Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Ár: 9000 Ft , Eladó: RERER
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XII.ker., fizetés: fizetés személyes átvétel alkalmával
Paris Berlin Le Mini Fluide Alapozó + ajándék
Ár: 4500 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Oila
Állapot: a képen látható mennyiség (kb. ötöde-negyede) hiányzik belőle, mert kivettem belőle és a világosTóból is, és külön flakonban kevertem ki a színemet, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradó ajánlott levélként

Blanky

2017. március 1.

Nagyon szomorú vagyok, mert régóta vágytam erre az alapozóra. November végén meg is vettem az Ó utcai sminkboltban nagy boldogan a 0-ás árnyalatot.
Csodaszép fedése van, természetes hatású, én nedves szivaccsal szeretem használni. Iszonyatosan tartós, egyáltalán nem kopott le még az orrom körül sem, még mikor meg voltam fázva akkor sem. Csak jókat tudok mondani róla.
Viszont bármennyire is csodálatos tulajdonságai vannak, nekem december január hónapokban olyan pattanásos lett a bőröm, mint soha, semmi nem hatott ellenük. Február elején telt be a pohár, és a komedogén léte miatt letettem az alapozó használatáról. Sok terméket vetettem be annak érdekében, hogy a bőröm újra vállalható legyen és amíg addig napi szinten nyúltam ehhez az alapozóhoz, több mint egy hónapja a sminkszekrényemben van.
Szerencsére nagyjából rendben van azóta a bőröm, és ha nem is tudom, hogy ettől az alapozótól lettem pattanásos vagy sem, már nem merem használni :( Szóval vérző szívvel, de eladnám a 100 ml-es kiszerelést 0-ás árnyalatban (max 15 ml hiányzik belőle). 4500 Ft-ért. Személyes átvétellel Budapesten. :)
Szóval, ha esetleg valaki szeretné akkor írjon. :)
Lepontozni nem szeretném, csodás alapozó, az én bőröm a hibás sajnos. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Szóval, ha esetleg valaki szeretné akkor írjon. :)
Lepontozni nem szeretném, csodás alapozó, az én bőröm a hibás sajnos. :(

LiziSkywalker

2017. február 4.

Nagyon szeretem ezt az alapozót, szerintem megéri az árát. Jól fed, és sokáig elég, és tartós. Egész matt, de én használok hozzá púdert is. Alá kell hidratálni, mert akinek száraz a bőre, annak lehet, hogy még inkább kiszárítja. Én a 20-as és a 0-ás színt használom keverve, és nagyon természetes hatása van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

fannifarfalla

2017. január 2.

a használatának első 2-3 hetében kisebb pattanásokat váltott ki a bőrömön, de ezek szépen lassan eltűntek és most már nem okoz ilyen problémákat. a felvitt mennyiséggel is érdemes vigyázni: nekem elég csak egy pumpányi belőle, ha többet használok, akkor szó szerint érzem, hogy lehúzza a bőröm, ami elég kellemetlen (a maszkhatásról nem is beszélve). pozitívum, hogy szuper a fedése, valamint sokkal jobban kihozza a pirosító,bronzosító stb. színeit is. ez az első alapozó, amit használok (korábban csak BB krémekkel 'kísérleteztem') és szerintem sokáig az is marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

arebeka

2016. december 28.

CSODASZER! És extra brutal zsiros a bőröm... ja mindennapi használatra is...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

CSODASZER! És extra brutal zsiros a bőröm... ja mindennapi használatra is...!

Rebeka020

2016. november 29.

Nagyon tökéletes azt kell, hogy mondjam! :)
Én az Avant Tout primert használom alá és brutál a végeredmény. Szépen építhető alapozó, semmi maszk hatás. Könnyű, egyáltalán nincs semmi irritáló érzése, hogy rajtam van. Télen az orrtörlés/fújásnál sem jön le ami engem nagyon de nagyon meglepett, hogy semmi nem nyom nem maradt a zsepin az alapozóbol. Mindent felülmúl ez az alapozó. Örülök, hogy a kis társam lett! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Nagyon tökéletes azt kell, hogy mondjam! :)

bdnrnkltt

2016. november 24.

Életem legjobb alapozója, nekem a PARIS BERLIN LE TEINT HIGHTECH volt belőle, elképesztően szép fedés, természetes, nem maszkos. Kár hogy nincs több csillag ! Üti a Mac-et es az estee laudert is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 24.

Villango

2016. november 3.

UP.: hááát valahogy nem....hamar átfényesedik (ezt a catrice-em nem csinálja) és valahogy rajtam berózsaszínesedik ez a 20-as oliva, de szívesen kísérletezgetnék még vele, csak ahhoz sok az 50 milis kiszerelés is.

Ha valaki eladna nekem a 20-asából 10-20 ml-nyit, annak nagyon hálás lennék....hátha.......

Itteni segítségre (köszi lányok :) ) szereztem a boltból egy több napra elég mintát (köszi sminkesboltos eladólány :) ), és hát úgy tűnik vééégre végre találtam megfelelő színű folyékony alapozót, olyat amit kb 20 éve keresek.
Veszek majd rendes kiszerelést, de mivel nagyon kevés kell belőle, elég lesz bőven majd az 50 milis.
Szóval az én színem a 20-as, ami olivás/banánhéj :) pont az ami én vagyok.
Mivel nemrég nyaraltam, kicsit még megvan a színem, így ez icipicit világos, de ha az lejjebb kopik tökéletes lesz.
A fedése nem túl nagy, de nem bánom, így legalább természetesen hat. Én kellőképpen aláhidratálok, arra jön a primer szerű fényvédőm, majd a MAC Strobe krémem, és nagyon szép az összhatás.
A 4-es komedogén indexű összetevőtől kicsit félek, de pozitiv vagyok. :) Remélem nem pattogok ki tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Szóval az én színem a 20-as, ami olivás/banánhéj :) pont az ami én vagyok.

ihavenotime4this

2016. október 22.

A 0-ás (világosabb eléggé sárgás tónusú árnyalat) és az 50-es(fehér) árnyalat van meg, ezekből keverem ki a saját bőrszínem. Azért is váltottam erre, mert a drogériás alapozók között a legvilágosabb (ivory, fair, márkától függően) is sötét. A fedése szuper, én is ki szoktam hagyni a korrektort, nem mondom, hogy maradéktalanul elfed mindent, de ami továbbra is látszik, azon a korrektor sem igazán segít. Nagyon jól alá kell hidratálni még zsíros bőrrel is, különben hajlamos kiemelni a szárazabb részeket, meg száraz lesz az összhatás, de nem a poros/matt értelemben, hanem kicsit aszott. Nekem is átfényesedik egy idő után, viszont mivel mindegyiknél ez a helyzet, ez nem írható a termék számlájára. Amióta ezt viselem, többen mondták, hogy mennyire baba arcom van, mennyire szép a bőröm. Én erre mindig csak azt mondtam, hogy látnád smink nélkül.. (sok pattanás utáni pigmentfoltom van) Mivel valóban nagyon egységesíti a bőrszínt, kontúrozás vagy legalább pirosítás kötelező (mondjuk én egyik alapozó/BB krém, etc. után sem hagyom ki), ugyanis nélküle nagyon természetellenesen mutat a végeredmény, ennél az alapozónál pedig különösen, szóval aki ezeket a lépéseket nem tartja fontosnak, akkor inkább ne ezt az alapozót válassza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 22.

angi9207

2016. augusztus 30.

06.26.: Kissé lerövidítve az akkori véleményem: 0-ás, túl világos, mégsevagyokhófehérke, SÁÁÁRGA, amúgyszépösszkép, parabén.

UPDATE 06. 30.: Nem bírtam magammal, és nagyonnagyonhosszas nézegetés után megrendeltem a 20-as árnyalatot, ami egy "olívás közép" árnyalat. (Ezt egy blogon olvastam, ott nagyon szépen körbe vannak írva a színek, hogy melyik milyen árnyalat, szvaccsok is vannak.)
Szóval, a színt asszem eltaláltam, ősök szerint pont jó, nézték mindenféle lehetőségnél: napfény, neonfény, természetes fény. Nem sötét, nem világos, nem üt el. Patent. :D Szépen egybeolvadt a bőrömmel.
A nullással nemtudom mit fogok csinálni, télre lehet jó lesz fehéríteni a 20-ast, mert akkor kifakulok kicsit, mostmeg van egy lehelletnyi színem.
Kicsit sárgás ez is, de közel sem annyira mint a 0-ás.
Első blikkre nem fed nagyon erősen, de szépen lehet építeni, akkor teljes fedésig el lehet menni, viszont nagyon meg kell tanulni bánni vele, mert nem közönséges alapozó Ő.
Szeretnifogom, egyenlőre kap egy négyest, tartósságilag még bizonyítania kell.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Kicsit sárgás ez is, de közel sem annyira mint a 0-ás.
Szeretnifogom, egyenlőre kap egy négyest, tartósságilag még bizonyítania kell.

fcsenge

2016. július 20.

Olyan magas a fedése, hogy amióta megvettem, nem kell korrektort használnom. Azonban hiába vízálló, szerintem igen gyorsan kopik. Meg zsírosabb bőrön, púderezést követően is hamar átcsillog, noha ez nem igazán ennek a terméknek a hibája. Az biztos, hogy alapos hidratálás/fényvédőzés nélkül igen hamar szárítja a bőrt, így ezt a lépést nem érdemes kihagyni a használata előtt. :)
Ára kissé húzós, de leosztva egy közepes árkategóriájú alapozónak felel meg, pedig ez pár lépcsővel feljebb van, valamint nagyon keveset kell csak belőle használni, így remélem, sokáig kitart.
Meg az üvege. :D Hát ez annyira kis masszív, kompakt üvegecske, hogy egész nap a tenyeremen hordoznám gurigázva.

És igen, mióta elkezdtem használni, és egy régi ismerőssel találkozva ő megjegyezte, milyen szép lett az arcom... és ekkor be kell vallanom, hogy nemigen lett szebb, csak alapozót használok. No ez kellemetlen. De sok mindent elmond. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate