Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Ár: 9000 Ft , Eladó: RERER
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XII.ker., fizetés: fizetés személyes átvétel alkalmával
Paris Berlin Le Mini Fluide Alapozó + ajándék
Ár: 4500 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Oila
Állapot: a képen látható mennyiség (kb. ötöde-negyede) hiányzik belőle, mert kivettem belőle és a világosTóból is, és külön flakonban kevertem ki a színemet, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradó ajánlott levélként

Tamara21

2016. január 8.

Eddigi legjobb alapozo amit hasznaltam. Meg sem kozeliti maxfactort es tarsai..
Kryolanban vettem meg eloszor ket eve akkor a kicsi kiszerelest most pedig a nagyobbat. Imadom a szine is tokeletes! Talan kicsit szarit de egy kis arc kremmel egyaltalan nem eszreveheto. Egesz napos viseletre es bulira is bevallt nekem. Biztos, hogy ujra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Eddigi legjobb alapozo amit hasznaltam. Meg sem kozeliti maxfactort es tarsai..

Csucsu

2016. január 1.

Nem szeretném túl hamar elkiabálni a dolgot, hisz csak pár napja tudhatom magaménak, de egyenlőre úgy tűnik, hogy megtaláltam AZ alapozót. Tény, hogy alá kell hidratálni, mert ha nem teszi az ember lánya, akkor bizony kiemeli a száraz részeket, viszont gyönyörűen fed, tartós, nem maszkos és a bőrszínemhez eddig legjobban passzoló alapozóm. Számomra a legnagyobb bibije a szaga...az szörnyű, de felkenés után elillan. Szumma szummárum...remek kis alapozó,majdnem tökéletes, egy baj van vele a szaga, de ezért nem vonok le pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 1.

BeataK

2015. december 15.

Ár/érték arányban messze a legjobb alapozó. Kicsit tényleg szárít, kell alá hidratáló. Zsíros, kombinált bőrre a legjobb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

jbbogi

2015. november 26.

Legjobb alapozó!!!! Nincs maszkszerű hatása, nem ül bele a ráncokba. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

dlmkvcs

2015. november 23.

Fantasztikus ez az alapozó. Júliusban vettem az Ó utcai sminkboltban, azóta majdnemhogy csak ezt használom minden nap. Tökéletesen meg vagyok elégedve a fedésével, és a finisével, bár hozzáteszem, alaposan aláhidratálok, és kb. 10 percig engedem beszívódni a krémet, mielőtt ráalapozok. Így kifogástalan. Még az őrült nyári hőségben és a felhőszakadásokban is helyén maradt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

Lilija

2015. november 11.

Evek ota hasznalom, minden nap. Korpas, szeborreas borom van, ha megfelelöen elökeszitem, gyonyoruen mutat rajta. Termeszetesen ha masokat sminkelek, nem mindig ezt valasztom, peldaul erett boron ovatosan, nagyon keveset szabad hasznalni belole, vagy mas termeket keresni. De sok bortipusnal nagyon jol hasznalhato, velemenyem szerint mindig a bor megfelelo elökeszitese a szukseges, valamint az alapozot nedves szivaccsal vagy ecsettel lehet a legszebben felvinni, majd szepen belemasszirozni a borbe, magas fedese miatt kevesebbet hasznalni belole, mint peldaul a drogerias alapozokbol, a vegen pedig transparent puderrel fixalni. Egesz nap tart, vizallo, olajmentes, 2015 ev vegetol megujul, parabenmentes lesz, borbaratabb összetevökkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 11.

doripille

2015. szeptember 9.

Megfelelő pigment tartalma miatt tökéletesen fed, amit kevés alapozónál tapasztaltam eddig. Egész nap tartós, de a legjobb eredményt akkor érem el ha néha frissítek a T-vonalon minimális kőpúderrel. (Vegyes bőröm T-vonala könnyen hajlamos olajosodásra, ezért próbálom így karbantartani.)
Mindennapos használatánál azért nem árt vigyázni mert mégis csak egy "masszívabb" textúrájú alapozóról van szó. Én felváltva (bőröm állapotától és/vagy alkalomtól függően) használom BB krémmel - így remekül teszi a dolgát és tökéletes bababőr hatást kelt. A nagy kiszerelés miatt megéri az árát, hiszen nagyon lassan fogy és nagyon sokáig elég - kiemelve a magas minőséget! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

meaty

2015. augusztus 19.

Itteni vélemények alapján vettem meg, zsíros és száraz kombinált bőröm van és a száraz rész még szárazabb lesz a zsíros részem még zsírosabb lesz, sajnálom a kiadott pénzt rá de visszajön az idő múlásával mert mégis csak 100ml, de semmivel sem jobb mint egy drogériás alapozó túl sokat vártam tőle :( a híres dodo púder valamicskét segít rajta:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Bendőke

2015. augusztus 2.

Örök kedvenc alapozóm! Nagyon jól fed, vízálló, nem kenődik, tartós én kézzel viszem fel, nekem úgy a legszebb az eredmény. Egy nagyon meleg nyári napot is simán kibír, az olajos bőrömre maximálisan jó. Akinek száraz a bőre szerintem felejtse el. Viszonylag jó színválaszték van belőle. Még a téli színemhez szeretnék belőle egy világosabb árnyalatot, de nem hiszem hogy lecserélem bármi másra. A Kryolan Supracolor-t váltotta le nálam. Nagyon bevált, még problémásabb bőrhöz is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Timcsi85

2015. július 29.

Fantasztikus fedés, magas pigmentáció, igazi bababőr finish :) 3 árnyalattal rendelkezem, LFC0, LFC2 és LFC3. LFC0 világos bőrre, LFC2 rózsaszínes, míg LFC3 inkább olívás pigmentű bőrre illeszkednek szépen, bár én hiszek a színek kikeverésének erejében :)
Emellett a világos árnyalatot szemek alatt, orrnyergen, homlok középen használom leginkább.
Felvitele szivaccsal (Real Techniques beauty blender), és pufi alapozó ecsettel (Real Techniques Expert Face brush) is pofon egyszerű.
Magamon és másokon is alkalmazom. Magamon nem mindennap, bár hosszútávú használat során sem tapasztaltam problémát, mitteszer-képződést. Másokon alkalmi, valamint menyasszonyi sminkek estén alkalmazom, egyszerűen fantasztikus. A tartóssága, a finishe és a színpaletta árnyalatai is minden igényt kielégítenek. Professzionális termék ahhoz, ha lélegzet-elállító eredményt szeretnél viszontlátni a tükörben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate