Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

Tamaranna28

2018. augusztus 2.

Nagyon tetszik ez az olaj, kellemes az illata és ápolja a hajat. Nagyon jó puha a haj utána, és selymesen csillogó.
Szerintem hatásos, már másik tipust is próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Szerintem hatásos, már másik tipust is próbáltam.

wildrose

2018. július 26.

Kellemes illatú, jó felszívódású hajolaj, szépen ápolja és puhítja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 26.

Kellemes illatú, jó felszívódású hajolaj, szépen ápolja és puhítja a hajat.

JuditTTT

2018. július 21.

Nekem nagyon hatásos. Ombre-t hordok és a hajam vége már a szalmára emlékeztet néha, pedig mindig le van vágva, ahogy kell. Sampon+ kondícionáló+ hajszérumnak én Stemm termékeket használok, és ez jön utánuk. Végre egy hajvégápoló, ami nem ragacsossá, még sprődebbé, hanem kifésülhetővé teszi a hajamat. Pedig már mindent végigpróbáltam, a szalonban kapható csodaszerektől kezdve a sima kókuszolajig. EZ bevált. Marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Jrsmn

2018. július 19.

Valamennyire ápol és baromi jó illata van, de van nála hatékonyabb hajvégápoló a piacon. Ennek ellenére többször is újravettem, próbálkoztam vele, de csodát nálam nem csinál, úgyhogy egy jó közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

bogyoesbaboca

2018. július 15.

Ez a dragasag az en hajammal semmit nem csinal! Mintha ra sem kennem.valamiert nekem ezek a pantene termekek nem akarnak semmit kezdeni a hajammal

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

BNZS

2018. június 26.

Nagyon jó illata van, hatékony, remek készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Nagyon jó illata van, hatékony, remek készítmény.

viviendiamond91

2018. június 22.

A száraz fénytelen hajam,teljesen újjá varázsolta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

A száraz fénytelen hajam,teljesen újjá varázsolta.

JRebeka20

2018. június 13.

Már több mint 2 éve csak ezt a hajvégápolót használom,ez vált be eddig a legjobban a száraz,szőke hajamra.Imádom az illatát és a hatását.Nagyon sokáig elég és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Katus93

2018. június 13.

Jó hajvégápoló. Nekem bevált a festett hosszú hajamra. Fényes,és sejmes lesz a használata után. Kevés kell belőle,hónapok óta használom mindennap,és még mindig meg van a fele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

kisenikoke

2018. június 5.

Update: továbbra is nagyon szeretem és szuper terméknek tartom. Ár-értékben is kiválló. Most azért vettem vissza 4*-ra mert varoom még a wáwáwábumm hatást :)

Update: Újravásároltam és továbbra is imádom :) Nagyon jól teszi a dolgát. Napi szinten használom, száraz hajra viszem fel. Szeretem.

Meglepően jó kis termék! Száraz hajamat szépen ápolja. Tuti újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Meglepően jó kis termék! Száraz hajamat szépen ápolja. Tuti újraveszem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.