Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Tusfürdők

A Palmolive Nyugtató tusfürdő cseresznyevirág-kivonatot és hidratálótejet tartalmaz. Gazdag és bársonyos összetételének köszönhetően nyugtatja, puhává és simává varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Maryetta

2013. július 11.

Nem tudok róla rosszat mondani ,5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Nem tudok róla rosszat mondani ,5

Arianne

2013. június 4.

Évente egyszer-kétszer veszek belőle. Különleges, finom illata van és jól habzik. Sajnos ezt sem érzem olyan sokáig magamon:( Párom viszont igen, ő nagyon szereti.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Maniac

2013. május 20.

Különleges, virágos illata van, a cseresznyevirág mellett érzek mást is, ami feldobja. Jó minőség, nem szárít, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

ferenczifanni

2013. április 7.

Nagyon szerettem, nem szárított, bár annak ellenére hogy az illata mennyei nem volt túl tartós a bőrömön :S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 7.

tittus

2013. április 6.

Én csak az illata miatt vettem meg újra, évekkel ezelőtt is használtam, és imádtam az illatát *.* rajtam még egész tartós is marad fürdés után. Picit szárít, és az összetevői sem túl szépek, úgyhogy szerintem megint beletelik pár évbe, mire újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

kovacsvecaa

2013. február 24.

Nem szárít, jól habzik, egyedül azért kap 4*-ot, mert bár isteni az illata flakonban és már vagy fél éve ilyent használok, fürdés után nekem egyáltalán nem tartós az illata. Ha tovább megmaradna a bőrömön 5* lenne, de szeretem és maradok ennél a tusfürdőnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

jns.melinda

2013. január 25.

Nagy jó az illata, bár gondolom palmolive tusfürdőt az illata miatt vesznek az emberek. Kellemes habzású, sokáig érződik az illata, egy idő után már csömör is volt, szárít kicsit. Ritkán használok tusfürdőt, mert már majdnem rendbe jött a lábam, akkor is inkább natúrt. Ha nem gyulladnának be a szőrtüszőim tuti sokszor lenne ilyenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

szivoszal

2013. január 18.

imádom az illatát! imádom a palmolive naturals termékeket. hosszú ideig érezhető a bőrön az illata. eléggé viszketős fajta vagyok, de ez a tusfürdő bevált a megszüntetésére.
az illata meg............ mennyei!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

az illata meg............ mennyei!!

oswin

2012. december 8.

Olyan fini illata van :) Nem szárít,de sajna zuhanyzás után már nem sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 8.

Wiikii

2012. november 30.

Nem szárít, jól habzik..de az illata nekem nagyon "cukorkás", édes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 30.

Nem szárít, jól habzik..de az illata nekem nagyon "cukorkás", édes.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.