Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Ár: 9000 Ft , Eladó: RERER
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XII.ker., fizetés: fizetés személyes átvétel alkalmával
Ár: 5.000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

beautyn16

2017. szeptember 2.

Egy hosszantarto, kozepes fedesu, inkabb matt, de ude finish-t ado alapozorol van szo. A legtobb borhibaval elbanik, beauty blenderrel és ecsettel is tokeletesen eldolgozhato, tenyleg konnyu a hasznalata. Mind hetkoznapokra, mind alkalmakra tokeletes alapozo. En nem tapasztaltam azt, hogy nehez viselet lenne, nincs maszkhatas sem. Azonban a megfelelo alahidratalasra oda kell figyelni. + tipp: hidratalo kremmel keverve annak is egy tokeletes termek lehet akinek esetleg nehez a viselete, igy egy konnyed, de eleg eros fedesu bb kremhez hasonlo allagot lehet elerni vele. Ar ertek aranyban is megfelelo. Nem szeretnem tovabb ragozni, nekem ez az egyik legnagyobb kedvencem!!! :) 5****

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Reni39946

2017. augusztus 22.

Hosszantartó alapozó, amit könnyű használni. Problémás a bőröm, magamon is kipróbáltam és nem kellett csalódnom. Főként alkalmi sminkekhez szeretem használni, de magas fedése miatt hétköznapokra soha nem tenném fel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

802058

2017. július 31.

Nagyon könnyen el lehet dolgozni, kicsit világosabb színt sikerült vennem belőle, de miután felvittem nem ütött el a szín. Aknéra pattanásra hajlamos az arcom, nem hozott elő többet. Nekem közepesen fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

maow

2017. június 15.

Sminktanfolyamon használták rajtam többször is, amikor modell voltam, és nagyon megtetszett. Közepes fedésű, matt finisű, a legvilágosabb árnyalata porcelánbababőrt eredményez a fehér bőrömön, tartós, és még az ára is nagyon kedvező. Előtte érdemes aláhidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Pearfool

2017. június 2.

Nagy várakozások után hozzám is megérkezett ez az alapozó. Sajnos nem tudta hozni a hozzá fűzött reményeket, az orromnál és a szemöldököm között bármit teszek, bármennyire aláhidratálok, bármilyen technikával viszem fel, rettenetesen kiemeli a száraz részeket, soha nem találkoztam még ilyennel, de zsíros bőrű lányoknál valószínűleg nem jelent majd problémát. Ezeken a részeken muszáj kevernem más alapozóval ha használni szeretném. Az arcom többi részén tökéletesen fed, építhető, nem kelt túl mű hatást, mivel kicsit átfényesedik, fotózásokhoz tökéletes. 100 mili pedig egy életre is sok, nagyon kevés kell belőle. Lényegében jó alapozó, de száraz vagy normál bőrűeknek nem ajánlanám mert nagy csalódás lesz, zsíros bőrre tökéletes. Így keverve elhasználgatom, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

szikoraevelin

2017. május 9.

Alkalmi sminkhez, menyasszonyoknak, szalagavatóra, ballagásra, illetve professzionális felhasználásra nagyon tudom ajánlani! Mindennapos használatra nem tartom alkalmasnak, hiszen ez egy magas fedésű alapozó, amely hosszútávú használata nem tesz jót a bőrnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 9.

szandra5

2017. április 29.

Kb. 1 éve van meg nekem ez az alapozó 0-ás és 3-as színt keverem ki ~80-20% arányban. Nagyon jó a fedése, nem túl sűrű, jó állagú, mégis azt mondom, hogy nehéz vele bánni. Ezt az alapozót meg kell tanulni használni, nem egyszerűen csak felkened és kész.Leginkább ütögető mozdulatokkal lehet bedolgozni a bőrbe. Ami fontos, nagyon jól alá kell hidratálni, mert ha szárazabb bőrre viszed fel az látványosan csúnya végeredményt ad. Fedését és állagát tekintve a legjobb alapozónak tartom amivel eddig dolgom volt. Mindennapos használatra is jó, de egy picit nekem rontott a bőröm állapotán hosszabb távon, azért már csak alkalmakra, illetve a világos színt használom külön a szemem alá korrektorként, arra is tökéletes. Ami még előny hogy nagyon sokáig elég, még mindig félig van mindkét üveg a sötétebb és világosabb is, pedig hónapokig napi szinten használtam. Megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

encicsipke

2017. április 4.

Az eddigi legnagyobb csalódás, ami valaha ért...A történet ott kezdődött, hogy nagyon problémás a bőröm (akné,tág pórusok,hegek,szem alatti sötét karikák, pirosság stb) így szerettem volna egy olyan alapozót, ami majd ezeket a csúnyaságokat eltünteti, egységes bőrképet ad, megadja azt a "wow-hatást"amit eddig egyetlen drogériás alapozó sem tudott nyújtani. Akinek alapból zsíros vagy kombinált bőre van esetleg hasonló problémákkal küzd mint én, annak egyáltalán nem ajánlom ezt az alapozót bármennyire ajánlják a beauty bloggerek!! Vastag, zsíros a textúrája, vizes beauty blenderrel és ecsettel sem lehet szépen eldolgozni, durva pattanásokat okoz. A bőrön egyáltalán nem tartós, kenődik, csíkozódik, megfogja a ruhát ráadásul nagyon büdös műanyag szaga is van. Komolyan mondom, hogy akkora pénzkidobás volt a részemről, hogy az hihetetlen...Az LFC 0 árnyalat konkrétan citromsárga a világos bőrön. Több mint 1 évig próbálkoztam vele, tegnap a kukában landolt végre. Helyette a Revlon Colorstay alapozót ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

marlu

2017. március 7.

Pár éve még nagyon szerettem ezt az alapozót, igazi porcelán baba arcot lehetett vele varázsolni. Egy darabig nem használtam, most vettem elő újra, de most sárgásnak találtam, illetve az arcom szárazabb részeibe nagyon beleült. Pedig jól aláhidratáltam. Így most eléggé vegyesek az érzéseim ezzel az alapozóval. De lehet, hogy csak a szárazabb arcbőr tehet róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

barbidu

2017. március 3.

Régóta használom a Paris Berlin alapozókat, remekül építhetőek, s tökéletes fedést biztosítanak egész napra. Sajnos extrém világos bőröm van, így az LMF 0 árnyalat mellett mindig beszerzem az LMF 050-et is, így keverve kapom meg a legmegfelelőbb színt. Olykor átfényesedik kissé a homlokom, de ez általában nem mindennapos. Bátran merem ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate