Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2014. február 18.

Kategória:   Tusfürdők

A Palmolive Nyugtató tusfürdő cseresznyevirág-kivonatot és hidratálótejet tartalmaz. Gazdag és bársonyos összetételének köszönhetően nyugtatja, puhává és simává varázsolja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

katica22

2011. december 28.

Az egyik kedvenc tusim. Isteni az illata!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 28.

Az egyik kedvenc tusim. Isteni az illata!!!

Veruska

2011. december 25.

Abszolút kedvenc kiváló az illata és nem szárít olyan drasztikusan....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 25.

Abszolút kedvenc kiváló az illata és nem szárít olyan drasztikusan....

berni88

2011. december 13.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik és puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Nagyon kellemes az illata, jól habzik és puha lesz a bőröm.

solyaorsolya

2011. október 22.

Tejes állagú, jól habzó, könnyen lemosható, lágy, selymes bőrt hagy maga után, illata isteni finom, nyáron ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 22.

Belle91

2011. október 9.

A kedvenc tusfürdőm, imádom az illatát, rajtam ez az egyetlen, ami viszonylag tartós is. Az állagával sincs gondom, könnyen habzik, nem szárítja a bőröm... tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 9.

Lanie

2011. október 7.

Nem rossz, sőt nagyon szerettem az illatát, de szintén amolyan illat kisérletezős fajta vagyok, így újra nem venném, de megérni megérte, kellemesen lágy illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 7.

babascene

2011. október 2.

számomra a cseresznye sokkal savanykásabb... de azért nem rossz, fürödni jó:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 2.

számomra a cseresznye sokkal savanykásabb... de azért nem rossz, fürödni jó:)

tothdyna

2011. szeptember 23.

Régebben használtam, kedveltem is, finom az illata és egészen ápolja az ember bőrét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

zsazsa

2011. szeptember 16.

Nagyon finom illatú! Az egyik kedvencem a Palmolive tusfürdők között! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 16.

Nagyon finom illatú! Az egyik kedvencem a Palmolive tusfürdők között! :)

fatime

2011. szeptember 4.

Nekem is tetszett az illata és csak azért nem vettem újra mert mindig mást próbálok ki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Glycerin, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.