Parodontax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák, patikák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 180 Ft

Ár: 180 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
lacrymosa88

2016. április 21.

Élettársam termékmintát hozott belőle a fogdoktortól, hát mit ne mondjak, nem sikerült megbarátkoznunk vele. A szokatlan íz miatt kicsit összerándult a gyomrom, és mikor a hátsó fogakat mostam, elkezdtem öklendezni tőle, pedig ezelőtt sosem volt fogrémtől ilyen reakcióm. Biztos hatásos lehet, de nekem nem jöt be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

Xion7904

2016. április 8.

Sajnos fogkőre erősen hajlamos vagyok, ezért én felváltva használom egy másik fogkrémmel. (Medi Blanc whitening)

A nyelvet szuperül tisztítja, de a fogkövet úgy eltünteti, hogy csak na!

Rendszeres használattal szuper eredmények érhetőek el.
Nekem kifejezetten tetszik, hogy olyan 'más' az íze. :)

Mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

A nyelvet szuperül tisztítja, de a fogkövet úgy eltünteti, hogy csak na!

Rendszeres használattal szuper eredmények érhetőek el.
Nekem kifejezetten tetszik, hogy olyan 'más' az íze. :)

Mindenképp ajánlom!

langabogi

2016. március 5.

Az ize szerintem nem veszes, megszokhato, viszont a foginyverzest valoban megszünteti!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Kirara94

2016. március 4.

5 napja vettem, kolleganőm ajánlására. Van egy kis fogkövem, és amiatt mentem volna fogorvoshoz, mert az ínyem nem tapad rendesen a fogamhoz, és így vérzik, de ez a cucc csodát tett! Kevesebb mint egy hét alatt, napi 2-3 használattal elérte, hogy nem vérzik az ínyem, és egészségesebbnek tűnik.
Az íze megszokható, engem abszolút nem zavart, a színe az, ami meglepett :D de nem baj, ezután is ezt fogom használni. Nekem csak árával voltak fenntartásaim, de ha ennyire jó, nem sajnálom a fogaimtól. Csak ajánlani tudom én is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

6vilag

2016. február 21.

Teljesen véletlenül ismerkedtem meg vele. Fájt a fogam, és pont ez volt akciós termék, mikor bementem a drogériába. Nevetséges áron adták /eredeti harmada volt talán/, gondoltam, egy próbát megér. Elsőre az íze......azt hittem kiszaladok a világból, veszettül sós volt. De a fogorvos is azt mondta, hogy öblögessek sós vízzel, a gyullad ínynél.
Végül én aztán pár nap után megszoktam és meg is szerettem, nem úgy a férjem, Ő aztán ki nem állhatja. Azt mondta soha többet ne vegyek ilyet, mert annyira utlája. Nem fogadtam szót, ma megvettem a második tubussal magamnak, neki pedig egy másik terméket. Úgy megszoktam, hogy hiányozna, ha nem lenne. Fantasztikus tiszta érzetet biztosít, amit csak kevés fogkrémnél éreztem /ilyen például a Himalaya/. Szerintem csúcs-szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 21.

juditkaa70

2016. február 14.

Fogínysorvadásra,gyulladt ínyre kiváló fogkrém! Nem a legjobb íze van,de hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

renataH

2016. február 14.

Igazából nem tudom, hogy hatékony fogkrém -e, mert olyan rettenetes íze van, hogy nem tudtam használni. Rá is van írva, hogy szokatlan ízű de pár nap alatt meg lehet szokni. Hát nekem nem sikerült, brutális hányingerem lett tőle mindig, így lecseréltem a meridolra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 14.

wifee

2016. február 9.

Nincs különösebben érzékeny fogínyem, csak szeretek mindenféle fogkrémeket kipróbálni. Szóval mikor megláttam a boltban rögtön tudtam hogy én ezt ki akarom próbálni annyit reklámozták. DE mikor kipróbáltam egyszerűen hányingerem lett, de annyira hogy azonnal ki kellett öblítenem a számat vagy 10x. először azt hittem hogy megromlott vagy valami, de aztán felvilágosított édesanyám, hogy ennek ilyen az íze. Romlott szotyi íze van konkrétan, legalábbis én annak éreztem és emellett borzasztóan sós. Adtam neki még egy esélyt de másodjára sem bírtam 10 mp-nél tovább. Az eredeti célját nem tudom mennyire teljesíti, ezért nem húzom le teljesen de 2 csillagnál többet nem adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

tamara76b

2015. október 26.

Fogszabályzós vagyok és 3 hetente járok fogdokihoz már több mint 1 éve és sosem tetszettek neki a fogaim. Mindig volt valami, hogy nem elég tiszták/fogkő/lepedék/gyulladás...pedig használtam fogkrémet (Colgete, Signal, hasonló árkategóriájú fogkrémeket...), fogselymet, szájvizet. 3 hete vettem ilyen fogkrémet és legközelebbi találkozásomon a fogdokim is azt mondta, hogy sosem voltak még ilyen tökéletes állapotban a fogaim^^ Pedig tényleg semmin nem változtattam, csak a fogkrémemet cseréltem erre. Szóval 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

CuteKittens

2015. október 19.

A múlthéten voltam a helyi "olcsóboltban" és vásároltam meg ezt a fogkrémet.
Gondoltam kipróbálom, de kicsit féltem, hogy olyan lesz mint más nagyzolt termék. Elég rég óta szenvedtem fogínygyulladással es fogínyvérzéssel(durván). Kipróbáltam rengeteg fogkrémet, de nem jött be egy sem, na de ez.... valami fantasztikus.
Sajnos szenvedek egy olyan problémában is, hogy ahogy nő a bölcsességfogam,eldeformálódott az előtte lévő fogtömésem, ami miatt csak a jobb oldalon tudok rágni, mert érzékeny mindenre, hideg-meleg-rágás...
Két napja használom, és a fogínyem már kevésbé fáj, az ínyvérzes szinte már meg is szünt. A fogfájás meg egyre türhetőbb.
Szóval csak ajánlani tudom aki ezzel a problémával áll szemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

A múlthéten voltam a helyi "olcsóboltban" és vásároltam meg ezt a fogkrémet.
Szóval csak ajánlani tudom aki ezzel a problémával áll szemben.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.