Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: melange5014, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 23.

Kategória:   Samponok

Segít megvédeni a hajat a sérülésektől. Táplál és erősít.

kozlokova73

2013. március 24.

Megszokott panten illat,nincs korpa,nincs viszketes,csak keves habzas es szanaszet repkedo haj. Nempontpozom le csak azert,mert nalam mar az nagyon jo,ha nem art.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 24.

lubi

2012. szeptember 10.

Sietve vettem ezt a sampont a nyaralás előtt az utolsó pillanatban, éppen akciós volt ezért ezt vettem le. Időközben átálltam a szilikonmentességre, ezért a nyaralás után bekerült a szekrénybe. Néha napján még előveszem, uszodába viszem magammal, meg ha éppen elfogy a sampon néha használom. Egyébként nekem nem volt vele semmi bajom, tényleg nem lapította le a hajamat, egész jól bírta az amúgy gyorsan zsírosodó hajam.. Most már próbálok átállni a natúr samponokra, szóval éppen ezért nem fogok újravásárolni.. Még elhasználni sem biztos.. Azért egy 3-ast adok rá, mert amúgy egy jó sampon, az összetevők sajnos nem... Manapság annyi káros dolog éri a hajat önhibánkon kívül,szóval tényleg nem árt odafigyelni arra,amire tudunk. Nem csak a hajat, de a pénztárcát is kíméli sok esetben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 10.

Lulic

2012. augusztus 30.

Indigo: én nem vagyok összetevő-náci, pedig amolyan vegyésszerűség volnék. Ezek a leírások sajnos nem hitelesek.
A termékről annyit, hogy semmi extra:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

A termékről annyit, hogy semmi extra:(

Heni1009

2012. július 19.

A balzsamjával együtt használom és imádom. Elvileg vastag szálú hajra van, de nekem vékony nagyon ennek ellenére nagyon jól bevált. Még soha egy sampon sem dúsította így a hajam és eddig szinte minden nap hajat kellett mosnom, de most már elég kb 4 naponta. Nagyon szuper nem cserélném le semmire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Panji

2012. június 8.

Én hosszú évek óta Pantene-t használok, ezt már újravettem. Nekem bejött. Balzsamjával használom, ápol, tisztít, jó illatú, nem lapítja le a hajam. Ötös :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 8.

cicuu14

2012. június 6.

egyszerűen imádom! a hajamtöve zsíros,a vége meg nagyon töredezett,és száraz.és hajmosás után mindig megküzdök a fésüléssel. amióta ezt a terméket használom,a hajam nagyon hálás!én max pontot adok neki.az illatát is imádom!nekem ez a legmegfelelőbb sampon!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 6.

Bibi

2012. május 17.

Ez a sampon egy katasztrófa. Abszolút nem csinál semmit, meg csak nem is tisztít. Másnapra zsíros lett a hajam, a ricinust meg véletlenül sem mossa le. Egyetlen kiemelkedő dolog az ara,mert az elég magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

lau0825

2012. május 17.

Csalódás volt, hármast kap. Még eloszlatni is nehéz, mert túl sűrű lett az állaga. Nem hidratál, nem táplál, nem erősít. Bánom, hogy megvettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 17.

Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.