Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

lexx

2020. március 5.

Lassan több mint egy éve vettem, lapockámig ér a hajam. Minden 3-4. nap használom és teszi a dolgát. Csak száraz hajamra szoktam 1-2 pumpálásnyit a hajvégeimre tenni. Elég sok fajta hajvég ápolót használtam, eddig ez teljesít a legjobban és még újra is venném ha elfogy, de még kicsivel kevesebb mint a fele megvan, szóval van időm dönteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

TimyeK

2020. február 21.

Régebben elhasználtam belőle egy üveggel, de nekem nagyon nem vált be. Amint kinyomtam belőle megcsapott a tömény alkohol szag, amit nem tudok mire vélni. Nem javított a hajam állapotán, ellenben jól lezsírosította azt és mintha jobban töredezett volna. Először nem értettem egyébként miért lemoshatatlan a kezemről, aztán néztem meg az összetevő listát, ami borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

alexyfromalexy

2020. február 9.

Hasznalom már pár hete (kb 6), nekem bevált!
Nem csodaszer, de ár értek arányban teljesen elégedett vagyok vele és hozza amit ígér.
Hosszú hajam van, hajmosas után kb 3-4 pumpalasnyit szoktam eloszlatni a hajvegeken.
Szepen rendbe tette a hajam, fényes lett és könnyen fesulheto, valamint puha!
Szerintem egy próbát megér, elég sokszor akciózzak a DM-ben :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Hasznalom már pár hete (kb 6), nekem bevált!
Szepen rendbe tette a hajam, fényes lett és könnyen fesulheto, valamint puha!
Szerintem egy próbát megér, elég sokszor akciózzak a DM-ben :)

Nagy Melinda

2020. január 27.

Jó illatú, nedves hajra is használható ,de szárazon is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

Jó illatú, nedves hajra is használható ,de szárazon is teszi a dolgát.

LadywithFerret

2020. január 23.

Alapvetően száraz hajam van, a hajvégeim töredeznek. Sajnos ez nem változott. Elhasználtam már egy tubussal, sajnos nem vált be. Gyorsabban zsírosodott a hajam. Az illata nagyon jó, hővédőnek elmegy, viszont nem tapasztaltam jelentős javulást. Hajfestés után puhább lett a hajam, de egy nagyjából egy napig tartott. Sokáig elég volt, váll alá érő hajhoz. Nekem nem "újravevős".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

oroszeniko

2020. január 17.

Semmit nem javított a hajamon, és ugyanúgy töredezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Semmit nem javított a hajamon, és ugyanúgy töredezett.

indiigo

2020. január 16.

A nagyon száraz hajvégeimmel nem tudott mit kezdeni, de mióta vágattam, tapintásra sokkal jobb tőle a hajam. 1-2 pumpányit szoktam használni belőle hajmosás után, nekem az a trükköm, hogy utána már nem nagyon szoktam fésülni, mert a fésű fogairól a hajtőre is jut, és akkor tényleg hamarabb zsírosodik. A 100 ml nekem most fog elfogyni, két és fél éve vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

esszter01

2019. december 30.

Rámromlott, mert besokalltam tőle. Heti-kétheti egyszer használtam, olyan tömény, pedig nagy hajam van és keveset is nyomtam a kezembe...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Bettii98

2019. december 20.

Összetapasztja a hajat undorítóan zsírosra. Semmit nem hidratál a hajamon. Kifésűlhetőbb sem lesz tőle, mint a többi hajvégápoló társától. Mármint úgy általánosságban a hajvégápolók.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

biju94

2019. december 3.

Többet vártam a Pantene-től barátnőm hatására vettem meg, mert neki nagyon bevált,és láthatóan szép/egészséges a haja, gondoltam teszek egy próbát.
Az összetevői nagyon nem tetszenek, nem tudom, hol bújt el az 5 féle tápláló egzotikus olaj, én egyet sem látok. Viszont annál több szilikont, és alkoholt.
Az illata az egyedüli amit kitudnék emelni pozitívumként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Az illata az egyedüli amit kitudnék emelni pozitívumként.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.