Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
elfmercina

2019. május 22.

Rendszeresen vérzett a fogínyem, és fogorvos ajánlásával csak ezt használom már.
Megszüntette a problémámat, és a fogaim további romlását.
Mindig más ízűt veszek, hogy nem unjak rá, egy borsónyi is elég belőle mindig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Megszüntette a problémámat, és a fogaim további romlását.
Mindig más ízűt veszek, hogy nem unjak rá, egy borsónyi is elég belőle mindig.

Eperke17

2019. április 14.

Egyszer kipróbáltam ezt a fogkrémet, ami először feltünt, az az erős íz, és a sószemcsék. A sósságával nem is volt bajom, az ízét meg lehet szokni, csak azt éreztem, hogy a szemcsék karcolják a fogaimat, ezért abbahagytam a használatát, és elajándékoztam. Lehet tuti termék, fogorvosok szeretik ajánlgatni, én max sós vízzel öblítek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Orion

2019. január 2.

Az első használat alkalmával nagyon kellemetlen volt az íze, de nem is az íz volt a legszörnyebb, hanem a fél napig múlni nem akaró, elviselhetetlenül sós szájíz, amit maga után hagyott. Konkrétan már a falat kapartam kínomban, mert akármit ettem vagy ittam, egyszerűen nem akart elmúlni. A második használattól kezdve viszont semmi hasonlót nem tapasztaltam, a sóssága szinte már fel sem tűnik.
A fogínyvérzést 2-3 hét használat után jelentősen enyhítette és a gyulladást is jól kezelte. Több évnyi használat után pedig elmondhatom, hogy ez egy olyan termék, ami tényleg betartja, amit ígér, semmilyen fog- és ínyproblémám nincs mióta rendszeresen használom. Az évek során, már próbáltam az összes változatot, mindegyik jó, de nekem a fluoridos vált be legjobban.
Amit viszont kicsit furának tartok az az, hogy gyakorlatilag én még nem találkoztam két olyan tubus fogkrémmel, aminek egyforma lett volna a színe, de gondolom ez a sok gyógynövény miatt lehet. Az egyetlen negatívum, amit meg kell említenem, hogy elég sokat kell egyszerre a fogkefére tenni, mert fogmosás közben kifolyik a számból szinte az összes fogkrém, de ezt leszámítva maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Carson32

2018. december 18.

A fogaimmal sajnos rengeteg problémám van és már én vagyok a VIP páciens a fogorvosnál. Rájöttem, hogy nem elég, hogy naponta 2-3 alkalommal fogat mosok, de nem mindegy, hogy mivel. Eleinte sajnáltam a pénzt ezekre, mondván minek? Aztán rájöttem, hogy ettől nem kell sajnálni.
Az elején nagyon meglepett a sós íze,aztán meg már alig vártam a fogmosást és hihetetlen módon megtisztította a fogközeimet. Tényleg nem vérzik az ínyem, de még nem merek sokat mondani,mert csak 3 hónapja használom, egy év múlva már kiderülhet, hogy mennyire védte-e meg a fogaimat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 18.

Taestylips

2018. november 25.

Már egy ideje ezt használom, de egyszerűen nem tudok megbarátkozni az ízével. Az utobbi vásárlásom óta pedig egyfajta kellemetlen szájszagot hagy maga után.Tény, hogy a fogíny vérzését orvosolja, de a fent említett negatívumok miatt nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

csillaghajnal

2018. június 19.

Szerintem megszokható az íze, és mindenképp plusz pont, hogy nem magas az összetevők EWG kockázata. Azt nem tudom, hogy a fluoridos vagy a mentes a jobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 19.

Kyflie

2018. május 26.

Több mint egy éve csak ezt használom, előtte rendszeresen vérzett az ínyem fogmosás során, ez teljesen megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

agiagi

2018. április 23.

Megállítja a fogínyvérzést. Az ízét szokni kell, de egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Megállítja a fogínyvérzést. Az ízét szokni kell, de egyáltalán nem zavaró.

MrkAnita

2018. február 22.

A tökéletes éjszakai fogkrém!
Sokkal tisztábbnak, frissebnek érzem a számat mióta az esti fogmosáshoz ezt használom. (A fogselymet és szájvizet nem cseréltem, és a nap folyamán a többi mosást másik fogkrémmel végzem.)
Az állaga és az íze az elsőre finoman szólva szokatlan, mondhatnám úgyis, hogy borzalmas... :-D , de gyorsan meg lehet szokni, és az eredmény tényleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

A tökéletes éjszakai fogkrém!

bareszsopte

2017. szeptember 2.

2017.09.02. : Nincs változás, megszakítás nélkül használom tovább évek óta. Ha az ember kifogja az akciót, 750-800 Ft-ért hozzá lehet jutni, az már nem elhanyagolható árkülönbség. Be is táraztam belőle! Nem büdös tőle a szám és nem hólyagzik ki belülről!

2011. nov. 15. Nekem a fogorvosom ajánlotta. Elsőre tényleg furcsa az íze, de tényleg igaz, amit a dobozára írtak: hozzászokunk egy idő után! A vérzést is megszünteti, de itt van egy hülyeség a reklámban: A fogorvosom azt mondta, nem baj , ha vérzik mosás közben az íny, sőt utána annál jobban kell mosni azt a területet, nemhogy sorvad ! Más fogkrémektől hólyagos szokott lenni a szám belseje egy idő után, ennél nem tapasztaltam ilyent! Az ára miatt fintorogtam először, de ahogy láttam, vannak ennél sokkal drágább termékek is, csak utána kell nézni, hol olcsóbb! Mindenesetre már nem nyavalygok ezen, mert Bevált!! A színe és az íze tényleg változott az utóbbi időben! A mérgező anyagokhoz annyit szeretnék hozzátenni, hogy nézzük meg más fogkrémek összetételét, ennek nagy része gyógynövény- kivonat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.