Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Roni27

2012. szeptember 16.

Azért nem 5*, mert az íze nagyon rossz, de azt már előre sejtettem a színéből. A lehető legsósabb ízű fogkrém, amivel eddig találkoztam. Hatásilag viszont remek, már az első használattól kezdve nem vérzik az ínyem, pedig már állandóan gondom volt vele. Akciósan vettem, egyébként kicsit drágállom, de inkább megveszem, csak használjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 16.

Nicu

2012. augusztus 26.

Ínyvérzés ellen kaptam fogorvostól, több kisebb tubust is. Először használt, majd a második kis tubusnál ismét visszatért a fogínyvérzés. Leheletem nem frissítette, íze nem tetszett, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

kancsaragnes

2012. augusztus 17.

Én 20 éves vagyok, és eléggé megijedtem, amikor elkezdett vérezni az ínyem. Akkor elkezdtem használni a parodontaxot, és nekem bevált :) nem csípi az ínyemet, viszont nagyon jól tisztít, és pár nap múlva (reggel és este használom) már egészségesebbnek tűnt az ínyem. Az íze persze furcsa, de hát ez van, ez gyógykészítmény, szóval nincs mit csodálkozni :) Még csak a fluoridosat próbáltam, nemsokára elfogy, akkor kipróbálom a másik kettőt is. Semmi negatívum, 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

moncsi29

2012. július 27.

Nagyon jó fogkrém,és is ezt használom már évek óta.
Nagyon jó hatással van a fogínyvérzésre.
És mivel van benne szódabikarbóna is,enyhén fehérít,jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.

Nagyon jó fogkrém,és is ezt használom már évek óta.
Nagyon jó hatással van a fogínyvérzésre.
És mivel van benne szódabikarbóna is,enyhén fehérít,jól tisztít.

Zanzara

2012. július 25.

Mindig ezt használom, nem is vérzik az ínyem. Az ízét meg lehet szokni. Most a fehérítős változatát használom, meglátjuk, lesz-e hatás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Ryana

2012. július 11.

Nem jött be. Ínyvérzés ellen használtam, de nem lettünk barátok. A gyulladásra nem volt hatással, a vérzésen nem változtatott, mindemellett undorlat az íze, brr.
Van olyan ismerősöm, aki ódákat zeng róla, sajnos én nem tapasztaltam semmi pozitív hatást. Na, legalább tisztít. Soha többé nem veszek. Éljen a Meridol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 11.

rhinestone

2012. május 31.

Eddig nem rossz, bár újra venni nem fogom, annyira nem vagy elájulva az összetételétől. Sajnos csak fluoridos volt és mivel úgy hozattam, és nem szóltam, hogy ha csak az van akkor ne, így ezt használom. Kinéztem egy ígéretesebb fogkrémet, csak sajna nem sikerült megrendelni, de amint megvan, ez megy tartalékba. Az íze fura sós, gyógynövényes (még jó :)), bár engem az ilyen sosem zavart. Amúgy ezt a nátrium benzoát dolgot nem értem, itt kockázat:1-el van jelölve, másutt meg azt olvasom, hogy rákkeltő. Én maradtam le valamiről, vagy most akkor mi van??

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 31.

lau0825

2012. május 24.

A fehérítős változatát használtam eddig az ínyemre, elhasználtam 2 tubussal, valóban megállítja a fogínyvérzést, gyulladást (sokat bajlódom a bölcsességfogammal mostanában), de nemrég abbahagytam a használatát, áttértem másra és ugyanúgy visszajöttek a tünetek. Szóval nem "gyógyítja meg" az ínyemet, csak a tüneteket csökkenti. Ezért négyes. Úgyhogy most vettem egy ilyet, megint semmi baja az ínyemnek. Az íze valóban kellemetlen, de pár nap után meg lehet szokni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

tnildiko

2012. május 24.

Mindhárom változatát használom (fluoridos, fluorid mentes és fehérítős). Nekem mindegyik magasan felülmúlja a többi fogkrém hatását. Nagyon szépen fehérít, a fogínyvérzést hatásosan megszünteti. A kellemetlen íze pedig hamar megszokható, sőt egy idő után már a többi fogkrém tűnik "idegennek". Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 24.

Mesi

2012. április 28.

Tesóm fogorvos, tőle kaptam egyszer travel size-ban. Nekem nagyon tetszett! Az ízén először nagyon meglepődtem, még úgy is, hogy a dobozra van írva, hogy szokatlan élményre kell készülni! :)
De második alkalommal már teljesen hozzászoktam. (Utána a hagyományos fogrémnek volt fura íze...)
Nem habzik úgy, mint a többi fogkrém amit próbáltam.
Kicsi szemcsék is vannak benne, nagyon jól tisztít. A leheletre is jótékony hatású.
Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
Én nagyon megszerettem, többször is újravettem, fogom is még.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

Nem habzik úgy, mint a többi fogkrém amit próbáltam.
Tökéletesen meg vagyok elégedve vele.
Én nagyon megszerettem, többször is újravettem, fogom is még.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.