Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

polip29

2018. június 1.

Szép fényes lesz a hajam és ápolja is, samponnal balzsammal együtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Szép fényes lesz a hajam és ápolja is, samponnal balzsammal együtt használom.

krisztina-g

2018. május 18.

Szőkített hajam van, ami száraz. Hajmosás után használom először a hajvégeken aztán egy keveset a haj teljes hosszán. Száradás után élettel teli és rugalmas lesz tőle a hajam. Szuper sáragadinnye illata van!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 18.

Amulette

2018. május 18.

Nálam ez a tipikus nem árt, de nem is csinál semmit dolog teljesül erre a termékre. Sajnálom, mert a balzsamot nagyon szeretem és azért is ruháztam be erre a hajvégápolóra, miután évekig egy avonosat használtam (aminek ezzel szemben láttam is a hatását). El fogom használni, de újravenni nem, visszatérek a jól beváltra ehelyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

fruzsinab98

2018. május 17.

Úgy 3-4 flakonnal használtam el belőle és imádom. Nagyon jó az illata és gyönyörűen csillog tőle a hajam. A végein sokat nem segít de én nem is arra használom hanem a textúra miatt amit ad a hajamnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Leandranagy

2018. május 10.

Nem rég vettem. Az illata nagyon nagyon tetszik! Imádom!!! Tesztelés alatt van még de szerintem marad az 5*! :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Ennie86

2018. április 22.

Annyira szép fényessé teszi a hajam hogy hihetetlen! :) Jó az illata. Könnyebben ki lehet felsülni a hajam tőle. Jár a csillagos 5-ös. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Kremcica

2018. április 17.

Először tetszett. Kicsit erőteljes az illata (olyan Pantenos) bár már akkor éreztem benne valami furát. Megnézem az incit: alkohol a harmadik helyen. :( Látszólag ápolta a hajamat, de inkább nem vártam meg míg hosszútávon kiszárítja és továbbajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

nkrisztaa

2018. április 17.

Egy csodaszer!! Rengeteg hajolajat próbáltam már mindenféle árkategóriában de ez az összeset veri. Puha lesz tőle a fenékig érő hajam, valamint konnyen kezelhető. És az illat, uuuuristen!! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Dina0412

2018. április 15.

Ha tehetném, 100 csillagot is adnék neki!!! EGYSZERŰEN IMÁDOM! Nagyon régóta szerettem volna megvásárolni ezt a hajolajat, évek óta szemeztem vele de sosem jutottam el odáig, hogy meg is vegyem. Szülinapomra megkaptam barátnőmtől és hát nem győzök neki hálálkodni.
AZ ILLATA VALAMI ISTENI azt kell, hogy mondjam! Nem beszélve arról miket művel a hajammal :D használom száraz és nedves hajra is egyaránt, mindig mikor eszembe jut. Illata hajra felkerülve válik csodálatossá. Egyáltalán nem zsírosít, akárhányszor is használom. Puha lesz tőle a hajam, illatos, és ápolt külsejű. CSakis ajánlani tudom mindenkinek! Minden samponhoz lehet használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Kittens

2018. március 30.

Nagyon szeretem csodát tesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Nagyon szeretem csodát tesz

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.