Paris Berlin

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a szepsegcenter-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Zsófi, Módosítva: 2016. október 7.

Lelőhely:   Kryolan City Budapest, online
Vedd meg online: szepsegcenter,

Arc és test alapozásra alkalmas folyékony alapozó. Hosszantartó, vízálló fedést biztosít. Lágy texturája okán, könnyen felvihető kézzel vagy szivaccsal.

Ár: -- , Eladó: szepsegcenter
100 ml
Ár: 9000 Ft , Eladó: RERER
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest XII.ker., fizetés: fizetés személyes átvétel alkalmával
Paris Berlin Le Mini Fluide Alapozó + ajándék
Ár: 4500 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Oila
Állapot: a képen látható mennyiség (kb. ötöde-negyede) hiányzik belőle, mert kivettem belőle és a világosTóból is, és külön flakonban kevertem ki a színemet, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradó ajánlott levélként

annanoszvai

2014. augusztus 5.

Munkákhoz használom, nagyon jól kevehetőek, kellemes érzés viselni, építhető a fedése és "valódiak" a színei. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Lara5

2014. július 28.

Esküvői sminkhez vettem meg a mindennapokra nekem túl nehéz lenne, egyébként fantasztikus, könnyű vele dolgozni, szépen eloszlik, szépen fed, nem gyűrődik a ráncokba, nem szárít, nem zsírosít, a fotókon is jól mutat, azt hiszem nincs benne SPF, ezért nem világít be amikor vakuval fotóznak. 6300 ft 100 ml, ami különösen jutányos ár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 28.

fruzsicaaa

2014. június 23.

Nagyon szep finish-t ad, jol fed, megis termeszetes hatasu. Nagyon tartos, egesz nap a helyen marad, fotozasokra is kivalo. A szinvalasztek is jo. Csak pozitivumot tudok irni rola. 6200 ft 100 ml-ert pedig ajandek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 23.

Mimi.makeup

2014. április 26.

Nagyon fehér színt választottam sajnos de egyébként tényleg egész nap tartós és nagyon jól fed.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 26.

GLuci

2014. január 8.

Amikor az Ó utcai boltban jártam, nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy vegyem, ne vegyem, csak-csak 6300 Ft-ba kerül, mi van ha nem jó stb (elég problémás a bőröm)...aztán végül rászántam magam és megvettem. Nem bántam meg! Egész nap tartja magát, nem maszatolódik nap közben, könnyű használni, elfedi teljesen a gyulladt piros pattanásokat és nagyon kevés elég egy alapozáshoz. Nálam Ő a number1:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 8.

Liaszia

2013. október 9.

Két napja megvettem az Ó utcában. Ez a nagybetűs Alapozó! Soha nem volt ilyen a bőröm. Szinte tökéletes pedig van mit levakolni az arcomon. Nem gyűrődik be a ráncokba, nem kenődik, nem lesz alapozós a kezem ha az arcomhoz érek napközben. Szép egyenletes színt ad de nem csinál gumiarcot.
Az Ó utcában az üzletben nagyon segítőkész volt a fiú és elsőre megmondta, hogy melyik árnyalat lesz jó. Kipróbáltam párat és végül azt vettem meg amit elsőre mondott.
Nagyon tetszik és 100 ml szerintem egy időre elég lesz :) Remélem hosszú távon nem csinál pattanásokat mint más alapozó tette korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

harmonia93

2013. október 6.

Sminkes tanfolyamon használtam három különböző lány arcán. Ebből egyiküknek világos érzékeny bőre volt, a másiknak száraz, a harmadiknak meg zsírosabb, pattanásos. Mindhármuknak gyönyörűen mutatott, tartós volt. Utolsó alkalommal a száraz bőrűn próbáltam ki hidratáló krémmel keverve, rajta úgy volt a legszebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

kitti018

2013. szeptember 18.

Nagyon imádom...nem mindennapos használatra inkább olyan "alkalmi alapozó" :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Nagyon imádom...nem mindennapos használatra inkább olyan "alkalmi alapozó" :)

zsizska

2013. szeptember 14.

Egy esküvőre sminkeltek ezzel. Nagyon tartós volt és szépen fedett. Megvenném legközelebb magamnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Mézeseper

2013. július 23.

"nagy" sminkekhez tökéletes, nappali utcai használatra nem ajánlom. Az én egyáltalán nem nagy extra bőrszínemhez két féle színből kellett keverni, hogy passzoljon az árnyalat. "Nehéz" és iszonyatosan maszkos hatást kell. Sminkeseknek fotózásokra, tartós napi programhoz pl. esküvő szereplés stb. viszont jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate