Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

Doori61

2019. november 2.

Naiv módon ő volt az első “márkás” hajvégápolóm, az instant zsíros hatást eredményező Baleás után. Kemény másfél üveggel használtam el, várva a hatást. Kár volt. Megvettem az egész termékcsaládot, a sampont és balzsamot is, annyira beleszerelmesedtem az illatába. Sajnos itt ki is merültek az előnyök... Az alapjáraton RENGETEG és vastagszálú hajamra literszámra nyomhattam az olajat, az illatozáson kívül semmi “kézzelfoghatót” nem tapasztaltam. Talán mintha puhább lett volna tőle, de az ígért regenerálás és 48 órás hidratáltság sajna elmaradt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.

Cosette

2019. október 15.

Tömény szilikon és alkohol. Ott rontottam el, hogy csak bedobtam a kosaramba és nem néztem meg az összetevőit. Sehol egy rendes tápláló összetevő, se természetes olajok. Kinyomáskor tömény alkohol szaga van, és bár csúszik tőle a hajam, fél nap után rettentőn kiszárítja. Vègre sikerült rendbehoznom a hajam, de hála ennek újra töredeznek a hajvégeim, pedig csak három napig használtam, szóval esélyt kapott. Tovább se tudom jó szívvel ajàndékozni, szóval valószínűleg megy a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Nagyon jó ár/érték arány, finom az illata. 3 hónapja folyamatosan használom, nagyon szépen ápol, láthatóan tápláltabb a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

ClaraWolf04

2019. július 25.

Végre megtaláltam A hajvégápolómat. Csodálatos illata van, bár kicsit híg az eddig használt olajokhoz képest, nagyszerűen ápolja és védi a hajam, ami amúgy is puha, de ennek az olajnak köszönhetően mégjobban az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Annacska22

2019. július 25.

Nagyon szeretem, Puhává varázsolja a hajam. Ha túl sokat teszek fel zsíros hatásúnak tünik a hajam, de emellett nagyon szépen működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

Debreczeni

2019. június 7.

Nekem nem használ, 3 üveggel vettem kB 2 éve, nagyon hűségesen rendületlenül használom. Most tartok az utolsónál de alig várom hogy elfogyjon, mert nem segít semmit.
Azelőtt Garnier olajat használtam az jó volt(újabb lett és más azóta), de ez meg se közelíti. Törik a vége, száraz, sprőd. 0 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Dee

2019. május 4.

Lassan egy éve van már hogy megvettem az első flakonnal, de az istennek nem akar elfogyni.
Igazából egész jó termék, csillogó puha hajvéget kölcsönöz de “csak másnap reggelig”legalábbis nekem.
Az illata kellemes, de valahogy úgy érzem nem “100%os” szerelem így még keresem tovább az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

vitezviki

2019. május 4.

Elsőre kicsit drágállottam, de több mint fél évig kitartott egy üveg úgy, hogy 2 naponta használom. Hajmosás után még a nedves hajamra szoktam felvinni, így nem nehezíti el, és nagyon szép fényes lesz. Ami igazán tetszik benne, hogy könnyebben fésülhető azóta a hajam, és a hajvégeim nem töredeznek annyira, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

annroi

2019. április 20.

Vizes hajra használom, nem nehezíti el a hajam. Az illata nagyon tetszik, és tök jól a hajamban marad egy ideig. Puha lesz tőle a hajam, viszont másnap már nem az igazi, amit ezelőtt használtam hajvégápoló (Gliss Kur) szerintem hatásosabb volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

timimimi

2019. április 4.

Régen mintha jobb lett volna. Miután elhasználtam egy üveggel ami vagy 2 évig tartott vettem újra, de igazán semmi extra hatást nem vettem észre. Mintha romlott volna a minősége, vagy az én hajam szokta meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.