Pantene Pro-V

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: linda.labik, Módosítva: 2017. április 30.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Keratinregeneráló Olaj E-vitaminnal és 5 féle egzotikus olajjal dúsítva.

48 órán át hidratálja a hajat.

Celesty

2018. március 27.

Nekem nagyon sokáig elég volt, minden hajmosásnál és néha-néha napközben is használtam, egyáltalán nem ragadt, gyorsan beszívta a hajam, nekem ez volt az, mi a legtovább bírta a kiszerelése miatt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

KatrineBratt

2018. március 18.

Rengeteg olajat,hajvègápolót kipróbàltam màr derèkig èrő hajamra, a mindenmentes Yamunatól a laborból egyenesen a kosaramban landolt Kèrastase szalonminősègű szèrumig,de egyik sem vàlt be ennyire,mint ez a szer,pedig teljesen vèletlenül ès random vàsàroltam egy utazàs előtt ideiglenes hasznàlatra.
A kedvezőtlen összetevők ellenère,mióta hasznàlom balzsamot sem igènyel a hajam. Mindig puha,selymes a vègeredmèny ès semmi töredezès,pedig időnkènt hamvasìtok,vagy klóros vìzzel kìnzom az üdülèseken.
Vizes hajra felvive fejti ki igazàn a hatàsàt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Vizes hajra felvive fejti ki igazàn a hatàsàt.

keseruevelin

2018. március 14.

Általában hajmosás után szoktam a vizes hajamra főleg a hajvégekre tenni belőle. De megfordult az is hogy száraz hajon használtam, mert úgy éreztem szárazabb a kelleténél. Nagyon szeretem ezt a terméket mert tényleg segít a töredezett hajvégeken. Szép csillogós lesz tőle a hajam, és például száraz hajra felvitele után egyáltalán nem száll. Az illata is csodás, úgyhogy bátran ajánlom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 14.

PinkAlien

2018. március 14.

Imádom, mindig újra veszem, csak ezt a hajolajat használom!
Az illata lehetne kicsit intenzívebb, de ez mellékes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Imádom, mindig újra veszem, csak ezt a hajolajat használom!
Az illata lehetne kicsit intenzívebb, de ez mellékes.

Pocok96

2018. február 27.

Nekem nem igazán vált be. Nem igazán segített a sérült hajvégeimen :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Nekem nem igazán vált be. Nem igazán segített a sérült hajvégeimen :/

ProbaBaba

2018. február 27.

Hajmosás után a nedves hajvégeimre (hátközépig ér a hajam, fülcimpától lefele) viszek fel pár pupálásnyit, majd hagyom hogy beszívja (kb.20-30perc) és utána megszárítom. Sokkal könnyebben tudom beszárítani a hajamat, fenyesebb is, puhább is, jó az illata, nálam nyerő kis cucc ;-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 27.

almacska96

2018. február 23.

A hajvégeim eléggé töredezettek,viszont ez szépen helyre hozza. A hatása sajnos csak hajmosástól hajmosásig tart, viszont rengeteg ideig elég,ezért az ára is elfogadható. Könnyen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

lbrigitta04

2018. február 1.

Imádom az illatát, hajmosásnál szoktam használni, illetve hajvasalás után. Puha lesz tőle a hajam, és sokkal kevésbé töredezik tőle. Mindenképp újravevős.

Update: A festett hajon fele annyira nem hatásos, a seprű seprű maradt ezzel is. Hálistennek más termék hatásos rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Bettu

2018. január 24.

Hogyhogy nem írtam még ide? :O
Rengeteg féle hajolajat kipróbáltam már, aztán egyszer Cipruson "megörököltem" az egyik kedves vendégtől. Azóta szerelem, hajvasalás után csak ezt vagyok hajlandó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Hogyhogy nem írtam még ide? :O

doriarany

2018. január 23.

Imadom az illatat, jol apol, a hajam konnyen kifesulheto lesz tole es eleg tartos ami mindenkeppen pozitiv:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.