Parfums de Marly

Ár:   74 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   74 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ó jaj, a Marly parfümház ismét egy imádnivaló csemegével édesget magához: a Delina életteli, szikrázóan pink kompozíció török rózsa, gyöngyvirág és bazsarózsa köré épül. Az érzéki csokor mellé zamatos gyümölcsök társulnak: licsi és bergamott, valamint rebarabra és szerecsendió. A vanília, mósusz, orpur vetiver és tömjén lágy keleties alapot teremt. Modern, mégis csábítóan tartalmas és mozgalmas parfüm – szerelem első találkozásra!

Illatösszetevők: bergamott, licsi, rebarbara, szerecsendió, bazsarózsa, mósusz, rózsa, vanília, cashmeran, cédrusfa, tömjén, vetiver

Parfums de Marly Delina edp 75 ml
Ár: 55 000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Parfums de Marly Delina és egyéb fújósok
Ár: l. a leírásban , Eladó: Fanika
Állapot: l. a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott

Phoenix19

2019. június 18.

Amikor legelőször hallottam erről az illatról, nagyon kíváncsivá tett, mert eszement rajongás kísérte megjelenését. Beat-korszakot idéző sikoltozó hajtépés "jaj végem van, megőrülök olyan gyönyörű"...meg ilyenek. Na hát bementem a Neroliba, ott én is azt hittem, hogy végem van, mert mikor megszagoltam, ledöbbenve néztem fel, te jó ég, hát ez rózsás!!! Ez egy rózsás parfüm? Ne, könyörgöm, mondd hogy nem vagy rózsás! Sírva tudtam volna fakadni, úgy utálom a rózsát. Még ilyen csalódott nem voltam, hogy ez a szépséges üvegű, agyonimádott parfüm.... rózsás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 18.

Chirmook

2019. június 10.

Ez egy “must have” illat minden rózsa kedvelőnek! Nem indult simán a kapcsolatunk, április elején igyanis a 18 fokban kaptam mintát a Delinából és a Delina Exclusifból és az Exclusiv annyira beütött, hogy azonnal negvettem, mellette semmi sem tudott elég szép lenni.Aztán melegedett az idő és 25 fok környékén már kezdett fojtogatni az Exclusiv-fújtam hát a Delinát. És láss csodát, tökéletesen működött a melegben! Frissebb, harsányabb, mint az Exclusif-melegebb időre jobban való. És ami miatt megéri az árát, az a vitathatatlan minősége és a nagyon hosszú tartóssága!!! Rajtam a parfümök 80 %-a csak 2 órát bír, a Delina 8-at! ( az Exclusif is, sajnos a ház másik alkotása, a Meliora csak 2-t). Szóval megéri, mert gyönyörű, elegáns, határozott, tartós és erős, igényes rózsa illat!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 10.

Fanika

2019. június 6.

Kövezzetek meg, de nekem ez a parfüm leszáradás után egy az egyben az Oriflame egy megszüntetett illata, a Volare Gold felturbózott, tartósabb változata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 6.

Melion

2019. május 22.

19/05/22 Sajnos frissítenem kell a véleményemet. Nem ő legszebb rózsa amit ismerek... Kurkdjian úr “A La Rose”-a ezerszer szebb az én ízlésemnek, arról nem is beszélve hogy azt TÉNYLEG az összes (férfi is) ismerősöm megdicsérte. Nah már most, ez a tény önmagában nem indokolja a csillagok levonását... DE! Egyik hölgy ismerősöm rendszeresen használja mostanság, és ez az oka (!) véleményem frissítésének. Első alkalommal csak konstatáltam, hogy igen én ezt ismerem és igen kellemes :) aztán már kb a 2. alkalommal feltűnt hogy ez bizony nem olyan friss (akkor már meg volt az a La Rose, nah az friss), iszonyat szintetikusnak és folytogatónak éreztem amitől sajnos hányingerem lett. És újra. És újra...esküszöm rendesen rosszul vagyok az illatától (csak hogy szalonképesen fogalmazzak)... hát igen, nem mindíg a minta alapján kell dönteni hanem hosszabb tesztelés kell úgy látszik bizonyos illatoknál. Harsány is, nem kicsit. Szóval aki ezt megveszi és magára lötyköli, csak óvatosan! Mert az ismerősöm is kb 3-4 méteres körzetben illatozik eme “csodától” , és nem hiszem hogy 2-nél többet magára fúj. Szóval, szilázs és tartosság tesztelve : 5* abban hiba nincs.

18/8/10Nem rajongtam soha a rózsa illatáért mint parfűm, mert mindíg úgy gondoltam hogy erről a virágról luházták már az összes létező bőrt. Érzéseimet tovább mélyítette, hogy szinte az összes férfiismerősöm “nyanyás”-nak vagy “öregasszonyos”-nak tartja a rózsa (és egyéb virágos) illatú parfümöket. Nos ez a parfüm, azért még szerintem is elég szépen összerakott. Friss, tavaszi és rettentő könnyed rózsás-gyümölcsös illat, amelynek meglepően jó a hatósugara és a tartossága is. Hordani persze nem tudnám minden nap, ahhoz nekem még így is túl rózsás, no meg persze páromnak is... merthát jó lenne ha ő is szeretné amit hordok :) jár 5* mert műfajában egyik legszebb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Zdorci

2019. április 16.

SZERELEM! Ez a szerelem még tavaly áprilisban kezdődött, mikor életemben először bementem a Neroliba és rögtön az ajtó mellett megláttam az üvegét. Az volt az első gondolatom, hogy milyen gyönyörű ez az üveg.( Tudom sokaknak csicsás, elfogadom) :) Ekkor még csak egy papírcsíkra fújva vittem magammal. Aztán pár hét múlva bementem egy kis fújósért. Az első alkalommal, mikor kipróbáltam egy elég meleg nap volt és sztem kicsit túllocsoltam, mert igen fojtogatónak éreztem. Akkor azt gondoltam, hogy ebből nem lesz szerelem. De aztán mire elhasználtam a kis mintát minden megváltozott. Azóta több ilyen kis fújóst vettem, de többet már nem fogok mert legközelebb bizony egy egész üveggel veszek belőle. De magáról az illatról: a legszebb rózsa illat, amit valaha éreztem. Egyáltalán nem nyanyás vagy szappanos, annyira finom édes, de nem gejl. Én a leszáradás utáni részét szeretem a legjobban. A tartóssága fantasztikus. Még másnap reggel is érezni, fürdés, alvás után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 16.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2019. április 2.

Delina .. egy álomszép alkotása a háznak, én még akkor nőttem fel amikor a parfüm nagyon nagyon kivételes személyeknek volt hozzáférhető és mindíg szaglásztam ha közel állt hozzám valaki akin volt egy szép minőségi llat, Chanel Dior :-) mára hálistennek ár érték arányban mindenkihez elérnek ezek a csodák ,szóval az orrunk bőrünk különbözik mint az ízlésünk is ,ha tehetném bennük fürdenék :-) tartósságra sincs panasz végre és az illat boldogság :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 2.

Keryedi

2019. február 9.

Nagyon szép rózsa illat. Bár parfümök terén a rózsa nem jön be, emiatt nem is próbáltam sokat, de ez megfogott. Szép és komoly

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Shine83

2019. január 15.

A legfinomabb rózsás illat,amit valaha is èreztem.
Nagyon tartós.
Kèt fújás ès egèsz nap illatozom.
Nagyon sokan èrdeklődnek ,hogy mit használok amikor ő van rajtam.
Finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

A legfinomabb rózsás illat,amit valaha is èreztem.
Nagyon tartós.
Kèt fújás ès egèsz nap illatozom.
Nagyon sokan èrdeklődnek ,hogy mit használok amikor ő van rajtam.
Finom.

Laurencia

2019. január 4.

Eső csöpögtette, szélfútta, erőlködés és sallangmentes üde rózsa, Pierre Montale rózsa tudománya felöntve egy kis citromos üdítővel.
Nem kell mindig végzet asszonyát játszani, baromi unalmas ám az egy idő után, s ahogy az ember lánya vénül nagyon gyorsan ráébred erre, mert aki önmagát és a környezetét is éjjel nappal véresen komolyan veszi az előbb vagy utóbb a vigyorgóban fog kikötni.
A Delina képes arra hogy kihúzza a karót abból a bizonyos testrészünből, ezt határozottan bizonyítani tudom, instant mosolygás e parfüm.
Szép, tiszta, egyszerű, nem kell mindig mindent agyon bonyolítani.

A minap a kezembe került egy interjú, ahol egy balett művész ?? hölgyemény (horrible dictu) oda nyilatkozott hogy ő életében egyszer sem tett egyetlen tánclépést sem szórakozásból.....
Én meg azt gondolom hogy ha ilyen savanyú uborkáknak tere van a művészetben, akkor a világ megérett a pusztulásra.

Amíg van Delina (jelentése:nemes) addig semmi ilyesmitől nem kell tartani, játékos, nevetős, fiatalos illat, kezdő rózsa próbálkozóknak tökéletesen ideális választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 4.

Szép, tiszta, egyszerű, nem kell mindig mindent agyon bonyolítani.

szbhelga

2018. október 29.

Nagyon vártam már, hogy végre megillatolhassam. Mivel a népszerűsége az egekben van, én is nagy reményeket fűztem hozzá. De sajnos nagyon csalódtam. Egy minőségi, de mégis elcsépelt, gyümölcsös-virágos, trendi illatot kaptam. Egyet értek néhány előttem szólóval, hasonló illatot a mainstream illatok között is találhatunk, töredékáron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool