Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Tusfürdők

A Palmolive Nyugtató tusfürdő cseresznyevirág-kivonatot és hidratálótejet tartalmaz. Gazdag és bársonyos összetételének köszönhetően nyugtatja, puhává és simává varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

cingarela

2012. február 15.

Hiába jó az illata, ahogy a legtöbb Palmolive tusfürdőnek, ha utána véresre vakarom magam, annyira viszketek tőlük:( Az illatra 4-5 pont, a hatásra 0 adok.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 15.

doramora

2012. február 8.

Nagyon-nagyon szuper jó :) Annyira finom, tavasz illata van, én is mindig jobb kedvű leszek ha ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

lujzi

2012. február 6.

krémes, jó illatú, nem drága, nekem feldobja a reggeleimet. nem tudom, miért, de az a szó jut róla eszembe, hogy "aranyos" :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 6.

n.eszter92

2012. február 3.

Szerintem is nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

Szerintem is nagyon jó az illata.

narancsdzsem

2012. január 26.

Jó krémes, és imádnivaló az illata! Egy picit szárít viszont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Jó krémes, és imádnivaló az illata! Egy picit szárít viszont.

Myrkky

2012. január 26.

Ez örök kedvencem marad, több flakonnal is elhasználtam már belőle, utazáshoz is ezt veszem a DM-ből az 50 ml-es kiszerelésben. Harmonizál a parfümömmel, és tartós az illata.^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 26.

hanna

2012. január 20.

Jó lágy krémes az állaga, az illata nem rossz, nekem nem elég erős és nem tartós a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

szaniblue

2012. január 7.

Nagyon jó az illata, egyébként is imádom a cseresznyevirágot. :) Elég sokáig meg is marad az illata, az állaga krémes. Nem szárítja vagy irritálja a bőrömet, de nekem nem is nagyon szokta egy tusfürdő sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 7.

eracream

2012. január 6.

Isteni illata van!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Isteni illata van!!!

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Nagyon fincsi az illata, és tartósan is megmarad a bőrömön :) Jól habzik és puha lesz a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.