Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Aspartia

2017. január 21.

Sokan mondták hogy jó ez a paszta, de az ízével egyszerűen ki lehet kergetni a világból. Most karácsonyra azonban kaptam egy tubussal, úgyhogy most felesben használom másik fogkrémmel, hátha megszünteti a fogínyvérzésem (ami szerintem az erős fogsikálás miatt is van részben). Amúgy igazat kell adnom luanna-nak, két próbálástól nyilván nem fog elmúlni az ínyvérzés, de a cél érdekében azért tényleg el lehetne viselni az ízét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

Hopi

2017. január 20.

Egy időben sokszor vérzett a fogínyem és a tv reklámja alapján bizalmat szavaztam neki. Jól tettem, hiszen tényleg rendbe hozta az ínyemet, egy tubust használtam el belőle (csak napi 1x mostam ezzel, a többi alkalommal más, átlagos fogkrémet használtam) és azóta azt hiszem egyszer sem tapasztaltam vérzést. (hozzátenném, hogy váltottam a Curaprox ultra soft fogkefére, ami ínyproblémásoknak szintén nagy segítség lehet, Paradontax-al kombinálva pedig 110%-os lesz a siker!)
Az íze engem felkészületlenül ért, először el se hittem, hogy létezik sós fogkrém, ráadásul a színe is visszataszító első ránézésre. Persze ez nem a világ, néhány használat (max egy hét) után hozzá lehet szokni teljesen, ráadásul nagyon megéri, mivel teljesen rendbe hozza a fogínyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Vizililiom

2016. december 27.

Egyszerűen imádom ezt a fogkrémet! Sokan panaszkodnak az íze miatt, én is így voltam vele, először nagyon meghökkentett, ki is köptem azonnal. Aztán tettem vele még egy próbát, majd még egyet, míg kb. 6-7 nap múlva megszoktam az ízét. A fogínyvérzést elmulasztotta, de azóta is ezt használom, már kb. 1,5 éve. 1-2x került a lakásba más fogkrém is, viszont odáog jutottam, hogy mára már azoknak az ízét nem bírom elviselni (öklendezem a sima mentholos fogkrémektől), ezt pedig nagyon megkedveltem. :)
Az külön tetszik benne, hogy kevésbé habzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

Az külön tetszik benne, hogy kevésbé habzik.

farkash82

2016. december 4.

Nálunk sajnos senki sem tudja használni a rossz íze miatt ami egész nap érződik a szájban. Csak egyszer próbáltam ki, így nem tudom hogy hatásos-e. A szódabikarbóna a ludas ebben szerintem ami az összetevőlista legelején van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 4.

telelle

2016. október 27.

Az ínyemet rendbehozta és a fogkövemet is mérsékelte, az íze pedig nem olyan durva, ha megszokja az ember. Nem a legolcsóbb fogkrém, de szerintem megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

gabica26

2016. szeptember 24.

Amikor kinyomtam a fogkefére belőle, hát meglepett a színe. Na hát az íze sem volt jobb. Azt hittem elhányom magam menten. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

GoldTree

2016. július 23.

1 évig próbáltam megszokni az ízét, nem sikerült. De ezt leszámítva, jól tisztít, megszünteti a fogínyvérzést, bár friss leheletet nem hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

luanna

2016. május 24.

Egy évig vérzett az inyem de ez megállította türelem kell hozzá ne várjátok hogy 2 fogmosás után hatni fog. Én kb 3-4 hét után tapasztaltam hogy egyáltalán nem vérzik és ugy is maradt ...ha egészséges ínyt akartok akkor kitudjátok bírni az ízét ha nem akkor meg vessetek magatokra .....ilyeneken problémázni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

BaraB

2016. május 22.

Elhasználtam,de egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Az íze szörnyű,amit még meg is értenék,mivel "gyógyfogkrém", de a fogínygyulladásomon sem segített semmit.Lacalut Aktív ezerszer jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

HRenata

2016. május 6.

Nekem hányingerem volt tőle. Rá van írva hogy a szokatlan ízt pár nap alatt meg lehet szokni...szerintem a szokatlan enyhe kifejezés erre, és nem sikerült megszokni sem. A családból senki sem volt hajlandó elhasználni. Találtam helyette ugyanilyen hatásos fogkrémet, amitől nem ráz ki a hideg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.