Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

vikica00

2018. október 6.

Már használom egy kis ideje és nagyon szeretem❤️.
Egyből puha és könnyen fésülhető lesz a hajam ami majdnem kitart a következő hajmosásig.
Nedves hajra viszek fel belőle 4 pumpányit,a hajvégekre és a hajhosszra egyaránt. Az illata is teljesen rendben van,tetszik.
Eddig jól szuperál nálam,úgyhogy 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 6.

Már használom egy kis ideje és nagyon szeretem❤️.
Eddig jól szuperál nálam,úgyhogy 5-ös.

aesthete

2018. szeptember 26.

Nagyon szárította a hajam már az első használat után, valószínűleg az alkoholt nem bírta a hajam. Meg is váltam tőle elég hamar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Spvirgi

2018. szeptember 21.

Egyszerűen imádom, nem értem eddig miért nem használtam pantene termékeket, hatalmas hiba volt.
Nagyon puha és egészséges tőle a hajam, és az illata 💕

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Nagyon puha és egészséges tőle a hajam, és az illata 💕

Nairam

2018. szeptember 19.

Évekig platinaszőkére festett hajam, roncsolódott, száraz lett!Ekkor jött a váltás, utolsó hajfestés az eredeti hajszinemre, és többé nincs tartós hajfestés,hidrogén...stb. Ezzel az elhatározással egy időben kezdtem el kipróbálni a Pantene termékeit. Érzem,hogy használ, a száraz tincseket ápolja,puha lesz tőle a hajam. Állagra más mint a nagy márkák olajai,ez mintha vizesebb lenne, könnyedebb, de ezerszer jobb! Óvatosan kell megnyomni , mert 2 pumpálásnyira is meglepően sok jön ki, talán mivel hígabb állagú.Minden rendben van vele, nekem eddig szupi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Nymphea

2018. augusztus 19.

Korábban sosem mertem megvenni, mert beleszagolva a flakonba, szörnyen alkoholos volt. Most viszont a sok pozitív vélemény meggyőzött, megvettem. Az alkoholt már csak épp a kinyomáskor érzem, és hátközépig érő hajamon eloszlatva 3 pumpálásnyit, nekem nem zsírosít. Imádom, könnyű vele bánni, nem ragad, beszívódik. A hajam fényes és ápolt, nem mellesleg igazi Pantene illatú jó sokáig, amit ne tudok megunni.Másokon mindig is imádtam érezni ezt az illatot. Eddig az Elseve hajolaj volt a fétisem, de ő is trónkövetelő lett.
Van, hogy napi többször használom, és ennek ellenére sem nehezít el a hajamat,a hajvégeim pedig újraéledtek (bár a töredezett részeket nem fogja helyrehozni semmi, csak az olló) nem sprődek, szárazak, idegen tapintásúak. Lassan fogy, nekem eddig abszolút bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Erisz11

2018. augusztus 16.

Már több mint 1 éve használom, és még mindig bőven van benne. Ki kell tapasztalni, hogy mennyit kell pumpálni, mert elég ha csak egy kicsivel több, és máris lehet újra hajat mosni annyira zsírosít. A megfelelő mennyiségben viszont nagyon jó, kevesebb a töredezett hajszálam, és az illatát is sokáig érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Vivienn05

2018. augusztus 14.

Nem régen kezdtem el használni, már az első használat után nagyon szépen rendbe rakta a töredezett hajvégeimet. Az illata nagyon jó teljesen beszívódik, nem nehezíti el a hajamat. Szeretem és ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Cinaa

2018. augusztus 14.

Nekem nagyon szálas a hajam. Sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nekem nagyon szálas a hajam. Sokat segít.

123456789k

2018. augusztus 12.

Egy baratnom ajanlotta azota is hasznalom. Vegre egy jo haj veg apolo.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Egy baratnom ajanlotta azota is hasznalom. Vegre egy jo haj veg apolo.

zabhegyezo

2018. augusztus 8.

Nagyon szeretem, a száraz hajvégeimbe azonnal életet varázsol. Vizes hajra szoktam feltenni, és úgy csavarom fel a törülközőbe. Mire kibontom teljesen beleivódik, és nagyon könnyen ki tudom fésülni a hajam. :) Jó hozzáérni a hajamhoz, ha ezt az olajat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.