Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Paris Berlin Le Fluide Alapozó lmf50
Ár: 4000 , Eladó: mizse
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Farád (/Győr), fizetés: Győrben személyesen átvehető, de postázom is
Ár: 3500 , Eladó: lendvairenata
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: foxpost / posta megoldható

ancsiiiika

2015. február 16.

Nekem túl tökéletes:-) eladnám.van kettő,lfc1,lfc3. Feltettem eladó termékek közé. Akit érdekel írjon anidebi@citromail.hu

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 16.

Krémmániás1106

2015. február 10.

Nem találok szavakat. Megvan az alapozóm! :)Szuper a fedése es a színe is passzol a bőrömhöz(LFC 3- sárgás es sötétebb a bőrszínem )könnyű eldolgozni, szuper tartós. Biztos, hogy ujra veszem, bár nemtudom mikor fog elfogyni a 100ml :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 10.

nikosz90

2014. december 4.

Egy csoda! Még egy évvel ezelőtt használta az arcomon a kozmetikusom és akkor szerettem bele. Egy pillanat alatt. Az összes bőrhibámat elfedte, de mégsem volt mű hatása az arcomnak. Viszont akkor anyagilag sajnos nem úgy álltam, hogy megvegyek egy ilyen "drága" alapozót (megjegyezem 6.200 ft-ért ingyen van, minden fillért megér). Ma határoztam el, hogy karácsonyra megajándékozom magam vele, és egy picit sem bánom, hogy megvettem. :) Az eladó lányzó nagyon kedves volt, azonnal tudta, hogy milyen árnyalatra van szükségem (LFC 1) Otthon egyből ki is próbáltam. Viszonylag világos és pattanásos bőröm van és azonnal "királykisasszonyt" varázsolt belőlem az alapozó.A színe is teljesen megegyezik az arcom színével. Nem győzöm egyfolytában a tükörben nézegetni magam! :D Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

pink sunrise

2014. november 30.

LFC 0 árnyalat eddig az egyik legtökéletesebb alapozó szín számomra . Nagyon világos bőröm van, és semleges bőrtónushoz elég nehéz megfelelő színt találni,minden vagy nagyon rózsaszín,vagy nagyon sárga rajtam.Ezt és a Revlon Colorstay 'Buff "árnyalatot felváltva szoktam használni.Az utóbbi,kb egy fél árnyalattal sötétebbre oxidálódik rajtam,de nem igazán észrevehető a különbség az arcon..Néha kicsit nehéznek érzem ezt az alapozót,mivel erős a fedése,de ez ugyanakkor pozitívum is ,mert bomba biztosan takar és tartós is,szóval ez nem "mindennapi" alapozó számomra ,hanem Ő a biztos támasz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

AmethystGhost

2014. november 26.

A legjobb alapozó, amit eddig próbáltam, a drogériás alapozók a nyomába sem érnek. Sajnos a neten található színmintáknak nem sok köze van a valósághoz, legalábbis a szín esetében, amit rendeltem; nem mertem a legvilágosabbat, az LFC 50-et, ami szinte már fehérnek tűnt, maradtam az LFC 0-nál. Sajnos sokkal sötétebb, mint a képen, túl sötét és sárgás a fehér bőrömhöz. Ha elfogy (ami nem mostanában lesz, mert még mindig sok van benne, ez is remek, hogy nagy kiszerelésű), ki szeretném próbálni a legvilágosabbat is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

annanoszvai

2014. augusztus 5.

Munkákhoz használom, nagyon jól kevehetőek, kellemes érzés viselni, építhető a fedése és "valódiak" a színei. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Lara5

2014. július 28.

Esküvői sminkhez vettem meg a mindennapokra nekem túl nehéz lenne, egyébként fantasztikus, könnyű vele dolgozni, szépen eloszlik, szépen fed, nem gyűrődik a ráncokba, nem szárít, nem zsírosít, a fotókon is jól mutat, azt hiszem nincs benne SPF, ezért nem világít be amikor vakuval fotóznak. 6300 ft 100 ml, ami különösen jutányos ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

fruzsicaaa

2014. június 23.

Nagyon szep finish-t ad, jol fed, megis termeszetes hatasu. Nagyon tartos, egesz nap a helyen marad, fotozasokra is kivalo. A szinvalasztek is jo. Csak pozitivumot tudok irni rola. 6200 ft 100 ml-ert pedig ajandek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

Mimi.makeup

2014. április 26.

Nagyon fehér színt választottam sajnos de egyébként tényleg egész nap tartós és nagyon jól fed.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

GLuci

2014. január 8.

Amikor az Ó utcai boltban jártam, nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy vegyem, ne vegyem, csak-csak 6300 Ft-ba kerül, mi van ha nem jó stb (elég problémás a bőröm)...aztán végül rászántam magam és megvettem. Nem bántam meg! Egész nap tartja magát, nem maszatolódik nap közben, könnyű használni, elfedi teljesen a gyulladt piros pattanásokat és nagyon kevés elég egy alapozáshoz. Nálam Ő a number1:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate