Pantene Pro-V

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajápolók

darkbeforestorm

2013. január 27.

eddig soha semmilyen hajpakolástól vagy balzsamtól nem volt még ilyen puha, selymes és ragyogó hajam! egyáltalán nem nehezíti el a hajat, nagyon könnyű kis pakolás. az aqua light balzsamnál milliószor jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Monyesz

2012. december 10.

Nagyon jó!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 10.

Nagyon jó!!

Jessica

2012. október 16.

Vékony szálú a hajam és töredezett a hajvégem nagyon, de ez nemhogy nem segít, semmit nem csinál vele. Csak annyiban segít, hogy ki tudom fésülni tőle. Egy flakont elhasználtam, de többet nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

missrenny

2012. szeptember 17.

Ez a pakolás nekem is nagyon bejött,tényleg olyan könnyű,mint a nevébe is van,a hajam puha tapintású lesz tőle,viszont a rossmannba sajnos nem találom...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Dorcii

2012. augusztus 31.

Akciósan vettem kb 2 hónapja a Rossmannban. Kezdetben ricinushoz kevertem, de azt hamar abbahagytam és balzsam helyett használtam aminek tökéletesen bevált. Tetszik az illata és olyan puha lesz tőle a hajam, mint balzsamoktól soha, és nem is nehezíti el. Viszont mióta azt megvettem nem igazán látom sehol. Majd ha elfogy és nem találok akkor kezdek kétségbe esni, de remélem nem vonták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Haborgotejberizs

2012. június 27.

Már az első alkalom után is puha és finom tapintású lett a hajam és nagyon finom az illata. Könnyű és kevésbé lapos lett tőle a hajam. Meg vagyok elégedve vele.

Update: több használat után is nagyon finom tapintású a hajam, és csodálkozom, de sokkal kezelhetőbb is tőle. Hajtőre nem kenem és csak balzsamként használom, de eddig 5 csillagos.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

sophiaa

2012. április 16.

Már lassan 1 éve ezt használom és nekem nagyon bevált. Igaz így is 3 naponta hajat kell mosnom, mert gyorsan zsírosodik, viszont ez a terméktől független. Nagyon jó az illata, nem nehezíti a hajam és könnyen kezelhető lesz. Viszont a hajvégekeimen nem látok változást, ezért tőlem csak 4 csillagot kapott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 16.

Marcsi Kincsesládikája

2012. január 5.

Valóban nem nehezíti el a hajat, sőt...nekem nagyon vékony tapintásúvá teszi sajnos. De egyébként finom illatú lesz tőle a hajam és jó puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

médea

2011. november 6.

Én többet vártam tőle. Lehet, hogy a balzsam jobb lett volna, nem tudom. Mivel kifejezetten hidratáló, úgy gondoltam, hogy könnyebb és kezelhetőbb lesz a hajam tőle. Végül is nem rossz, viszont szép fényes lett tőle a hajam, csak kicsit éreztem hogy "ott van a hajamon".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 6.

Ancsay

2011. október 1.

Talán nem nehezíti el annyira a hajat, mint sok pakolás. A hidratálása nem rossz :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 1.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2