Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

AngelHeart80s

2019. március 30.

Akciósan vásároltam, úgy voltam vele, hogy márkás, hát ha jó lesz. Hajmosás után, még a vizes hajamra szoktam tenni. Nem veszem észre hatását. Nekem az Avonos haj végápoló jobban tetszik, illata is jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 30.

idonthaveaname

2019. március 17.

Szerettem, de jelenleg mással próbálkozom. Nem tudok rosszat mondani rá, de összehasonlítva más termékekkel, az én hajamnak picit kevés, mármint hatásban, mert mennyiségileg igazán kiadós. :) Ajánlom másnak is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

miele

2019. február 15.

Először nehéznek tűnt, de nagyon jól beszívta a hajam. Puha és selymes hatást kelt, egyelőre még nem tudom, hogy mennyire lesz hatásos a "szálkásodás" ellen, de eddig tetszik. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

Anita97

2019. január 26.

Nagyon szeretem! Puhább tőle a hajam, kevésbé száraz, törött. Ennyi pénzt abszolút megér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

ficeglobog

2019. január 15.

Lassan 1 éve használom. Mindig hajmosás után. Hol még nedves, hol a már száraz hajamra. Sokat segít, hogy ne seprű legyen a hajvégem. Amióta rendszeresen kenem fel, sokkal puhább a hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 15.

saeszti

2019. január 10.

Csodát tett a hajammal. Az illata nagyon jó és sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Csodát tett a hajammal. Az illata nagyon jó és sokáig elég.

Szucsdetti98

2019. január 8.

SOS-Ben vettem meg, nem néztem az összetevőket.
Aztán láttam hogy van benne alkohol, ami nekem érezhetően szaritja a hajam. Ritkán fogom csak használni, valoszinu melegebb időkre hagyom, ne szárítsa meg jobban a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

SOS-Ben vettem meg, nem néztem az összetevőket.

hogbara

2019. január 5.

A téli hidegtől nagyon kiszáradt a hajam vége, ezért muszáj voltam a balzsamom mellé valami jól hidratáló terméket beszerezni. Erre az olajra esett a választásom. A hajam imádja. Este bekentem a hajvégem, és másnapra már pihe puha lett. Azóta az esti rutinom része lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Carson32

2018. december 18.

Egyszerűen imádom úgy ahogy van!
A ropogós száraz hajvégeimet puhává, selymessé és fényessé tette! Nem zsírosítja vagy nehezíti el a hajam, nem is tapasztja össze a hajszálakat. Az illata is finom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Egyszerűen imádom úgy ahogy van!

szcelia

2018. december 13.

Igazi csodaszer! Pár éve egy meggondolatlan ötlettől vezérelve kiszőkíttettem az egyébként is szőke hajamat egy extra világos árnyalatra. Alapból is nagyon vékony szálú hajam van, ami igencsak hajlamos a töredezésre. A szőkítés pedig teljesen odavágott neki. Hullott, töredezett, olyan volt mint a seprű, muszáj volt elkezdenem valamivel regenerálni. Akkor találtam rá erre. Fél év használat alatt szépen rendbehozta a szalmaszáraz hajamat. Én mindig vizes hajra vittem fel, mivel száraz hajon nagyon soknak és zsírosnak éreztem. Azóta is, ha néha száraznak érzem a hajam ehhez nyúlok. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.