Pantene Pro-V

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fujfui, Módosítva: 2012. június 16.

Kategória:   Hajápolók

Színvédelem és egészéges külsőt nyújtó ragyogás a festett vagy melírozott haj számára.

kvitta.girl

2012. október 27.

samponjával együtt használom, meg a nem kiöblítendő balzsamjával,ott már leírtam a véleményem,tökéletes évek óta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 27.

lumiukko

2012. szeptember 28.

Ez az eddigi legjobb balzsamom, amit használtam (most próbálkozom újjal), de alapvetően nagyon szeretem. Szép simává és selymessé teszi a hajam, bár azt nem vettem észre, hogy fényesebb lenne tőle. De jobban táplál, mint bármelyik másik balzsam, amit próbáltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Darky

2012. július 29.

A sampnjával együtt dícséretet érdemelnek. Nem lapít, jó a hajnak, nem is zsírosít úgy, mint a balzsamok általánosságban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 29.

Darky

2012. július 29.

A samponjával együtt csakis dícséretet érdemel! Nem lapít, finom illatú, jó érzés a hajnak, és a fejbőrnek is.

vira.15

2012. július 7.

Nekem nagyon szépen helyre hozta a hajam :) Már a második flakont használom. Akciósan vettem 600-700 Ft-ért. Szerintem annyit megér, mert a kékes-fekete árnyalatú hajammal csodát művelt :) Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

fujfui

2012. július 7.

ugyan ezzel a samponnal és Pantene Pro-V Instant Protection & Shine Spray-vel együtt használom. nagy reményeim voltak a trióhoz, de hát nem jött össze. Középbarna az eredeti hajszínem és vörösre festem, olyan természetes vörös színűre. Eléggé kiborító volt, hogy mégis mindenki szőkézett...havonta festem a hajam de mire a következőre kerül a sor a vörös kikopik és egy oxi által szívott haj lesz belőle, ami inkább hasonlít szőkére mint vörösre. gondoltam majd ez a trió hatni fog, de hát a finom illatnál és a könnyű kifésüléstől többet nem adott. sajnos...
így csak két pont, mivel nem váltja be azt, amit ígér

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 7.

így csak két pont, mivel nem váltja be azt, amit ígér

Vitaminok: Panthenol