Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

schzsofi

2016. november 9.

Imádom! Nem tudtam rájönni, mi hiányzik a hajamnak a szünetben - hát a koliban hagyott kis csodaszer! Annyira száraz volt nélküle a hajam, észre sem vettem mennyire jó, csak amikor nélkülöznöm kellett. Az amúgy is könnyen zsírosodó hajam nem nehezíti el, hajközéptől használva nem is zsírosítja. Puha tőle a hajam, és a hajvégeken is segít. Az illata nem az az erős parfümös, inkább "fodrászat illatú" :D Ráadásul egy hajmosás után elég 3-4 pumpa, így biztosan kitart pár hónapig. Biztos, hogy újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

noibaby

2016. november 5.

Még csak pár napja használom ,mégis megvagyok elégedve ezzel a csodaszerrel. A hajam puha,fényes és egyáltalán nem száraz. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
bacsotina9

2016. augusztus 22.

2015.11.25.
Ez a termék teljesen megváltoztatta az életemet :) kb 2 hete vettem meg, 1200 Ft körül volt, de megérte minden egyes fillérjét :) az olaj felvitele után még a harmadik napon ia selymes,puha a hajvégem, pedig nekem szárazságra és töredezésre hajlamos. Ez az olaj csodákat tett vele :) imádom💘

Update: 2016.04.05.
Még mindig kedvenc marad, 5 hónap alatt alig fogyott el a fele, pedig minden egyes nap használom :) úgy érzem még ugyanennyi ideig fogja bírni :) . Ha nem használom, a hajam száraz lesz, de amint rákenem, szép fényes és puha :)

Update2.: 2016.08.20.
Kb egy hete fogyott el a termék, teljesen. Tehát durván 9 hónapig tartott, úgy, hogy hetente nagyjából 10 alkalommal vittem fel a hajamra 2 pumpányit, ami elég jó arány. A hajam hátközépig érő, a végeit nagyon rendbe tette, Istenem, annyira szerettem! A flakon vége felé kicsit "vizes" lett az állaga, olyan volt mintha vizet öntöttem volna bele.. az érzet is olyan volt amikor a kezemmel eloszlattam a hajamon. Nem tudom mi lett vele, valószínűleg párszor felforrt a nyaralás alkalmával, és sokszor rázódott szegény mikor leejtettem, lehet hogy ez okozta. Rettentően sokáig elég volt, rettentően hozzájutható áron, tehát kész csoda! Nekem abszolút újravevős termék!! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

2015.11.25.

Update: 2016.04.05.

Update2.: 2016.08.20.

Hencs

2016. augusztus 8.

Véletlenszerűen esett rá a választásom. Nyaralás alatt vásároltam, mert nem vittem hajolajat magammal. Azóta CSAK ezt használom és imádom, eddigi legeslegjobb hajolajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Evelinnaagy

2016. május 23.

En legalabb 2 eve hasznalom mar minden hajmosas utan es remeknek tartom!
Evekig szokitett szoke voltam es a hajam centirol centire elegett. Elkezdtem hasznalni ezt -es bar vagattam is a hajambol egy 10 centit- de hihetetlen amit muvelt. Egyaltalan nem nehezitette el a hajam, es nem zsirosodott jobban ( alapbol 2 naponta mosom), konnyebben fesulheto volt es puha. En kizarolag a hajvegeimre hasznalom, max 10 centire (hatkozepig er), de konnyebbe tette az eletem. Mindenhova magammal viszem ahol tudom, hogy hajmosas var ram! Tovabba a hajam nem torik vissza.. Fel ev alatt 10 centit nott, ami eddig elkepzelhetetlen volt. Nem biztos, hogy ez is ennek koszonheto, de az teny, hogy kevesebbet "tepem" a vizes fesulesnel.
En legutobb majd 2000ftert vettem azt hiszem, de nagyoon sokaig eleg, pedig rendszeresen hasznalom (4-5 pumpa/ alkalom). Ujraveszem!! Ismet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 23.

En legalabb 2 eve hasznalom mar minden hajmosas utan es remeknek tartom!

missmomsen

2016. január 27.

Egy idő után, ha felkentem, nagyon ronda lett tőle a hajvégem. Az első talán 8-10 alkalommal nem volt vele probléma, minden mosás után alkalmaztam. Tuti ezzel szúrtam el...
Az illata (sajnos) valami isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Az illata (sajnos) valami isteni.

LittleBaby

2016. január 24.

Megvettem, de nekem nagyon elnehezíti a hajamat, és semmi rendkívüli hatását nem éreztem, szóval nekem pénzkidobásnak tűnik.. Az illata viszont imádnivaló, és tényleg az állaga is nagyszerű, de hatásából nem sokat éreztem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

Ancsibaba1993

2015. december 29.

Nekem sajnos nagyon nagy csalódás volt ez a termék.. Többet vártam tőle. Egyáltalán nem puhítja eléggé a hajvégeimet,nem óvja meg semmitől és szerintem nehezen is szívódik be pedig nekem extra száraz a hajam vége... 1600 ftért vettem,számomra az pénzkidobás volt.. Sajnálom lepontozni mert az állaga meg az illata megérdemelne egy ötöst,de a hatása és az ára pláne kivívta a kettest...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Cremelover

2015. szeptember 25.

1 éve használom, mert kifésülhető vele a hajam, ha vizes hajra viszem fel, és szép fénye is lesz.
Ugyanakkor most a kezembe akadt régről egy Avonos hajvégápoló szérum,amiben szintén van annyi szilikon, mint ebben, viszont sokkal fényesebbé és puhábbá teszi a hajam, és sokkal tovább is marad meg a hidratált érzésem.
A Pantennel már 1 napon belül kiszáradnak a festett stőke hajvégeim, úgyhogy le fogom cserélni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

kovacsrekaa

2015. május 6.

Nagyon sok hajvégápolót probáltam már, pld.: Balea, Avon,Gliss Kur, Syoss és Oriflame. Nekem a legjobban az Oriflame vált be, a hajam gyönyörű tőle. De az Oriflame tanácsadónőm meg hülyült vagy nem tudom, de fogta és eladta, mert azt hitte nem kérem, mivel dolgoztam és nem tudtam érte menni.. Szóval, ideges lettem és be mentem az első dm-be és nézelődtem. Utálom a drogériás hajvégápolókat, mert egyik sem vált be, de ez nagyon megtetszett, meg a Garnier Good by demage, de azt a balzsamja miatt nem vettem meg, mert az tönkre vágta a hajam, így őt hoztam haza. Csomagolása szép, a kis kinyomója praktikus.. De az illata.. Piros lámpánál gyorsan meg szagoltam, árad belőle az alkohol szag.. :( A hajamon nem ront, de nem is javít. Kettő kis cseppet maszírozok a hosszú részbe, és egy cseppet a rövid részbe, és beszárítom. Sokáig át tudom fésülni a hajam a kezemmel, ez az Oriflame mellett nem ment, viszont a hajam elnehezíti, mert 2 nap után már látszik hogy hajat kéne mosnom, pedig eddig 3-4 naponta mostam. Keratin ide, E vitamin oda.. egyszer használosnak elmegy, de újra biztosan nem fogom venni. De nagyon lepontozni se szeretném, de számomra olyan semmilyen..

3* : csomagolás, jobban fésülhető haj, praktikus kinyomó

update: szörnyű! A hatasat elvesztette, felre tettem. Ma elo vettem.. a hajam ragad, alig tudom at fesulni.. szall es igenytelenul nez ki. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

3* : csomagolás, jobban fésülhető haj, praktikus kinyomó

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.