Pantene Pro-V

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. szeptember 4.

Kategória:   Hajápolók

landi

2011. július 5.

Akinek normál v zsiros a haja,annak biztos jó,nekem száraz és igénybevett,ezért nekem kevés ez a pakolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 5.

qlisacl

2011. június 5.

Remekül hidratálja a hajat, és az mégsem lapul le. Én az ugyanilyen samponnal együtt használom, és lassabban zsírosodik a hajam, ritkábban kell hajt mosnom, és így még a hajszínem is tovább tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 5.

sisu69

2011. május 1.

Végre egy hajpakolás, ami tényleg nem nehezíti el a hajat, ugyanakkor ápolja a hajvégeket. Hajmosás után használom balzsam helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2