Parfums Balint

Ár:   29 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Tiziana, az összetevőket feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2020. augusztus 14.

Ár:   29 000 Ft

Megjelenés éve: 2019.

Illatjegyek: őszibarack, sárgabarack, narancs, mandula, gyömbér, kökény, dió, vanília, gardénia, levendula, vadvirágok, rózsa, kerti izsóp, heliotrop, kardamom, piros bors, szantálfa, benzoin, mósusz, föld jegyek

KERESEM Parfums Balint Sun Embrace EDP
Ár: megegyezés szerint vagy csere , Eladó: Mango36
Állapot: 1-2 ml minta, Helyszín: --, fizetés: postával
Parfums Balint Sun Embrace EDP Fújós
Ár: 5 ml: 3.000 ft; 10 ml: 5.000 Ft , Eladó: kundus
Állapot: Frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom, postán maradóra.

silence

2020. szeptember 6.

Az After Rain-t vettem meg hamarabb, és miután az egyik kedvenc illatommá lépett elő az utóbbi időben, mindenképp be akartam szerezni ezt a nyári, napos illatát is Bálint Csabának....
Most került rá sor, rögtön megszerettem, jól kiegészíti egymást az eső utáni csodával.
Nagyon különleges, csodás illat, tele napfényes jegyekkel, melegséggel, fűszerekkel, mézes, édes gyümölcsökkel.
Rengeteg illatjegy található benne, ettől mindig félek a parfümöknél, attól tartok, nehogy egy katyvasszá olvadjon össze ez a mindenség.... de itt szerencsére nem!
Egymás után bontakoznak ki egymás után az illatjegyek, abszolút nem lineáris, folyamatosan fejlődik, más - más arcát mutatja felfújáskor és a nap folyamán a bőröm hőmérsékletének megfelelően.
A gyümölcsök (főként a mézédes barack), szépen egyesülve a csonthéjasokkal (mandula és dió), folyamatosan bontakoznak ki a virágokkal, majd leszáradásában a mélyebb, szantálos, mósuszos jegyek megadják neki a kiváló tartósságot.
A napraforgó elég intenzíven érződik benne, ettől féltem is, hogy mutat egy parfümben, de meg kell hagyni, nagyon szépen!
Amit viszont vártam, a levendula (imádom a levendulát), de ezt sajnos nem sikerül kiéreznem belőle....
Intenzív hatósugárral, nagy tartóssággal (a reggeli fújást még este is érezni, igaz ekkor már bőrközelibben, de az esti tusolás során a víz hatására még mindig előtörve.)
Kiváló alkotás, fragranticán is 4,75-ös értékeléssel büszkélkedik, ez sem lehet véletlen!
Ezek szerint nem csak mi magyarok vagyunk elfogultak Mesterünkkel!
Számomra azt az üzenetet közvetíti: “Szeretlek Magyarország!“

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

Ezek szerint nem csak mi magyarok vagyunk elfogultak Mesterünkkel!
Számomra azt az üzenetet közvetíti: “Szeretlek Magyarország!“

Milka71

2020. augusztus 22.

Fülledt, perzselő augusztus, eső áztatta föld, érett barackok...🌞🍑 Nagyon egyedi alkotás, nem találkoztam még hasonló illattal, megér egy próbát😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 22.

Verona5

2020. július 11.

Gyönyörű perzselő nyár, lengedező búzamezők, érett barackok, citromos napraforgóolaj, "nyár van, olvad a málna a számban"...
Nem tudom költeménybe ölteni őt, előttem már úgyis leírták a leányok az érzést, amit ad ez az illat.
Fantasztikus és kell kategória!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 11.

Fantasztikus és kell kategória!

egyboszorka

2020. június 9.

Itt üldögél az 50 ml- es díszes kis üvegcse, és soha nem éreztem még azt az örömöt parfümök terén, amit most ez a gyönyörű illat előhozott. Soha nem volt annyira erős a hatalmas kérdőjeles miért, mint most. Miért, miért vagyunk mi lesajnálandó, elmaradott, szánalmas, szegény nép?! Miért, miért kell nekünk mást követni, szolgai módon angol, német, olasz, távol keleti, amerikai és ki tudja még milyen trendeket utánozni? Ők büszkék a népükre, hagyományaikra, a népviseletükre (itt a nyugati határvidéken jó harminc éve bőr térdnadrágban és dirndliben vásárolgattak az osztrákok), nekünk miért kell azt hallani, hogy ez ciki, és csak a másé a jó?!
Hunyadi János és Mátyás, meg a déli harangszó, Aggtelek, a Pálos Kolostor romok Nagyvázsony mellett az erdő mélyén, Debrecen, a Hortobágy, az őrségi szerek, Sebestyén Márta, ahogy énekli az "Én az éjjel nem aludtam egy órát..." csodálatos népdalt, a verőfényes Balaton az összes lángossütödével és olajtól csöpögő sült halával, Pécs, a maga teljességével, Eger, Makó, Vajdahunyad, a büszke Pannonhalmi Apátság és a gyönyörű Tihanyi, az erdők nyugalma és csendje, a forró puszta vagy a hűvös őszi esők az Alpokalján, a nyár végi fülledt zsongás, amikor áll a levegő, valahol réges régen egy icipici zalai falucska, egy óriási, száz éves, korhadozó körtefa, ráérős délután "kőtt perecet" eszegetve, az aludt tej íze. Kékkúti víz, csak úgy a kútból, a száguldó lipicai ménes, és még milliónyi szépség, érték, élet, amit adtunk, adunk a világnak, ez az immáron picike ország Európa közepén.
Benne van az üvegcsében, hogyne lenne! Édes barackos, mandulás, tömören virágzó illat, gardéniás, vaníliás álom, aranyló színben, aranyló illattal. Külföldön is sikert arathat, mert gyönyörű maga az illat (és szívből kívánom, hogy így legyen), de amit hozzá gondolunk, érzünk, átélünk és megértünk itt Magyarországon, az nekünk még szebbé teszi.
Hatalmas elismerés és köszönet a parfümőrnek, Bálint Csabának, és hatalmas büszkeség nekünk, magyaroknak, királynői illat született....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

Tiziana

2020. február 22.

A mi Fiúnk,és megcsinálta!!! Tüneményes ez a parfüm.
Azt írja Bálint Csaba:" Augusztus derekán járunk...."és tényleg;
a perzselő naptól megédesedett gyümölcsök, a mi kajszibarackunk,
ami sehol nem olyan ízű mint itthon,főleg amikor már olyan túlérett hogy az íze mint a lekváré.
Édes mandula,a dió olajossága, mezei vadvirágok, és búza! értitek?
mi lehetne ezeknél jellemzőbb a pannon tájra...?
Beszippantom és az jut róla eszembe: itthon vagyok.
A figyelemre méltóan sok,több mint 20! összetevő ellenére is harmónikus,szépen egybe csengő illat.
Éterien könnyed forró nyári fuvallat, finoman sokszínű mint M.M. Pipacsmezője...
Büszke vagyok hogy ilyen illatunk és ilyen parfümőrünk van!
Remélem sokan kipróbáljátok, és szépnek találjátok majd.
A Cherry Gardenben megtehetitek,ahogy én is.
Elfogult rajongásomban legszívesebben 100 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

A mi Fiúnk,és megcsinálta!!! Tüneményes ez a parfüm.
Azt írja Bálint Csaba:" Augusztus derekán járunk...."és tényleg;
a perzselő naptól megédesedett gyümölcsök, a mi kajszibarackunk,
Édes mandula,a dió olajossága, mezei vadvirágok, és búza! értitek?
mi lehetne ezeknél jellemzőbb a pannon tájra...?
Beszippantom és az jut róla eszembe: itthon vagyok.
Büszke vagyok hogy ilyen illatunk és ilyen parfümőrünk van!
Remélem sokan kipróbáljátok, és szépnek találjátok majd.
A Cherry Gardenben megtehetitek,ahogy én is.
Elfogult rajongásomban legszívesebben 100 csillagot adnék.

Asianlover

2020. február 14.

Igazán különleges illat! Papírra fújva a legszembetűnőbb tulajdonsága az üvegbe zárt napraforgó olaj illat volt, ezen jól elkerekedett a szemem, érdekes ötlet. De bőrön már abszolút nem volt ilyen prominens ez a jegy, éppen csak annyi izgalmas árnyalatot adott neki, mint mondjuk a tengeri sós vagy ásványos jegyek más illatokban. Tényleg átjön ez a meleg augusztusi hangulat és rajtam a sárgabarack! Nagyon jópofa hungarikum :) Tartósság és hatósugár sajnos nincs a topon.
A levendulát én se papíron, se bőrpróbán nem éreztem egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

A levendulát én se papíron, se bőrpróbán nem éreztem egyáltalán.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.