Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2017. december 31.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam intenzív regeneráló hatással, károsodott hajra. Egy pakolás ereje mindennapi kondicionálóba zárva.

Makk Zsuzsó

2019. június 11.

Semmi pozitív hatása nincs a hajamra, kifejezetten száraz tapintású lesz utána. A kifésülhetőséget segíti valamelyest, de legfeljebb ennyi. A Serical Lattéhoz képest a kanyarban sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

MBR

2019. június 11.

Szeretem a pantene termékeket. Használok sampont és balzsamot is, de ennek a balzsamnak nem tetszik a hatása. Másnap már száraz tőle a hajam. A sima balzsamnak jobb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

hippiesaur

2019. május 27.

Jelenleg a kedvenc balzsamom. Gyönyörű fényessé és puhává varázsolja a hajamat, valóban egy csoda. Nagyon sűrű az állaga, nekem kevés is elég belőle a hátközépig érő hajamra, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

viragerdelyi

2019. május 4.

Glamour napokon szereztem be összesen 400Ft-ért, és már bánom, hogy csak egy flakonnal vettem. Nagyon szeretem, nekem eddig ez a balzsam vált be talán a legjobban. Elég szálkás, száraz a hajam, és képes teljesen puhává varázsolni. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

SminkSarok

2019. április 21.

Korábban essence Ultime sampont használtam, akkor azt hittem megtaláltam a tökéletes sampont. Egy jól eltalált marketing kampánnyal viszont "megvásárolt" magának a Pantene. Nem hittem korábban ebben a márkában, azt hittem, hogy nem sokat ér. Aztán kipróbáltam a Moisture renewal sampont, ami egyszerűen lenyűgözött. Nem sokkal később késztetést éreztem ennek a terméknek a kipróbálására is, és láss csodát...lenyűgözött. Azóta nem vagyok hajlandó más termékcsaládot használni. Pihe-puha, könnyen kezelhető és illatos lesz tőle a hajam. Szerelem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

gnregina

2019. április 15.

Eddig csak az Isana mézes hajbalzsamja vált be ennyire, amit régebben használtam. Most vissza akartam térni rá, de nem találtam, így ezt vettem meg, és örülök. Puha, könnyen fésülhető lett a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Eperke17

2019. április 13.

Egyszer kipróbáltam ezt a balzsamot, azt gondoltam, egy átlagos balzsam lesz, de finomabb, puhább tőle a haj, teljesen elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

lf95

2019. március 3.

A moissure verziója sokkal jobb! Nekem száraz maradt a hajam utána :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

A moissure verziója sokkal jobb! Nekem száraz maradt a hajam utána :(

macooka

2019. március 3.

Azt kell mondjam ez valóban egy 3 perces csodabalzsam.
A hajam nagyon igénybevett, folyamatosan festve van szőkére, emiatt száraz és sajnos eléggé károsodott a hajam. Amíg nem használtam ezt a balzsamot, addig hajmosás után 2 nappal már úgy nézett ki a fejem, mint egy cirokseprű, a tapintása is hasonló volt. Mióta ezt használom, azóta elmondhatom, hogy 4-5 nappal később is puha és fényes a hajam és talán még kevésbé is zsírosodik.
Nem hittem, hogy ennyi próbálkozás után van olyan balzsam, ami még csodát tehet a hajammal, de ez tényleg megcsinálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 3.

Azt kell mondjam ez valóban egy 3 perces csodabalzsam.

Dianaponi

2019. február 5.

Egyszeruen imadom ! Bar en mindig kicsit tovabb hagyom rajta de a hajam sokkal puhabb mint a sima balzsamjatol

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid, Histidine
Vitaminok: Panthenol