Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Tusfürdők

A Palmolive Nyugtató tusfürdő cseresznyevirág-kivonatot és hidratálótejet tartalmaz. Gazdag és bársonyos összetételének köszönhetően nyugtatja, puhává és simává varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

Clinique

2012. július 30.

Jól olvasom, hogy az illatát szeretitek?? Ilyen mű és hányingerkeltő illatot ritkán készítenek tusfürdőbe :( Lefürödtem vele és egy idő után a szobában kezdtem keresni mi ilyen büdös??? Rájöttem...a bőröm a tusfürdőtől.... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Jelizz

2012. július 16.

furi az illata és szárít

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

furi az illata és szárít

Garu

2012. június 11.

Imádtam az illatát, háromszor egymás után ezt vettem, aztán megtörtént a katasztrófa: elkezdett szárítani :(
Pedig az illata csodás volt, még órák múlva is érezték rajtam :,) Sajnálom, nagyon szerettem, és árban is jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 11.

Wr.

2012. május 23.

Én is vakaróztam tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Én is vakaróztam tőle...

alexa97

2012. május 16.

Kellemes illata van, amikor használtam még másnap is éreztem magamon.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 16.

Kellemes illata van, amikor használtam még másnap is éreztem magamon.:)

fujfui

2012. május 15.

nagyon szeretem. nem szárít és az illata fergeteges, csak lehetne tartósabb. igazából amint lemosom már nem is érzem magamon, ezért 4.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

nlevelin

2012. április 22.

Eleinte nagyon szerettem az illatát, állagát, de ma már nagyon zavar az illata, nem használom már soha. Kellemes volt zuhanyozni vele, amíg szerettem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

anita

2012. március 12.

Kellemes illat, jól habzó és tisztító tusfürdő, nem szárít de nem is hidratál extrán. Egyszer érdemes kipróbálni, de nem ragadtam le nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Roni27

2012. március 12.

Az illatán kívül, ami nagyon jó, sajnos semmiféle hatást nem veszek észre... Nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 12.

p3trababa

2012. február 15.

Nagyon szeretem a tusfürdőket, és ennek is nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Nagyon szeretem a tusfürdőket, és ennek is nagyon finom az illata.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.