Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Paris Berlin Le Fluide Alapozó lmf50
Ár: 4000 , Eladó: mizse
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Farád (/Győr), fizetés: Győrben személyesen átvehető, de postázom is
Ár: 3500 , Eladó: lendvairenata
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: foxpost / posta megoldható

Lilija

2015. november 11.

Evek ota hasznalom, minden nap. Korpas, szeborreas borom van, ha megfelelöen elökeszitem, gyonyoruen mutat rajta. Termeszetesen ha masokat sminkelek, nem mindig ezt valasztom, peldaul erett boron ovatosan, nagyon keveset szabad hasznalni belole, vagy mas termeket keresni. De sok bortipusnal nagyon jol hasznalhato, velemenyem szerint mindig a bor megfelelo elökeszitese a szukseges, valamint az alapozot nedves szivaccsal vagy ecsettel lehet a legszebben felvinni, majd szepen belemasszirozni a borbe, magas fedese miatt kevesebbet hasznalni belole, mint peldaul a drogerias alapozokbol, a vegen pedig transparent puderrel fixalni. Egesz nap tart, vizallo, olajmentes, 2015 ev vegetol megujul, parabenmentes lesz, borbaratabb összetevökkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 11.

doripille

2015. szeptember 9.

Megfelelő pigment tartalma miatt tökéletesen fed, amit kevés alapozónál tapasztaltam eddig. Egész nap tartós, de a legjobb eredményt akkor érem el ha néha frissítek a T-vonalon minimális kőpúderrel. (Vegyes bőröm T-vonala könnyen hajlamos olajosodásra, ezért próbálom így karbantartani.)
Mindennapos használatánál azért nem árt vigyázni mert mégis csak egy "masszívabb" textúrájú alapozóról van szó. Én felváltva (bőröm állapotától és/vagy alkalomtól függően) használom BB krémmel - így remekül teszi a dolgát és tökéletes bababőr hatást kelt. A nagy kiszerelés miatt megéri az árát, hiszen nagyon lassan fogy és nagyon sokáig elég - kiemelve a magas minőséget! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

meaty

2015. augusztus 19.

Itteni vélemények alapján vettem meg, zsíros és száraz kombinált bőröm van és a száraz rész még szárazabb lesz a zsíros részem még zsírosabb lesz, sajnálom a kiadott pénzt rá de visszajön az idő múlásával mert mégis csak 100ml, de semmivel sem jobb mint egy drogériás alapozó túl sokat vártam tőle :( a híres dodo púder valamicskét segít rajta:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Bendőke

2015. augusztus 2.

Örök kedvenc alapozóm! Nagyon jól fed, vízálló, nem kenődik, tartós én kézzel viszem fel, nekem úgy a legszebb az eredmény. Egy nagyon meleg nyári napot is simán kibír, az olajos bőrömre maximálisan jó. Akinek száraz a bőre szerintem felejtse el. Viszonylag jó színválaszték van belőle. Még a téli színemhez szeretnék belőle egy világosabb árnyalatot, de nem hiszem hogy lecserélem bármi másra. A Kryolan Supracolor-t váltotta le nálam. Nagyon bevált, még problémásabb bőrhöz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Timcsi85

2015. július 29.

Fantasztikus fedés, magas pigmentáció, igazi bababőr finish :) 3 árnyalattal rendelkezem, LFC0, LFC2 és LFC3. LFC0 világos bőrre, LFC2 rózsaszínes, míg LFC3 inkább olívás pigmentű bőrre illeszkednek szépen, bár én hiszek a színek kikeverésének erejében :)
Emellett a világos árnyalatot szemek alatt, orrnyergen, homlok középen használom leginkább.
Felvitele szivaccsal (Real Techniques beauty blender), és pufi alapozó ecsettel (Real Techniques Expert Face brush) is pofon egyszerű.
Magamon és másokon is alkalmazom. Magamon nem mindennap, bár hosszútávú használat során sem tapasztaltam problémát, mitteszer-képződést. Másokon alkalmi, valamint menyasszonyi sminkek estén alkalmazom, egyszerűen fantasztikus. A tartóssága, a finishe és a színpaletta árnyalatai is minden igényt kielégítenek. Professzionális termék ahhoz, ha lélegzet-elállító eredményt szeretnél viszontlátni a tükörben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

charlotte123

2015. július 6.

Maximális pontszám! A munkám során is ezt használom és a saját arcomra is mindennepos használatra. Nagyon lágy a textúrája,könnyen terül. Jól keverhetőek a színei,bármilyen európai bőrszín megvalósítható. Ár/érték arányban pedig hihetetlenül jó. Felvihető ecsettel,szivaccsal,vagy akár kézzel is. Nem maszk szerű a hatása és profi használatra is tökéletes akár fotózásokra. Nagyon tartós,nem kell félni az elkenődéstől ,a ruha bekoszolásától. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

norika18

2015. április 24.

a legszuperebb alapozó, szerintem nem szárít, de primer vagy hidratálókrém javallott alá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

Panita

2015. március 24.

Ez az én igazi, minden igényt kielégítő alapozóm! :) Egyszerűen imádom! Első sorban az összetevői miatt próbáltam ki. Az LFC1-es árnyalatot használom, ami remekül passzol az arcszínemhez, végre egy alapozó, ami nem sárga! Sokat olvastam a szárító hatásáról, de én ezt szerencsére nem tapasztaltam. Valóban csínján kell bánni vele, mert könnyen megül az apróbb ráncokban is. Szeretem, hogy 100 ml-es kiszerelésével egy örökkévalóságig elég és az ára is pénztárca barát! Tudom, hogy sokaknak nem vált be, de én csak dicsérni tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

Ria13

2015. február 28.

Elnézést kérek az előttem szólóktól, de én most lepontozni jöttem ezt a vakolathuszárt:) Vízhiányos és/vagy szárazabb bőrűek még alapos aláhidratálás mellett is felejtsék el bátran el egy életre!Rettenetesen szárít, hosszútávon látszódik majd "áldásos" (inkább áldatlan ) hatása.Ezt csak és kizárólag alkalmi használatra, események, fotózás,stb. ajánlanám, de ott sem jó mindenkinek.A legtöbb ember, legalábbis 25-30 felett,minimum 5 évvel néz ki idösebbnek a koránál, amikor ez a rettenet vakolat beleül a pórusokba és a ráncocskákba.Nappali fényben egy idő után aszott múmiára kezd el hasonlítani, aki nem elég óvatos vele.Fiatal, vagy zsírosabb börre jobb a helyzet, de öket is eltanácsolnám a mindennapos használatától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

vimolna

2015. február 23.

Az egyik kedvenc alapozóm. Ha valahova menni kell vagy extra szép sminket szeretnék, mindig ezt használom. Tökéletesen fed, illeszkedik a bőrszínemhez, tartós, brutál vízálló. Egyébként a 100 ml-es 6200 Ft az Ó utcai sminkes boltban. Másokat is ezzel sminkelek. Biztos hogy nem cserélem le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate