Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Ár: 9000 Ft , Eladó: RERER
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XII.ker., fizetés: fizetés személyes átvétel alkalmával
Ár: 5.000 Ft (+posta vagy Foxpost) , Eladó: ljudith78
Állapot: Bontatlan , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Allics27

2016. július 9.

Évekig használtam, nagyon jól fed és valóban vízálló. Nekem a száraz bőrömre azért kellett előtte hidratáló, de szerintem az egyik legjobb ár-érték arányú alapozó a piacon, évekig elég a 100-ml-es.
Sajnos rossz színválasztás miatt ( az eladó hibája :( ) eladó ugyanitt egy " mini" 50 ml-es változat LMF2-es árnyalatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

Piko888

2016. június 4.

Update:
Nem rossz, de mindennapra valóban sok, másképp meg sose fogyna el.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban, akárcsak az LTH esetében. A színt szerencsére eltaláltam, végre egy tökéletes árnyalat. Nagyon komolyan kell alá hidratáló. Nekem zsíros, de hámló bőröm van, első alkalommal amikor otthoni gyorspróbát végeztem, csak a megtisztított arcomra vittem fel és hát, azokat az elhalt hámsejteket is kiemeli, amiknek eddig a létezéséről sem tudtam. A felvitel nehézkes, ebben megint csak az LTH-ra hasonlít. Kézzel lehetetlen. Nagyon meglepődtem, mert a reggeli kapkodásban nekem kézzel könnyebb és gyorsabb alapozni, de a Paris Berlin alapozókkal még ecsettel is nehéz mit kezdeni. Végül beauty blenderrel sikerült, amit egyébként nem szeretek használni. Most kénytelen leszek :)
Még egy különbség az LTH-hoz képest. Előbbi nagyon hamar átfénylik, már már kellemetlenül ragacsos, ez viszont bársonyos matt lesz. A fedése szuper, viszont nehéz viselet, úgyhogy nem lesz a mindennapjaim része. Nem régóta használom de megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Update:
Nem rossz, de mindennapra valóban sok, másképp meg sose fogyna el.

zsuzsu92

2016. május 19.

Tökéletes (alkalmakra), hibátlan bőrt tudok vele elérni, imádom, nagyon pigmentált, és tartós, elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

szilvamagw

2016. március 27.

Eredeti vélemény:
1-2 hónapja nagyon rossz a bőröm, brutális cisztikus aknéim vannak, amikre szükségem volt egy beton-fedésű alapozóra, és íme, megtaláltam!
A dudorokat persze semmi nem tudja elrejteni, de legalább a vörös színt szépen lefedi, ráadásul egész nap!
Óriási segítség ez a termék, enélkül nem szívesen mennék utcára..

Bővített:
Az aknéimnak már csak a nyomai maradtak hátra, sajnos nem fedi el őket tökéletesen, de nem zavar, így is boldog vagyok! :))

Mivel a problémás időszakban való használat után mégis észhez tért a bőröm, ki merem jelenteni, hogy sosem rontott a helyzeten, új pattikat nem okozott, nem irritált.
Amugy olyan szinten zsíros az arcom, hogy nekem matton tartásban nem segít; pár óra elteltével úgy tocsog az arcom, hogy MCDonald-ék rajtam sütik a sültkrumplit...:Dd
De a zsírosodás miatti sok mattítópapír használatától sem gyengül a fedése :))

Nem kopik csúnyán, szép összképet ad.. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 27.

Eredeti vélemény:
Óriási segítség ez a termék, enélkül nem szívesen mennék utcára..

Bővített:

De a zsírosodás miatti sok mattítópapír használatától sem gyengül a fedése :))

Nem kopik csúnyán, szép összképet ad.. Nagyon szeretem!

szagica1981

2016. március 18.

Kombinalt bôröm van es erzekeny!
Viszont minden problémát meszüntetett!
Mattit,nagyon tartos,bar en a fixalo puderrel hasznalom!
Kotelezo,nagyon jó ár az értékéhez kepest, nagyon sokaig eleg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Kombinalt bôröm van es erzekeny!
Viszont minden problémát meszüntetett!
Mattit,nagyon tartos,bar en a fixalo puderrel hasznalom!
Kotelezo,nagyon jó ár az értékéhez kepest, nagyon sokaig eleg!

Alexa1204

2016. február 15.

Imádom! Brutális fedése van és nagyon-nagyon tartós. A bőröm zsírosodásra hajlamos részeit nagyon szépen lemattítja a bőrhibákat tökéletesen elfedi.
Csak ajánlani tudom, problémás/zsíros bőrűeknek szerintem csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Csak ajánlani tudom, problémás/zsíros bőrűeknek szerintem csodaszer!

melanie500

2016. február 12.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én sem ajánlom mindennapos használatra. A fedése tényleg jó. A szemem alatti karikákat egész jól elfedte, korrektor is csak egy kevés kellett már fölé. Bár - lehet én nem használtam jól - nekem kellett a nagyobb foltok, pattanások eltüntetéséhez korrektor. Itt jön képbe, hogy bizony nekem ettől az alapozótól pattanásaim alakultak ki és nem kevés mitesszer borította (borítja) az arcom. Nem néztem meg az összetevő listát alaposan sajnos, amikor vásároltam és nem vettem észre, hogy van benne egy elég erős komedoképző összetevő. Alkalmakra jó lehet, de én megválnék tőle. Még alkalmanként is nehéz érzetet ad, sok a bőrömnek. Nap közepére a problémás területeken át is fényesedett nem olyan szép bőrfénnyel, hanem olajos "csillogással". Nem újravevős...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

AligatorBaby

2016. február 6.

A sok pozitív vélemény ellenére, én azért azt mondom, hogy vigyázzatok vele! Hosszútávon mindennapos használatát ellenjavallanám. Nekem hámlásokat okozott, pedig zsíros bőröm van. Alkalmakra jó lehet, mert tényleg erősen fed, de hosszútávon én nem ajánlanám, pláne nem nyáron, mert akkori baromi nehéz érzetet ad a bőrömnek. Illetve a szaga állott mosogatólére emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 6.

KissQkta

Korcsoport: >54
2016. január 31.

Tökéletesen fed, korrektor se kell mellé. Nem olyan régóta használom. Kombinált bőröm van, kíváncsi vagyok hosszabb távon hogy fog beválni. Eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 31.

diamond69

2016. január 21.

Kb 3 hete tart a szerelmünk, nagyon tutti kis alapozó ez. Engem nem szárít (vagy nem jobban szárít), mint az előző alapozóm, pedig most vagyok épp egy AHA hámlasztós kúra végén. Végre találtam egy alapozót ami szinte tökéletesen egyezik a (hófehér) bőrszínemmel. Felkenve olyan mintha szép egységes arcbőröm lenne, egyáltalán nem kelt műhatást, észre sem vehető, hogy rajtam van és a lényeg, hogy végre nem lesz narancssárga a fejem miután beérek munkába :D A sminkem este is tökéletesen vállalható és napközben csak púdereznem kell. Viszont tényleg büdös:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate