Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

Azaleeh

2018. január 4.

Nagyon finom az illata, nagyon szép selymes lesz tőle ahajam, de a fodrászom lebeszélt róla a szilikon tartalma miatt :( Kicsit felemásan érzek vele kapcsolatban, mert nagyon szép tőle ahajam. Megkozkáztatok 4 csilagot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Pirkko

2017. november 16.

Fényes lesz tőle a haj, de nagyon kell vigyázni, mert ha egy picivel többet nyomunk, akkor zsíros érzést kelthet. Szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Tincu01

2017. november 15.

Sűrűségre, illatra, színre kiváló. Összetevőkre nem... Ez az oka, amiért lecseréltem (egy olcsóbb, és nem mellesleg jobb!) hajolajra.
Ezt mostmár elhasználom, még kb. a fele megvan, ami azért vállig érő hajnál elég sokáig bírja. :D
Használatát tekintve én hajmosás előtt kb. 1-1,5 órával felkenem a hajam teljes hosszára (fejbőrre IS), és hagyom beszívódni, illetve belemasszírozom a bőrömbe. Két öblítéses hajmosást igényel a hajam utána, viszont gyönyörű szép selymes, fényes, kezelhető állapota lesz. Nem erre a célra vettem, de erre tökéletes. :D
Az összetétel miatt kap 3 csillagot.
(Ugyanez a véleményem a Gliss Kur hajolajnál is, a kettőt összekeverve használom.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

Az összetétel miatt kap 3 csillagot.

0rseee

2017. november 12.

Nagyon jó termék, hajmosás után szoktam használni nedves hajra, utána sokáig érzem az illatát, és puha lesz a hajam. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

snori

2017. november 2.

Fodrász javaslatára használom nedves hajra, szárítás előtt. Nekem nagyon bevált, puha a hajam és jó illatú. Nem csak a hajvégekre használom, hanem szinte a hajam tövétől kenem fel, mivel festett, folyamatosan igénybevett a hajam. Mégsem nehezíti, vagy zsírosítja el. Keveset használok belőle, minden hajmosás után. Biztos, hogy újraveszem, gyorsan rendberakta a száraz hajam, az ára is jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

gothmarypoppins

2017. október 27.

Jobbik eszem ellenére vettem meg, összetevők alapján szilikon és illat van benne. Viszont barátnőjét kipróbáltam, és az egyenesre fésült hajam szépen visszahullámosította, reggelente azaz nem elsősorban az ápoló hatása miatt, hanem hajformázónak vettem. Jó illata van, nem nehezít el, viszont kellőképp gazdag ahhoz, hogy a hajam "repülősségét" megfékezze. A célra tökéletes.

Up: jöttem lerontani, mert hosszú távon nemhogy ápol és hidratál, hanem egyenesen szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

dorogiagi

2017. október 23.

Nagyon jó illata van, a hajam sokkal fényesebbnek , kevésbé töredezettnek tűnik. Az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 23.

csevi22

2017. október 15.

Imádom az illatát, a hajam sokkal-sokkal szebb, fényesebb és könnyebben fésülhető

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

taboriester

2017. október 3.

A Pantene-ben még sosem csalódtam; ez is jó minőségű termék. Kevés kell belőle, könnyen fésülhetővé teszi a hajat, nem nehezíti el és illata is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

tia094

2017. szeptember 22.

Megmondom őszintén többet vártam tőle. A termékcsalád samponját (aqua light) imádom, és a Pantene termékekről amúgy is elég sok jót hallottam, ezért úgy voltam vele kipróbálom. Az ára nem vészes, persze nem is a legolcsóbb termék, de nem nevezhető húzós árnak. Hidratálni hidratál, de úgy érzem nem tart sokáig a hatása,és az Aussie hajolaja messze kenterbe veri. Nem rossz termék, gondot nem csinál, de vannak nála sokkal jobbak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.