Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Paris Berlin Le Fluide Alapozó lmf50
Ár: 4000 , Eladó: mizse
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Farád (/Győr), fizetés: Győrben személyesen átvehető, de postázom is
Ár: 3500 , Eladó: lendvairenata
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: foxpost / posta megoldható

Alexa1204

2016. február 15.

Imádom! Brutális fedése van és nagyon-nagyon tartós. A bőröm zsírosodásra hajlamos részeit nagyon szépen lemattítja a bőrhibákat tökéletesen elfedi.
Csak ajánlani tudom, problémás/zsíros bőrűeknek szerintem csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Csak ajánlani tudom, problémás/zsíros bőrűeknek szerintem csodaszer!

melanie500

2016. február 12.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én sem ajánlom mindennapos használatra. A fedése tényleg jó. A szemem alatti karikákat egész jól elfedte, korrektor is csak egy kevés kellett már fölé. Bár - lehet én nem használtam jól - nekem kellett a nagyobb foltok, pattanások eltüntetéséhez korrektor. Itt jön képbe, hogy bizony nekem ettől az alapozótól pattanásaim alakultak ki és nem kevés mitesszer borította (borítja) az arcom. Nem néztem meg az összetevő listát alaposan sajnos, amikor vásároltam és nem vettem észre, hogy van benne egy elég erős komedoképző összetevő. Alkalmakra jó lehet, de én megválnék tőle. Még alkalmanként is nehéz érzetet ad, sok a bőrömnek. Nap közepére a problémás területeken át is fényesedett nem olyan szép bőrfénnyel, hanem olajos "csillogással". Nem újravevős...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

AligatorBaby

2016. február 6.

A sok pozitív vélemény ellenére, én azért azt mondom, hogy vigyázzatok vele! Hosszútávon mindennapos használatát ellenjavallanám. Nekem hámlásokat okozott, pedig zsíros bőröm van. Alkalmakra jó lehet, mert tényleg erősen fed, de hosszútávon én nem ajánlanám, pláne nem nyáron, mert akkori baromi nehéz érzetet ad a bőrömnek. Illetve a szaga állott mosogatólére emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

KissQkta

2016. január 31.

Tökéletesen fed, korrektor se kell mellé. Nem olyan régóta használom. Kombinált bőröm van, kíváncsi vagyok hosszabb távon hogy fog beválni. Eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 31.

diamond69

2016. január 21.

Kb 3 hete tart a szerelmünk, nagyon tutti kis alapozó ez. Engem nem szárít (vagy nem jobban szárít), mint az előző alapozóm, pedig most vagyok épp egy AHA hámlasztós kúra végén. Végre találtam egy alapozót ami szinte tökéletesen egyezik a (hófehér) bőrszínemmel. Felkenve olyan mintha szép egységes arcbőröm lenne, egyáltalán nem kelt műhatást, észre sem vehető, hogy rajtam van és a lényeg, hogy végre nem lesz narancssárga a fejem miután beérek munkába :D A sminkem este is tökéletesen vállalható és napközben csak púdereznem kell. Viszont tényleg büdös:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Tamara21

2016. január 8.

Eddigi legjobb alapozo amit hasznaltam. Meg sem kozeliti maxfactort es tarsai..
Kryolanban vettem meg eloszor ket eve akkor a kicsi kiszerelest most pedig a nagyobbat. Imadom a szine is tokeletes! Talan kicsit szarit de egy kis arc kremmel egyaltalan nem eszreveheto. Egesz napos viseletre es bulira is bevallt nekem. Biztos, hogy ujra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Eddigi legjobb alapozo amit hasznaltam. Meg sem kozeliti maxfactort es tarsai..

Csucsu

2016. január 1.

Nem szeretném túl hamar elkiabálni a dolgot, hisz csak pár napja tudhatom magaménak, de egyenlőre úgy tűnik, hogy megtaláltam AZ alapozót. Tény, hogy alá kell hidratálni, mert ha nem teszi az ember lánya, akkor bizony kiemeli a száraz részeket, viszont gyönyörűen fed, tartós, nem maszkos és a bőrszínemhez eddig legjobban passzoló alapozóm. Számomra a legnagyobb bibije a szaga...az szörnyű, de felkenés után elillan. Szumma szummárum...remek kis alapozó,majdnem tökéletes, egy baj van vele a szaga, de ezért nem vonok le pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

BeataK

2015. december 15.

Ár/érték arányban messze a legjobb alapozó. Kicsit tényleg szárít, kell alá hidratáló. Zsíros, kombinált bőrre a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

jbbogi

2015. november 26.

Legjobb alapozó!!!! Nincs maszkszerű hatása, nem ül bele a ráncokba. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

dlmkvcs

2015. november 23.

Fantasztikus ez az alapozó. Júliusban vettem az Ó utcai sminkboltban, azóta majdnemhogy csak ezt használom minden nap. Tökéletesen meg vagyok elégedve a fedésével, és a finisével, bár hozzáteszem, alaposan aláhidratálok, és kb. 10 percig engedem beszívódni a krémet, mielőtt ráalapozok. Így kifogástalan. Még az őrült nyári hőségben és a felhőszakadásokban is helyén maradt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate