Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

IrisAnn

2018. november 25.

Tavaly novemberben leptem meg magam vele születésnapom alkalmából, miután csak jókat hallottam róla. A hajam alapvetően kombinált, a teteje gyorsan zsírosodik, az alja meg száraz, egészen seprűre hajazó, könnyen töredezik. Minden hajmosás után vizes hajra vittem fel, mivel a teteje zsíros, ezért csak a hajam 2/3-áig használtam. Mostanra értem el a flakon feléig, és el kell mondanom, hogy ez valóban egy csodaszer! A használata előtt vágattam le a hajam, és azóta sincsenek töredezett hajszálaim, időről-időre egyre kevésbé szárazak a hajvégeim, könnyebben is fésülöm ki a szárítás után. Persze azt nem kell semmilyen hajvégápolótól várni, hogy a már töredezett hajszálakat regenerálja (ez képtelenség volna), de ez a termék a megelőzésre a legjobb, amit találni lehet! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Update: Most már 1 teljes éve ezt használom, nagyon elégedett vagyok vele. Továbbra is csodaszernek tartom. :) Egy év alatt 1,5 üvegnyit használtam el összesen, heti 3-4x használat mellett. Sajnos a 2. üvegnek a pumpás része elég rossz kivitel, mert ha eldöntöm vagy felborul, akkor kifolyik és minden csupa ragacs lesz tőle és győzhetem feltakarítani. Érdemes ezek szerint még a boltban ellenőrizni, hogy megfelelő-e a csomagolása...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Theroadtohappiness

2018. november 24.

Évek óta vasalom a hajam (persze nem minden nap), de vasalás/hajmosás után mindig ezzel a termékkel kenem be, és mindig fényessé, puhává teszi a hajam! Illetve mióta ezt használom, mintha nem töredezne úgy, és sokkal egészségesebb lenne. A hajam vége nyár elején szőkítve volt, szörnyen szárazzá vált. Igaz akkor kentem minden nap, de ha jól emlékszem egy maximum két hét alatt egészen helyrehozta, utána visszaálltam a normál használatára (heti 2), de egy hónap után már egyáltalán nem érződött a hajamon a festés. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

Renus

2018. november 22.

Nem jó, hosszabb távon használtam és nagyon száraz lett a hajam vége tőle akár a seprű....
Mellesleg drága is!
Nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

Mellesleg drága is!
Nem ajánlom.

Illori

2018. november 20.

Fényes, egészséges tőle a hajam. Ha elfelejtem használni, olyan vagyok mint a szénakazal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Drazsi

2018. november 6.

Használtam kb 2 évig. Nagyon jó az állaga, nem elragacsos. Kellemes az illata. Jó árban van és tényleg ápolta a hajvégemet, mégsem nehezítette el. Nem volt zsíros hatása sem.Szőkítve lett a hajam, arra viszont már kevés amit tud. Ettől függetlenül nagyon jó kis termék, én csak ajánlani tudom, persze nem szőke hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

bernadettmajdan

2018. november 6.

Őszintén szólva nem szeretem, hogy a hajvégeim néha tincsekbe összeragadnak tőle, bár gyanítom az nem a termék, sokkal inkább az én hibám. Az illata kellemes, ár-érték arányban megfelelő, a 100ml-s kiszerelés nekem fél év alatt fogyott el, pedig nagyon hosszú a hajam.
5 csillag

5 csillag

mppl

2018. október 31.

Teljesen elhasználtam egy üveggel, az elején imádtam, csillogó és csodapuha lett tőle a fenékig érő hajam. Majd mikor a felénél tartottam akkor feltűnt hogy egyre szárazabb a hajvégem, hiába kentem rá ezt, a következő napra sokkal rosszabb lett a hajam tapintása. Akkor néztem meg az összetevőket és ott volt az alkohol a harmadik helyen.. Teljesen kiszárította az alsó részét a hajamnak, most pedig próbálom megmenteni és vidszahidratálni valami mással, hogy ne kelljen 20 centit levágni belőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

szabdal

2018. október 30.

Remekül ápolja a hajat. Nagyon kellemes az illata, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzést a hajon. Könnyen kifésülhető és ápolt hajat biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 30.

csvik

2018. október 19.

Hajmosás után szoktam felvinni a hajvégekre így könnyebb is kifésülni és remek az illata. Lassan fogy és jól ápolja a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

ppetra000000

2018. október 11.

Az eddigi legjobb hajápoló olaj amit használtam. Jól hidratál,kellemes illata van. A hajvégem sokkal szebb lesz tőle, és sokáig ki is tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.