Palmolive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 26.

Kategória:   Tusfürdők

"Érezze a brazil vitalitást a Palmolive Caϊpi Coconut tusfürdőjével, melyet kókuszkivonat gazdagít!"

NeversaynotoPanda

2016. június 24.

Nagyon szerettem az illatat, de nem vennem ujra mert megunnam hamar.Ettol fuggetlenul egy nagyon jo tusfurdo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 24.

Zoldtulipan

2016. április 15.

Egyébként is odavagyok az édes, kókuszos illatokért, ez a tusfürdő pedig szuper!
Tengerre készültem nyaralni, az útra vettem, és nagyon bevált. Valahányszor előveszem, mindig előhozza a nyaralás hangulatát.
Sokáig megmarad a kellemes illata, nem szárít, jól tisztít, meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

lavalampa

2015. augusztus 19.

ugy szerettem, akciosan a tescobol vettem vagy 4et. Elfogyott es mar nem talalok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

auberginecat

2015. május 26.

tartós, kellemes kókuszos illat, engem meggyőzött, de szerintem nagyon túl van árazva, illetve most a balea after sun tusfürdő illatába vagyok szerelmes, úgyhogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Ginus

2015. április 21.

Ohh hát mikor megláttam, egyből tudtam, hogy kell egy ilyen. Tartós az illata, finom kókuszos. Nagyon jól habzik. A flakonra pedig ha ránézek, akkor felvidulok. IMÁDOM! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

zsóci

2015. február 4.

van vagy öt-hatféle kókuszos tusfürdőm, és ennek van a legerőteljesebb illata mind közül. nekem nagyon bejön, megfelelő a habzása, puha lesz tőle a bőröm, és az illata is egész sokáig megmarad. az árát sokallottam, de lehet, hogy máshol olcsóbb, majd körbenézek. mindenesetre ha találok jobb áron, akkor biztosan veszek még.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

tátombák

2014. december 25.

Ennek az az egyetlen problémája, hogy télen került a kezeim közé. A tubusban tömény kókusz kilónyi cukorba áztatva, használat közben vízzel hígulva kiadja az igazi illatot. Olyan nyárias, gyümölcsös, kellemes, a híres Baleára lehet egy jó alternatíva. Tényleg nem télen kéne használni, de ha már megbontottam, elfürdöm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

KrisztiP

2014. szeptember 9.

Nagyon fincsi illatú, kellemesen habzó tusfürdő! Nagyon puha lesz a használta utána bőröm. Bár a flakonban finomabb illatúnak tűnik mint a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Sabinilla

2014. július 25.

Finom édeskés kókusz illatú, amin átsejlik valami enyhe virágos árnyalat, ami Nekem nagyon tetszik. Krémes a habja, kíméletesen tisztít, kicsit folyékonyabb az állaga, mint amihez hozzá vagyok szokva. Kellemes élmény vele tusolni, legyen 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 25.

rb09

2014. június 26.

Nem értem, miért kell egy terméket kókuszosnak hirdetni, amikor köze sincs a kókuszhoz. De még csak egy halvány kókuszillatot sem érezni :( A Palmolive-nek van egy másik "kókuszos" tusija, na az sem találkozott még kókusszal, nem tudom most miért reménykedtem... :D Euro-s boltban 270 Ft volt, emiatt vettem meg, még szerencse, hogy nem fizettem érte többet, mert akkor most még mérgesebb lennék. Sajnálom, a Palmolive termékeit szeretem, de ez most nagyon nem sikerült nekik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 26.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.