Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Tusfürdők

A Palmolive Nyugtató tusfürdő cseresznyevirág-kivonatot és hidratálótejet tartalmaz. Gazdag és bársonyos összetételének köszönhetően nyugtatja, puhává és simává varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

siss

2012. november 26.

Szokásos Palmolive minőség.Az olívás,sensitive mellett a legjobb illatú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

Szokásos Palmolive minőség.Az olívás,sensitive mellett a legjobb illatú.

butterfly

2012. október 21.

Szerintem is nagyon jó illata van és a bőrön is sokáig megmarad. Az összetevői miatt viszont nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 21.

miraella

2012. október 21.

Nagyon jó illata van,szerintem egyáltalán nem büdös,főleg nem hányingerkeltő. Imádom és kész. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 21.

famerilla

2012. október 16.

Az én bőrömön csodás és nagyon is finom! :) (Egyénfüggő, hogy kin milyen illatú, ahogy elnézem a lentieket. Egyáltalán nem hányingerkeltő pedig.) Egyszerűen szeretem! Nem szárít, mindig nagyon puhának és frissnek érzem magam a használata után. Ha épp elfogy és állok a drogériában a polc előtt tanácstalanul, hiába szeretek kísérletezni, legtöbbször a Palmolive kerül a kosaramba :) Nem okozott még csalódást. Árban és tudásban is abszolút 5-ös :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Jessica

2012. október 16.

Nem vagyok egy palmolive-fan, de most ezt vettem meg, akciósan, ebben az illatban, és imádtam a boltban is, és a használata során is.
Egyáltalán nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Egyáltalán nem szárított.

jacint1111

2012. október 4.

Épp készültem ideírni, hogy nem tudok betelni az illatával, erre olvasom, hogy mások pedig utálják??? El nem tudom képzelni, hogy lehet ez :) Egyáltalán nem gondoltam volna, hogy ilyen megosztó illat ez, meg hogy büdös???? Nem tudom, kivel lehet a gond, de szerintem ISTENI :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.

Christi

2012. augusztus 30.

az illata jó, az állaga is. kár, hogy ezt nem gyártják pumpás nagy kiszerelésbe :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Drusee

2012. augusztus 12.

Hatalmas csalódás volt.A drogériában szaglászva tetszett, de otthon már nem.Főleg, hogy eszméletlenül szárította a bőröm.Pedig a Palmolive termékeket szoktam szeretni.Sajnos ez most csak 2-t ér nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

andrej

2012. augusztus 5.

Imádom az illatát, nem szárít, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Imádom az illatát, nem szárít, elégedett vagyok vele.

Adrienn0610

2012. augusztus 1.

Ahogy az összes Palmolive "cuccot",ezt is szeretem.Én az illatát is,nem tudok vele betelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.