Parfums de Marly

Ár:   74 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. május 26.

Ár:   74 800 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ó jaj, a Marly parfümház ismét egy imádnivaló csemegével édesget magához: a Delina életteli, szikrázóan pink kompozíció török rózsa, gyöngyvirág és bazsarózsa köré épül. Az érzéki csokor mellé zamatos gyümölcsök társulnak: licsi és bergamott, valamint rebarabra és szerecsendió. A vanília, mósusz, orpur vetiver és tömjén lágy keleties alapot teremt. Modern, mégis csábítóan tartalmas és mozgalmas parfüm – szerelem első találkozásra!

Illatösszetevők: bergamott, licsi, rebarbara, szerecsendió, bazsarózsa, mósusz, rózsa, vanília, cashmeran, cédrusfa, tömjén, vetiver

Parfums de Marly Delina edp 75 ml
Ár: 55 000 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Parfums de Marly Delina és egyéb fújósok
Ár: l. a leírásban , Eladó: Fanika
Állapot: l. a leírásban, Helyszín: --, fizetés: Postán maradó ajánlott

Tubereuse

2018. október 25.

Nem igazán megyek a trendek, és a közízlés felé. De olyan régen volt amikor megfújtam a Neroliban...
Gyári fújósból elevenítettem fel az emlékeket. Hát nem: rózsa, valami felismerhetetlen szúrós mellékzönge (Szerecsendió? Licsi?), és JHG Mad Madame-je.
Szerencsére a Marly vonatra nem kell felülnöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 25.

Szerencsére a Marly vonatra nem kell felülnöm.

Tarzicia

2018. október 19.

Rajtam ez az illat majdnem száz százalékig Cartier Delices Eau Fruttée + JHG Mad Madame ötvözete.
Egyfajta szelidített Montale-rózsát vártam, az árát tekintve pedig egy Kurkdjian-szintű alkotást, hát ez egyik sem.
Az elején a fejjegyek (a rebarbara és az édes licsi) adják nekem a Cartier-érzetet, az első bő fél órában csak ez az édes-friss, pezsgő, gyümölcsös jelleg uralkodik. Ezután szép lassan előbújik a rózsa, ekkor kezd hajazni a Mad Madame-ra, és így is marad. Érdekes,, hogy itt minden fordítva történt mint általában, előbb volt édes, és később lett frissebb.
Modern, fiatalos, bájos, olyan, mint az üvege.
Összességében nem túl édes, nem a mai trendbe símuló cukorbomba, nem nehéz, de nem is légies. Bármikor hordható, bár napi szinten én biztos megunnám, nincs benne semmi csavar, és nagyon lineáris. Vannak nála érdekesebb vagy élethűbb rózsás parfümök. Hatósugara jó, és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 19.

Modern, fiatalos, bájos, olyan, mint az üvege.

Parfuwoman

2018. szeptember 12.

Egyetértek Krisztivel, tényleg rózsa-rózsa-rózsa. Rajtam annyira nem szexisen, esetleg számomra más számít annak, de tényleg finom. Jó alternatíva lehet rá a Rose Jam a Lushtól. Rajtam hasonlítanak. Delinából egy fújást érzett a barátnőm és én is. Kellemes, gazdag , nőies virágillat. Nem szúrós és tömény, mint pl. a Fracas, szélesebb körű ízlés kiszolgálására is alkalmas(csak bírja a pénztárcánk...) Összességében nagyon kellemes illat, könnyed, de nem jellegtelen virágos édeskés illat, jól eltalált arányokkal. Tartóssága kb 6-8 óra, szillázsa erős, nem rejtőzködő gazelláknak való :)Magánvéleményem, hogy az árát nem éri meg, nem ad olyan különleges élményt, ami miatt megfontolnám, hogy hónapokig gyűjtögessek rá. Designer vonalon is lehet hasonlóakat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

bodi.kriszti92

2018. szeptember 9.

Nagyon rózsa..... A r-ó-z-s-a! De szexisen! Emlékeztet egy douglasban árult rózsás parfümre, talán a nini ricci l'extase caresse de roses....?! Ha jól emlékszem, nekem az teljesen ugyanezt az illatélményt adta. Ennek ellenére ez nagyon finom, nagyon nőies és tényleg szexis.. már persze ha valaki oda van a rózsáért.. :D Kicsit fülledt, bódító illat nekem, ennek ellenére azt hiszem kell szerezzek egy fújóst belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Andyca

2018. július 22.

#abszolutkedvencem #nagyonszeretem #nagyontartós #gyönyörűrózsaillat #kecsesüveg #nagyondrága #imádom #újraveszem #mindigkellnekem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

zuzmano

2018. július 22.

Olvasgatom a véleményeket és megvallom, én sem tudtam sokáig , hányadán is állunk .
Télen kaptam csere bere kapcsán belőle fújós 5 m tl . Jól ki is próbáltam de valahogy nem és nem ... Nem csorgott a nyálam nem dobbant a szívem . Semmi, egy újabb niche, bahh ez se fog kelleni. Ámde most a nyári melegben egy fantasztikus illatot kaptam , mert Gina 73 írásának hatására újra próbáltam ...és aztán másnap is, és újra, aztán tegnap este megrendeltem egy egész üveget .
Ismerem a mad madame illatot és most gyorsan meg is fújtam mert egy pillanatra megállt bennem az ütő hogy ugye nem egy JHG illatot vettem meg ezen az áron. Jelentem nem, rajtam semmi JHG. Huhh mert a Mad madame valóban egy durva rózsa ...
Viszont: Ő egy kristálytiszta ártatlan, üde, és valahogy mégis selymes, icipicit fűszeres ,nem édes, de a fűszerek miatt valahogy leszáradásában puhuló krémesedő csoda.
Egész nap rajtam pezseg . Hihetetlen Mindenki érzi és megjegyzi. Soha ennyi visszajelzést nem kaptam még kéretlenűl illatra mint rá és a testvérére az Exklusif gyönyörűségre.
Próbálja ki aki teheti mert huhhh .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

Próbálja ki aki teheti mert huhhh .

Lina6

2018. július 22.

Neroliból rendeltem belőle mintát. Hát... Rajtam mad madame.re hasonlít, ami szintén nem jön be. Szúrós rózsa illat. Olyan migrénem lett tőle, hogy ... soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

Gorgeous

Birtoklom pár hónapja ezt a finomságot
Nem vagyok elemző sem nagy olfaktorikus mester. Ezért érzéseket és elsőre beugró szavakat tudok tolmácsolni
Nőies
Színtiszta
Mosolygós
Friss
Tartós
Egésznapos jókedv ,a környezetem imádja .Az egyik legszebb illatom . Nem tudnék nélküle élni .
Torpece ajánlom neked a most megjelenő Exclusif flankerét mert az egy mély dögös orientális édesebb finomság .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.

Birtoklom pár hónapja ezt a finomságot
Friss
Tartós

Torpece

2018. július 18.

Most kaptam kézhez ezt a régóta kíváncsian vágyott illatot. Itt ülök és szimatolok...és valamire nekem nagyon hasonlít. Nekem a Michael Bublé By Invitation feeling ugrott be elsőre. Majd még tesztelgetem. Őszinte leszek viszont, nem ilyennek képzeltem. Egy édesebb, rózsásabb illatot vártam. Nekem ez a fűszeresség ezzel a kicsit savanykás virágillattal nem annyira tökéletes kompozíció. Kb. ugyanazt érzem, mint amikor a Carner Barcelona Palo Santot megismertem, abban is a fűszeres illat mellé pakolt édesség zavart. Sajnos nem ez az első méregdrága illat, amiben csalódtam, de így legalább ha változna is a véleményem, egészen biztos, hogy akkor sem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

niki84balazs

2018. július 14.

Szerelem- parfum!!! Karácsonyra kaptam meg, fantasztikus illat. Rózsás , gyümölcsös, a keleties alappal pedig olyan összhangban van h se nem kevés, se nem sok, pont tökéletes! Számomra! Brutal tartós, szexi parfum, magabiztosságot ad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Eugenol, Geraniol, Isoeugenol, Linalool