Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Vikcike

2011. augusztus 23.

Utálom az ízét (és a reklámot), de tényleg jó arra, amire kitalálták!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

Utálom az ízét (és a reklámot), de tényleg jó arra, amire kitalálták!

szamoca

2011. augusztus 23.

Én a fluoridmenteset használom kb. 1 éve és tökéletesen helyrehozta a vérző fogínyemet, plusz tényleg fehérít! kicsit fura az íze először, de sztem főleg azért, mert a túlízesített fogkrémekhez vagyunk hozzászokva. néhány nap használat után teljesen megszokható az amúgy leginkább sós íz. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 23.

fanni.mathe

2011. augusztus 1.

Ez borzasztó volt nekem. Kis mintát kaptam, de az sem fog elfogyni, ha rajtam múlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

timi83

2011. július 30.

Szerintem is megszokható az íze. Mi rendszeresen ezt a fogkrémet vásároljuk, és úgy vettem észre, mintha enyhítettek volna az ízén, és a színe is kicsit halványabb lett az utóbbi időkben. Nagyon jól tisztít, nekem eltűntek, vagy fakultak - mióta használom - bizonyos sötét lerakódások a hátsó fogaimról, és a férjem vérző ínyét is hatékonyan rendbe hozta. Mérgező anyag ide vagy oda, mi elégedettek vagyunk ezzel a fogkrémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 30.

PestiNő

2011. július 20.

Elsőre megdöbbentően borzalmas élmény, de igaz, ami rá van írva: hosszabb használatnál elmúlik minden ellenérzés. Csak azt vettem észre, hogy rákattantam, nagyon jól tisztít, nem marad nyoma, kellemes lett az íze. Legközelebb is ilyet fogok venni, most csak mintában kaptam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 20.

barack.edi

2011. május 27.

Nagyon szeretem, a sós ízével együtt, de sajnos már nem vetemedem rá, amióta tudom hogy a fluorid méreg a "javából" :o( Őszintén sajnálom, mert valóban tele van gyógynövény kivonatokkal, amik meg hatásosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 27.

Juliette

2011. május 13.

Gyógynövényes, sós íze van. Az ínyproblémákon tényleg javít, fehéríteni viszont nem fehérít, ezért én kombinálva használom Signal White Now-val.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 13.

BabaCica92

2011. május 13.

hányásíze van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 13.

hányásíze van...

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.