Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

nikolettnikole

2015. április 21.

Én még a régebbi csomagolásút vettem meg. Nekem hosszú száraz töredezésre és sprőd hajvégekre hajlamos hajam van amire eddigi használata szerint bevált . Elég sok mennyiséget szoktam felvinni hajmosás után a törölközőszáraz hajamra de csak a végekre mert iszonyúan elnehezíti és zsírosítja a hajam ha nem megfelelő hejen van. Viszonylag gyorsan fogy, de a hajam eggyáltalán nem károsodik a rendszeres hajvágások között ami kb félévente van. Markáns illata van ami miatt lehet hogy valakinek nem válik be mert sokáig érezhető még. A hajamat szépen karban tartja de nem tölt be annyi funkciót amennyit a hajam igényelne ezért csak 4 pont jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

zsofia93

2015. február 20.

Már kicsit megváltozott a csomagolása, de a benne lévő "anyag" még mindig a régi :) 2 csepp elég a hátközépig érő hajam végeire, az illata az valami szuper, nagyon tetszik, nagyon puhává teszi a hajam. Néha, ha olyanom van száraz hajam végeire is teszek :) nagyon klassz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 20.

Scatty

2014. október 18.

Kiváló! Egy pumpálásnyi adagot szoktam eloszlatni a hajvégeken, ami bőségesen elegendő, és érezhetően puhává teszi a hajat, jól hidratálja, a flakon mennyisége meg rengeteg ideig elegendő lesz, mivel tényleg kis mennyiséget szükséges csak használni belőle alkalmanként.
Nagyon bevált, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 18.

Nagyon bevált, szeretem.

kismadár

2014. március 20.

Kuponnal vettem a dm-ben, így megéri, teljes áron, lehet, hogy nem vásároltam volna meg. Kellemes, nem tolakodó, visszafogott illata van. Én hajmosás után szoktam használni, szigorúan csak a hajam felétől, lefelé haladva. Jól hidratál, könnyed textúrájú, nem nehezíti, nem zsírosítja a hajat. Az alkohol illata enyhén kiérződik belőle, ennek nem örülök, mert ha jól tudom, az alkohol szárítja a hajat. Egyébként meg vagyok vele elégedve, bár nem biztos, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 20.

linda.labik

2014. február 23.

Azt nem tudom, a krémet én töltöttem fel, de én nem írtam, hogy vannak benne olajak, és maga a cucc sem így néz ki :) Egyébként tinikorom sárgadinnye-likőrvodkájára emlékeztet az illata, viszont a hajammal kifejezetten jót tesz, szóval fogok még venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.