Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Paris Berlin Le Fluide Alapozó lmf50
Ár: 4000 , Eladó: mizse
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Farád (/Győr), fizetés: Győrben személyesen átvehető, de postázom is
Ár: 3500 , Eladó: lendvairenata
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Oroszlány, fizetés: foxpost / posta megoldható

Liaszia

2013. október 9.

Két napja megvettem az Ó utcában. Ez a nagybetűs Alapozó! Soha nem volt ilyen a bőröm. Szinte tökéletes pedig van mit levakolni az arcomon. Nem gyűrődik be a ráncokba, nem kenődik, nem lesz alapozós a kezem ha az arcomhoz érek napközben. Szép egyenletes színt ad de nem csinál gumiarcot.
Az Ó utcában az üzletben nagyon segítőkész volt a fiú és elsőre megmondta, hogy melyik árnyalat lesz jó. Kipróbáltam párat és végül azt vettem meg amit elsőre mondott.
Nagyon tetszik és 100 ml szerintem egy időre elég lesz :) Remélem hosszú távon nem csinál pattanásokat mint más alapozó tette korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

harmonia93

2013. október 6.

Sminkes tanfolyamon használtam három különböző lány arcán. Ebből egyiküknek világos érzékeny bőre volt, a másiknak száraz, a harmadiknak meg zsírosabb, pattanásos. Mindhármuknak gyönyörűen mutatott, tartós volt. Utolsó alkalommal a száraz bőrűn próbáltam ki hidratáló krémmel keverve, rajta úgy volt a legszebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

kitti018

2013. szeptember 18.

Nagyon imádom...nem mindennapos használatra inkább olyan "alkalmi alapozó" :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Nagyon imádom...nem mindennapos használatra inkább olyan "alkalmi alapozó" :)

zsizska

2013. szeptember 14.

Egy esküvőre sminkeltek ezzel. Nagyon tartós volt és szépen fedett. Megvenném legközelebb magamnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Mézeseper

2013. július 23.

"nagy" sminkekhez tökéletes, nappali utcai használatra nem ajánlom. Az én egyáltalán nem nagy extra bőrszínemhez két féle színből kellett keverni, hogy passzoljon az árnyalat. "Nehéz" és iszonyatosan maszkos hatást kell. Sminkeseknek fotózásokra, tartós napi programhoz pl. esküvő szereplés stb. viszont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

cirrus

2013. május 1.

Az esküvőmön, illetve előtte egy próbasmink miatt volt rajtam. Sminkes festett ki vele. Eléggé szárító lehet, mert amúgy a zsírosodásra hajlamos arcomon (főleg ha van valami rajta) úgy indított a csaj, hogy tégelyes nivea krémmel hidratált. Ezt nem éreztem akkor hiper-szuper ötletnek (még a próbasminkelés alatt), de úgy voltam vele, ha pár óra múlva fénylik a fejem mint a salamon töke, akkor jöhet vissza és kezdjük az egészet előröl. Természetesen felár nélkül.
Kellemeset csalódtam. Alapozó, korrektor, púder, a végén sminkfixáló, és tökéletes volt a bőröm mindkét alkalommal nap végéig. Na jó kicsit csillogott késő estére, de ennyi bőven belefért.
Egyszer lehet hogy magamnak is beszerzem, de egyelőre nem érzem égető szükségét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

mankablogja

2013. április 1.

Ezt az alapozót kedvenc sminkesem,Bebita Bonita ajánlotta.Esküvőm lesz nemsoká,és ezért jól fedő,vízálló alapozót ajánlott.Nagyon praktikus,100ml-es kiszerelés,és szintén eltaláltam az árnyalatot,pedig internetről rendeltem:)Jó az állaga,nagyon jól fed,könnyű eldolgozni,és be fog tartani hónapokig.

Update:Sajnos eléggé szárítja a bőrömet ebben a hidegben,lehet mégsem ez lesz az esküvői alapozóm,maximum keverve.Fedni továbbra is jól fed,de nagyon kiemeli a száraz részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

PankaManka

2013. március 29.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

surreal_brain

2013. március 13.

A legjobb alapozo amit valaha hasznaltam, az en heges boromre tokeletes fedest ad. Eddig meg soha nem gondolta senki, hogy nekem problemas borom van hala ennek a kis "csodanak" nem valoszinu, hogy lecserelem valaha is.

ui: Mika en szivesen megvennem toled az LFC1-est olcsobban, mert az nalam fogyoban van, a masik amit irtal tul sotet a boromhoz, amugy is az 50-es feherrel szoktam kevergetni a vilagosabbat, hogy nagyjabol megkapjam a szint. En Pesti vagyok, ugyhogy max a postai ut johet szoba, kerlek irj, hogy mennyiert adnad el: surreal_brain@citromail.hu

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Milka

2013. március 11.

többet vártam ettől az alapozótól. lehet, én vagyok béna, illetve tényleg szakértelem kell az optimális használatához, de nekem irtó rondán kiemeli a szem alatti ráncocskáim. / pedig nem olyan vészesek, bevésődöttek / illetve az orrom hajlatánál lévő kisebb értágulatot sem fedi el teljesen, sajnos...az viszont mindenképpen a javára írható, hogy valóban szép, egységes bőrképet varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate