Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
adri251982

2012. március 22.

Az íze borzasztó, mintha sós májkrémet ennék..Ínygyulladásra ajánlotta a fogorvosom. Nekem Listerine szájvízzel és Vitinne ínyvitaminnal együtt hatásos volt. Másfél hét alatt jelentős mértékben csökkent a gyulladás. Azóta is ezt használom. Az ízéhez hozzászoktam, valamit valamiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 22.

magnes

2012. március 4.

Próbáltam használni a fluoridmentest, de annak tényleg borzasztó az íze, mintha tömény szódabikarbónával mosnék fogat. Ennek a mentolos íze kicsit visszafogja ezt a rossz ízt. Az tény, hogy a tisztító hatása verhetetlen, ebből a szempontból nagyon szeretem, hogy az ínyemre tényleg jótékonyan hat-e, abban azért van némi kétségem, hogy semmivel nem jobb, mint más fogkrémek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 4.

csirsz

2012. február 26.

Borzasztó az íze, de verhetetlen fogkrém. Semmi nem tisztít annyira mert ez a fogkrém. Az ínyemmel meg csodákat tesz. 5 csillag jár neki

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Földes Anett

2012. február 22.

A barátom ezzel mos fogat hónapok óta, én is kipróbáltam poénból....hát majdnem a belem hánytam ki tőle. Borzalmas sós ízű, ja, és a másik dolog pedig az, hogy a szájnak ad egy olyan büdös szagot, hogy elviselhetetlen szinte. Minden reggel tukmálom a szájába a mentolos rágót, hiszen csak a munkahelyre megy, és bunkóság lenne, ha a kollégáinak kéne szívni a büdös szájszagát, amit a fogkrém okoz. Viszont én úgy tudom, hogy nem szabad azonnal rágót rágni utána, mert akkor semmi hatása nem lesz. Én nem tudnám használni, még ha fogorvos ajánlaná sem. Viszont-és ez pozitívumnak hat, hogy a barátomnak nagyon hatásos, az íny problémáját megszüntette 2 használat után, és azóta sem jött vissza ez a probléma. Ez a lényeg, az csak egy dolog, hogy én képtelen lennék használni, vagy megszokni egyáltalán.Ennek ellenére megy az 5 csillag, mert a barátom megszokta, és szereti már.(Jó neki)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Zarka85

2012. február 16.

Az íze először borzalmas volt! Az első használat után elgondolkodtam azon, hogy kidobom, úgyis csak egy termékminta volt. Viszont érezhetően jobban tisztít, mint más fogkrém, amiket eddig próbáltam és ez az ultra-tiszta érzés nekem majdnem egész nap kitart. A fogínyvérzést tényleg megszüntette és kevesebb is elegendő a tisztításhoz, mint más fogkrémeknél, így számomra az árát teljes mértékben megéri. Más fogkrém ezek után már kifejezetten rossz, édes ízű és nem érzem azt a higiénikus érzést, mint ennél. A termékminta elhasználása után sokszor újravettem, ma már csak ezt használjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

zsuzsi.toth.1983

2012. február 15.

Szörnyű íz, de remek fogkrém ínygyulladás kezelésére. Pár nap alatt tényleg hatása van és ezért cserébe napi egyszer (este érdemes ezzel mosni, fogorvos tanácsa volt) elviselhető ez az íz is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 15.

barbel

2012. február 5.

Kamasz korunkban szülői nyomásra áttértünk erre a fogkrémre. Először borzasztóan utáltuk, mert ugye sós, mert csíp, meg minden nyavalya bajunk volt tőle. DE a hatása nagyon jó, és TÉNYLEG meg lehet szokni az ízét. Sokkal tisztább érzése van az embernek fogmosás után, mint bármilyen más fogkrémnél. Az tény, hogy nem habzik annyira, mint a többi fogkrém, és drágább is az átlagnál, de szerintem ennyit megér, ha egyszer tényleg használ.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

Tejeskávé75

2012. január 11.

Hát az íze...ami miatt abbahagytam, de talán másodikra még egyszer nekifutok, ha ennyien dicsérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 11.

Gredel

2011. október 7.

Nem hittem benne, de tényleg nagyon jó fogínyvérzésre. Évekig szenvedtem, kár hogy csak most találtam rá. Az ízétől először én is kész voltam, de már megszoktam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 7.

strawberry92

2011. augusztus 26.

A fogínyvérzésre tényleg nagyon jó, de én az ízétől szabályosan rosszul vagyok, úgyhogy rendszeresen nem is tudom használni, csak ha nagyon muszáj akkor erőltetem magamra, mert borzasztóan undorító:S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.