Panarom

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erdosjudit, Módosítva: 2016. június 6.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd arctisztító emulzió. Nem szárítja, "húzza" a bőrt, mégis alaposan tisztít.

orafka

2015. június 14.

az egyik kedvenc illatom a levendula, jól érezhető rajta! Krémes, lágy állagú. szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

erdosjudit

2012. május 2.

Nagyon finom tisztító, kicsit drága nekem, de teljes mértékben meg voltam vele elégedve. Nem szárít, jól tisztít. Zuhanyozás elején első lépésként felkenem az arcomra, és csak utoljára öblítem le vízzel. Nagyon kíméletes, érzékeny, száraz, vízhiányos bőrömet még nyáron is kellemesen frissíti. Egyébként hosszú ideig elég (majd egy évig), tehát annyira nem drága, csak egyszerre fáj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 2.

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabványos INCI név. Jelentése virág esszenciák.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.