan. Örülök, hogy rátaláltam, az illata valami isteni, hosszan tart, állaga jó, hidratál, nem szárít. Biztos hogy újra fogok venni. Akciósan jutottam hozzá, három darabhoz kedvezményesen a dm-ben:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Phalaenopsis Amabilis Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Színezék. Lilás piros.