Pantene Pro-V

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: snori, Módosítva: 2017. december 31.

Kategória:   Hajápolók

Balzsam intenzív regeneráló hatással, károsodott hajra. Egy pakolás ereje mindennapi kondicionálóba zárva.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alaina12

2018. július 14.

Update: Továbbra is jól teljesít, imádom. Az illata isteni, a hatását eddig egyik balzsamom sem múlta felül. Nem lesz tőle nehéz a hajam, és nem zsírosít jobban.

Akciósan vettem a Rossmannban. Eddig Syoss Salonplexet használtam, de nem voltam elégedett, ezért továbbra is keresem a megfelelő balzsamot. Első használat után azt tudom elmondani, hogy a hajam érezhetően puhább. A száraz, töredezett hajvégeket semmi nem fogja "megjavítani", csak az olló. :D Az illata nagyon tetszik, igazi Pantene-s beütés. Az állaga is jó szerintem, nem túl sűrű. Remélem, hosszabb távon is jól teljesít, eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 14.

Nari93

2018. július 1.

Nagyon szeretem. Érezhetően más tapintású a hajam ha nem ezt a balzsamot használom. Nekem bevált, könnyen fésülhető, vasalom a hajamat,és én azt vettem észre hogy sokkal könnyebb vasalni is és tovább egyenes marad. Puha, fényes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

anikaa96

2018. május 22.

Tökéletes!
Imádom!
Legjobb!
3 szó mely tökéletesen jellemzi ezt a terméket!! :)
Én samponból is Pantene terméket használok mindig de ez a balzsam tényleg csodát tesz a hajammal!
Nem zsírosítja, nehezíti el a hajat. Gyönyörű fénye lesz tőle és a tapintása meg egyszerűen mesés!!
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Tökéletes!
Imádom!
Legjobb!
3 szó mely tökéletesen jellemzi ezt a terméket!! :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek!!

KaradyAnn

2018. május 19.

Egy barátnőm ajánlotta a Pantene-t. Az olajat egy ideje már használom és az szuperül bevált, ezért gondoltam, teszek egy próbát a termékcsaláddal.

Nem tudom, hogy ez teszi-e vagy a sampon, vagy a kettő együtt, de puhává varázsolta a hajam. Finom illata van, amit 2-3 nappal hajmosás után is érezhető még! A pakolást még nem próbáltam, rajta van a listán ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Bonzee

2018. március 25.

Az én hajam kevesellte a 3 percet.
A 15 percet is.
A 30 percet is.
Negyedik próbálkozásom nem volt: passzoltam a maradékot a "mindenevő" kolléganőmnek.
Az ő haja természetesen imádja.
Fél siker... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Az én hajam kevesellte a 3 percet.
A 15 percet is.
A 30 percet is.
Az ő haja természetesen imádja.
Fél siker... :)

viktoriasnt

2018. március 21.

Egyszerűen imádom, nem mindig szoktam fent hagyni 3 percig, de még így is pihe-puhává varázsolja a hajvégemet. Mivel szőkítéssel tönkre tettem, így még használok mellette hajvég ápolót is, de ez még önmagában is csudijó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

nagyheni92

2018. március 11.

Én megadom neki az 5*-ot! Mert tényleg jót tesz a hajnak! Ok, az én hajammal alapból se volt prrobléma. Kíváncsiságból vettem meg, mert szeretem az új dolgokat kipróbálni. Ezt a 3 perces micsodát, hogy kb 3 percig hagyjuk rajta a hajon, tényleg érdemes betartani. Sokkal puhább, kifésülhetőbbé vált a hajam! És ezaz első olyan termékem, ami még a hajmosás utáni másnap is tök szép volt még a hajam. Szóval, mintha gátolná, hogy ne zsírosodnana hajam, hanem még másnap is teljesen tisztának éreztem hajam! Pedig én minden második nap hajat mosok! Amikor csak feltettem ezt a balzsamot és azonnal leöblítettem akkor tényleg nem tudott úgy nagyon hatni semmit. Tök gubancos volt a hajam még! Vmikor tuti újra fogom venni! Amúgy én a Rossmannban vettem akciósan 800.-, úgy teljesen megéri és már kb 1,5 hónapja használom! Ok, vállig èrő hajam van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

almacska96

2018. február 23.

Eleinte nagyon jó volt, szép, sejmes,puha, és hihetetlenül könnyed volt a hajam. Viszont pár alkalom után a könnyedség elmaradt, a hajvégeim mint a szénakazal,és nehezebb kifésülni. Szóval ezért le vonok két pontot, és a kezdetek miatt kap 3 pontot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

pinkprincess112

2018. február 23.

finom illata van, tipikus pantene, olyan mint egy átlagos balzsam.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

finom illata van, tipikus pantene, olyan mint egy átlagos balzsam.:)

Erika03

2018. február 14.

Fenékig érő, dús hajam van, a hajvégeim azonban kissé töredezettek, ebből kifolyólag könnyen kócolódik, szálkásodik. Mióta használom ezt a terméket, azóta sokkal könnyebb kifésülni a hajam, fényesebb, puhább és bár a töredezést nincs ami visszafordítsa, külsőre egyértelműen történt változás. Nekem nagyon megéri az árát! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Hidratálók: Glycerin, Glutamic Acid, Histidine
Vitaminok: Panthenol