Panarom

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdosjudit, Módosítva: 2016. június 6.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ápoló, hidratáló aromavíz. Ápoló arcolajak előtt használva, kellemes emulziót képeznek a bőrön. Ennél az alkalmazásnál, mivel nincs összekeverve az olaj és a vizes fázis előre, nem kell tartósítószer az anyagokba.

erdosjudit

2012. május 2.

Évek óta rendszeresen használom, zsírosabb, ámde a bőrömnek jó olajok, alá permetezve, nagyon kellemes, tiszta, kevésbé nehéz emulziót képez a bőrömön. Mint egy testápoló olaj, amit tusolás után kenünk a bőrünkre, csak itt a víz rész hasznosabb mint a klóros csapvíz. :) Nem olcsó, de majd egy évig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 2.

Nem szabványos INCI név. Jelentése virág esszenciák.