Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tinasmink, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Hajápolók

Hidratálás száraz, töredezett hajra.

Segít megerősíteni a hajat a töredezés okozta hajhullás csökkentéséért, fésülésből, és hajformázásból eredő károk ellen.

heno

2013. február 27.

Valami döbbenet volt ez a balzsam...pedid Pantene! Fúúúj, soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 27.

Valami döbbenet volt ez a balzsam...pedid Pantene! Fúúúj, soha többet!

mili

2012. december 28.

Összességében nekem minden Pantene sampon és balzsam bejött. Ez az egy márka amitől ki tudtam fésülni a hajam, meg nem lett száraz. Aztán 2 évvel ezelőtt lecseréltem őket, de ettől még jár az 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 28.

CrazyKid

2012. október 28.

Fényes és puha maradt tőle a hajam.Az illata olyan tipikus tiszta-haj illat.Nagyon szerettem,bár elsőre megijedtem,mert sűrű és ragacsos állaga van.Picit nehéz volt eldolgozni,de megérte a rá szánt időt.Van ennél jobb is,de összességében nem bántam meg,hogy használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

zita.herkovics

2012. augusztus 10.

nagyon szerettem, nem is értem miért nem vettem újra?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

nagyon szerettem, nem is értem miért nem vettem újra?

Ryana

2012. július 11.

Tényleg hat! Egyik Pantene balzsam sem okozott még csalódást. Gyógyítja a hajat, nem kell belőle sok, ára okés, hatása kimagasló: puha, selymes, fényes, egészséges, szépséges haj... még a fodrászom sem talált belekötnivalót.
Én még nem találtam a Pantene balzsamoknál jobbat, nagy hívükké tettek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

Én még nem találtam a Pantene balzsamoknál jobbat, nagy hívükké tettek.

Aldrovanda

2012. július 6.

Az összetevők nem a legtisztábbak, de a durván töredező, száraz hajamra tényleg ez az ápoló vált be legjobban, már az első használat után nagy volt a változás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

hannus.senator

2012. június 23.

Az én hajamat már évek óta meleg-ollóval vágja a fodrászom, ezt viszont csak 2 hónapja használom. Mióta ezt használom szemmel látható a változás: sokkal kevésbé törik a hajam! Sőt, azóta sokat nőtt! (Bár az elsőből következik a második.) Csak azt tudom mondani, hogy szuper kis cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Clinique

2012. június 19.

Kiskoromban még hatott. Mára már ezt a hatást egy 100 Ft-os balzsammal is el tudom érni, sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 19.

petra07

2012. május 19.

Szerettem ezt a balzsamot, az egyetlen problémám az volt vele, h kicsit száraz maradt tőle a hajam, de a töredezés ellen nagyon jól védett, sokkal később kezdtek el töredezni a hajszálaim, mint a többi balzsam mellett, amiket eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

Martili

2012. április 25.

Nekem bevált ez a balzsam. Szép csillogó és puha lesz tőle a hajam. Biztosan van jobb is, de nem úgy használom, hogy fogyjon már el, hogy leválthassam. Azt nem vettem észre hogy kevesebb hajam hullana ki, de tényleg nem törik. Aztán hogy az ennek a balzsamnak, vagy a meleg-ollós hajvágásnak köszönhető e?! De elképzelhető, hogy a kettő együtt működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

Hidratálók: Histidine
Vitaminok: Panthenol